[Map] Drugi dio Diskoteke

Započeo Es©oba® √, Septembar 04, 2011, 16:41:04 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

By:Escobar




Evo moja najveca mappa radio sam je citavo jutro ovo bi trebao da bude neki nastavak alhmbra, Dosta veliki objekat ima tacno  320 objekata.Zao mi je sto nisam uspio ubaciti 3c objekte bilo bi puno bolje.Praciznost na nivou,samo sto znam da vam se nece svidjati jet_door  al jbg nisam znao sta da ubacim drugo.Mjesto jestel veliko al je trebalo dosta vremana da se izravna jel je bilo rupa.Sve u svemu dosta sam se trudio nadam se da ce vam se svidjeti.




Slike:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.






JetDoor se bas uklapa uz Alhambru, samo enterijer moze bolje :)

Odlicna mapa ovako, 9/10
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

dragan12

Mnogo si koristio jetdoor,stakla se preklapaju, a to onda izgleda ruzno od mene 8/10. Moze to mnogo bolje.

Jbg ja naznam ni za jedan drugi bjekt osim jet dora za pod i plafon, a stakla sam se trudio da se na preklapaju ali je prosto ne moguce






Citat: [PG]Es©oba® √ poslato Septembar 04, 2011, 16:57:48 POSLE PODNE
Jbg ja naznam ni za jedan drugi bjekt osim jet dora za pod i plafon, a stakla sam se trudio da se na preklapaju ali je prosto ne moguce

Moguce je ako uklapas koordinate a ne rucno preko strelica ;)
Poslednja Izmena: Septembar 04, 2011, 16:59:10 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Septembar 04, 2011, 16:59:01 POSLE PODNE
Citat: [PG]Es©oba® √ poslato Septembar 04, 2011, 16:57:48 POSLE PODNE
Jbg ja naznam ni za jedan drugi bjekt osim jet dora za pod i plafon, a stakla sam se trudio da se na preklapaju ali je prosto ne moguce

Moguce je ako uklapas koordinate a ne rucno preko strelica ;)

E jbg do tog jos nisam stigo ja sad za sad znam samo za strijelice xD






Dobra ideja i sve,samo si uzeo preveliko mjesto sa premalo objekata...9/10

mapa je po meni odlican 9/10jer ima dosta objekata i mnogo je truda ulozeno

Citat: [GENIUS GAMING]Jizzy poslato Septembar 04, 2011, 17:09:26 POSLE PODNE
Dobra ideja i sve,samo si uzeo preveliko mjesto sa premalo objekata...9/10

Objekata bi bilo vise da sam uspio ubaciti 3c objekte jer tamo ima dosta vise objekata da diskoteku al eto nisam uspio ali mapa jos nije izbrisana tako da mogu edit jos








9/10

Negdje je staklo duplo negdje ne
I zenska .. ruka joj je pola u betonu xD
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Paco

Pohvale svaki ti je rad za 10 tako da...... 10/10

Citat: ᴇᴍɪɴᴇɴá´,,á´‡ ɢᴀᴍɪɴɢ|Rick Dunn aka NaNx poslato Septembar 04, 2011, 17:40:46 POSLE PODNE
9/10

Negdje je staklo duplo negdje ne
I zenska .. ruka joj je pola u betonu xD

Stkala se moraju negde poklapati al jbg a sezsa ruka u betonu jer joj je ruka retardirana jedna veca jedna namnja xD






Pa cuj nemora se preklapat ... one gornje poredas lijepo ... a doljnju mozes u beton gurnit ... dokle treba .. i sve bude dobro
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek