[Map] Opstina

Započeo Es©oba® √, Septembar 03, 2011, 23:38:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

By : Escobar


Mapu ce koristiti PG najvjerovatnije tako da ne pitate za kod ako se njime ne svidi onda moze stavicu ovde post ako odbiju.


Slike:


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2011, 23:38:30 POSLE PODNE od [PG]Es©oba® √






:D jako mi se svidja  10/10 iako je moglo mozda malo bolje ako mozes slat kod odma ako nije problem (procitao sam ono sta si napiso o mapi gore  :D)
Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

Sry nemoze sad ako odbiju mapu poslacu ti







Imam server ali roditelji mi nedaju da ga hostiram pa ako neko oce da dojde evo forum
http://balkan-samp-roleplay.playogame.com/
a preko hamachi ide ovako
ID:balkansamproleplay
PASS:1234
RP server (mod nije moj ali je dobar za zabavu ) dojdite i izvidite

Nije lose .. Samo malo preciznije oko onog plavog



Nije lose
10/10







Real-Life informacije



Ime : Antonio
Nadimak : Tony
Mjesto : Đakovo,Hrvatska
Pol : Musko
Godine : 15








Afrika Gaming Informacije



Rank : Mapper
Profil : Click
Nick : Jimmy_Lopez Status : Lider HPL-a Level : 1 Imovina : -




dragan12


Hvala na lijepim komentarima.Zao mi je ali niko nece moci dobiti kod je ce mapu koristi Ping Gaming kome se svidjaju moje mape nek dode na Ping Gaming jer sam tamo glavni mapper.Tako da ce tamo biti dosta mojih mappa imate u potpisu forum kilik na sliku
Poslednja Izmena: Septembar 04, 2011, 15:23:57 POSLE PODNE od [PG]Es©oba® √






Odlicna mapa, samo se vrata ne uklapaju, 8/10 :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Thx Gotti jbg za vrata sam se i ja jebavo nisam znao koja da stavim ona drvena isto nisu bas






cuj nisam od onih koji sere .... za neke gluposti .. al evo da ti dam vjecnicu koju sam ja radio prije dva mjeseca

samo su vrata druga...


Ili smo imali istu ideju ili ....
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Ova tvoja mappa samo sto ima isto su stakla koja nisu fono poredana a koliko ja zna Black Zero je prvi dosao na ideju sa ovim staklmina na opistini pa je poslje toga nastalo jedno 50 opstina sa tim staklmima tako da nisi ni ti ni ja prvi izmislili ;)