Balkan Stunt-DM server!

Započeo nastoe, Januar 19, 2010, 18:27:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe

Server ima preko 650 komandi igra se u gradovima LV, SF, LS! ovo je plan koji cemo napraviti za par dana!

[1] Dodati oko 125 kuca na server
[2] Dodati jos tele komanda
[3] Dodati oko 500 vozila po cijelom San Andreasu
[4] Napraviti preglednije i jednostavnije komande
[5] Prebaciti se iz SF u LV (Znam da se igra i u LV, SF, LS) ali cemo prebaciti spawn u LV
[6] Smanjiti admin mogucnosti zbog iskoristavanje admin komandi tako ce biti postenije prema ostalim igracima
[7] Napraviti da /vs stalno bude upaljen = Prikazivac brzine
[8] Manje admina max.5, a vise igraca


FORUM: http://royal-gaming.net/ ime royal zato jer se na serveru mozes zaposliti imati kucu itd. a opet je stunt DM
Server info: 188.72.231.183:7777
Slot: 500
Port: 7777


Ocekujem igrace da se zabave jer je server super ovo smo napravili prije 1 dan na serveru MALI UPDATE!

[1] Maknuo sam vecinu skina ali stavio one dobre tako da sada ima oko 6/7 skina muskih i zenskih
[2] Nova spawn oruzja, kada se stvorite dobite fotoaparat, bazooku i bombe a ne vise palicu i pistolj
[3] Novo spawn mijesto, vise se necete stvarati kod goold n grade mosta nego na njemu! Napravili smo novu stunt mapu na mostu i tamo ima preko 30 vozila jos nije gotova ali je dobra tako da mozete odma skakati, ali kada se napise /pocetak stvorit ce te se na starom spawn mijestu
[4] Novo, skok sa padobranom kroz neboder koji se nalazi na goold n grade mostu komandom /ExtremePower teleportirati ce te se na tu zgradu i onda napisite /padobran da dobijete padobran i onda mozete skociti
[5] Rankovi, jucer sam iskriptao rank status za igraca, npr. igrac sa 0 ubijenih igraca je Novak, a sa 5 ubijenih si Mali Ubojica, a sa 300 si Glavni ima oko 5/6 rankova
[7] Od sada igrac koji nije admin moze spawnati auto komandom /auto2 auto koji ce dobiti je Felzer!

TREBAMO MODERATORE NA NASEM FORUMU! Vise informacija na samom forumu :D

Vijerojatno sam zaboravio jos jako puno stvari ali evo 188.72.231.183:7777 dodite i vidite!

188.72.231.183:7777
Poslednja Izmena: Januar 24, 2010, 12:58:50 POSLE PODNE od ExtremePower

Lamine Diarra

Konačno neki stunt :P. Aj igraću malo da vidim sta sve ima na srvru ;D.

Baff


Super!

Budem išao pogledat!

SRETNO SA SERVEROM!

Lijep pozdrav!

nastoe

Fala ljudi za sada ne planiram nista mozda dodati par komandi trebam admine stavi cu jos par stazi napraviti free forum za sada....U igri se zovem ExtremePower pa ako bude itko zaiteresiran da bude admin neka mi se javi ali mora imati bar 20 scora a scorovi se dobivaju po vremenu koliko si na serveru svakih 5min dobis jedan score ;) VIDIMO SE U IGRI!

zvuči zabavno,pogledat ću..  ;D

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Konacno nesto takvo, dosta balkanaca sretnem na stranim serverima kada onako iz dosade odem tamo malo se zaje*avat, i pitam iih sto ne dodju na RP pa kazu dosadno im to bolje se ovako zajeba*vati...Sigurno ces imati igraca, a i mene ocekuj da dodjem malo... ;)


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

nastoe

Evo sada sam stavio UPDATE sada je vec dosta preveden jos neke stvari sada samo forum! ;)
Poslednja Izmena: Januar 19, 2010, 20:53:35 POSLE PODNE od nastoe

pa bio je STUNT/DM/RACE i jos nes zvao se Balkan express ak se ne varam i jos radi valjda...




Ludi Grad

Citat: Nik Delgad poslato Januar 19, 2010, 20:57:35 POSLE PODNE
pa bio je STUNT/DM/RACE i jos nes zvao se Balkan express ak se ne varam i jos radi valjda...
da radi....

Super, napokon stunt...to niko bas ne voli :D ali doci cu vifit..

nastoe

Ja bas nevolim RLP volim DM i STUNT i Cops And Robbers, ali samo jedan Cops And Robbers zato jer ovaj RLP mi je preee dosadno -.- predobro mi je u DM/STUNT kada samo trcis koljes se stalno se nes dogada nije dosadno dok ovo  :-\

Zelim ti puno srece sa ovim!!!Dobro se neko setio da napravi Stunt Server  ;D

Ludi Grad

Citat: [LG]JoKeR poslato Januar 19, 2010, 22:08:11 POSLE PODNE
Zelim ti puno srece sa ovim!!!Dobro se neko setio da napravi Stunt Server  ;D
pa vec ima jedan STUNT samo treba malo potraziti(koristit trazilicu) tako da nije prvi........

nastoe

A dobro sada kada sam vec stavio to 1st neka bude ali sam puno i jako dugo radio na ovom MODU ima preko 500 komandi DOSLOVNO