//

Započeo kekere, Septembar 03, 2011, 00:17:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

////////////////////
ma vidim niko ne pomaze brisem ovo.
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2011, 00:32:09 PRE PODNE od kekere

Ne zloupotrebljavaš? http://img706.imageshack.us/img706/1126/rekorde.png

A po fejsu pišeš ''Obaramo rekorde, postavljamo standarde''



No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


monkeypantzz ako si doso pametovat u ovoj temi odjebi iz ove teme.
jer moze mi neko pomoci vezi ovog?
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2011, 00:29:42 PRE PODNE od kekere

Citat: Dude poslato Avgust 22, 2011, 17:50:39 POSLE PODNE
ma ovdje nije zabranjeno pricati o tom problemu, dokle god se netko ne pravi pametan i objasnjava djeci kako to da rade...

uglavnom na samp forumu je zabranjeno i vrlo brzo obrisu temu i banaju onoga tko stavi, mene srecom nisu jer je Dugi vidio temu pa je samo raspravu obrisao ali ostavio moj prvi post i njegov odgovor... ono sto sigurno znam da ce zbog ovog problema biti ubrzan izlazak nove verzije sampa, jer ovo bi moglo unistit samp...

Dovoljno?


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Paco


Znaci da sam ti prijavio server samp BETA test timu :D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Lock ti nemoj vise da to radis..