FactionGame [ www.faction-game.info ]

Započeo Vampire Diarie's, Septembar 02, 2011, 20:26:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

A meni niko da kaze hvala i ja se trudio oko igraca hehehe dobro dobro  :o  :)  xDD

Snich

Citat: Mc.WaLk poslato Septembar 02, 2011, 21:39:02 POSLE PODNE
A meni niko da kaze hvala i ja se trudio oko igraca hehehe dobro dobro  :o  :)  xDD
ahaha hvala :)


Citat: [CH] Hitmanâ,,¢ poslato Septembar 03, 2011, 02:22:50 PRE PODNE
ÄŒestitam, lijepo napredujete  ;)

Hvala , cela administracija se trudi da budemo sto bolji i da sto bude bolje zezanje na serveru ..




Evo 2 slicice sa male FBI racije na Bloods

Snich

Ajde da i ja uploadam jednu:



Slikano prije 10 minuta.




Eto neke slikice bice ih jos :D
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2011, 19:40:03 POSLE PODNE od Mc.WaLk

Citat: StjepanS poslato Septembar 03, 2011, 20:10:57 POSLE PODNE
Odlicno samo tako nastavite ..

Hvala lepo trudimo se svi :D

EDIT : Novi rekord :P , rekord jeste skroman ali se trudimo ka boljem uspehu .. Naravno bez igraca nebi smo uspeli .. Hvala svim igracima koji su uz nas i koji ce mozda biti uz nas :)

S' Postovanjem

FactionGame Team!









Poslednja Izmena: Septembar 03, 2011, 21:39:33 POSLE PODNE od Mc.WaLk

Citat: [PG]Es©oba® √ poslato Septembar 02, 2011, 20:32:09 POSLE PODNE
Haj ba popusti te malo otvra te tema svako 15 min -.-

Ma sta ti kenjas, do juce si igrao tamo -.-'


Snich, svaka vam cast, samo gurajte, ima do sluzbene da dogurate ;)

Citat: [ED]SteXi.ılllı. poslato Septembar 03, 2011, 22:05:27 POSLE PODNE
Citat: [PG]Es©oba® √ poslato Septembar 02, 2011, 20:32:09 POSLE PODNE
Haj ba popusti te malo otvra te tema svako 15 min -.-

Ma sta ti kenjas, do juce si igrao tamo -.-'


Snich, svaka vam cast, samo gurajte, ima do sluzbene da dogurate ;)

Zafaljujem se u njegovo ime a meni niko ni da kaze fala dobro dobro videcete vi xDD zezam se :D Hvala stexi uzivaj :D

Igrao sam pre na starom bu serveru... jedan od frendova koji igra na sadasnjem Balkan Underground me zvao da dodem videti ovaj server.
Krenuli ste krivim putem licno sam mislio igrati jer mi je frend tu a podavno sam sta sa igrom medutim kroz 4-5 min na serveru sam imao vrnut 3 lvl sa starog bu i $100.000 kesa na ruke bez slike, foruma i bilo cega. To me jednostavno odvratilo od ovog servera jer mi to nije fora pogotovo ako (kad) je i sa drugima verovatno ista stvar.
Nisam mogao da ne primetim dosta stvari sa servera na kojem sam pre igrao gotovo nista da nije promenjeno i poboljsano. Imaju neke rampe kod burga nije bilo sile da ih admin digne i nasa sam jos par bagova za koje sam znao od frendova da su postojali na starom bu. Kola sva mogu da vozim osim donatorski koja su ista smo druge boje, mape isto tako nisu promenjene. "Uvodni screen" podseca na los pokusaj kopiranja sadasnje bu msm na ono ime servra, powerdby i ostalu sicu kod logina. Brzinomer je kao na nvom bu i nema novih kuca...

Decko prestani menjati boju slova u cetu i pocni skriptat da se to vidi. Ove stvari i ono vracanje statsa me odbilo od vase servera.

Vidim server se puni... sretno Snitch i ostali(Å¡oni i njegovo... Å¡ala) :)

@ Ivan_Bjedic - postova '1' neuvažavam :D
brzinomjer se lako nabavi... samo trebas otic na forum.sa-mp.com i imas isti onakav ^^
bu stari, bu novi, bu ovakav bu onakav :/ ovo nije bu stari ni novi niti ijedan drugi nego je ovo FG - FactionGame roleplay server. hvala  8)

u tom je problem, decko je samo izmenio ime  ::) koliko vidim nista nie korisno skriptao, necu da se svadam, ali nije ok ovako primat igrace jer nece na takav nacin dugo ostati. hteo sam biti dobronameran

Citat: Ivan_Bjedic poslato Septembar 04, 2011, 20:46:51 POSLE PODNE
u tom je problem, decko je samo izmenio ime  ::) koliko vidim nista nie korisno skriptao, necu da se svadam, ali nije ok ovako primat igrace jer nece na takav nacin dugo ostati. hteo sam biti dobronameran
tu si upravu... i ja sam danas usao i odmah sam dobio lvl5 i 200k.. nije uredu ali je to njhov nacin i treba ga postovat pa ako i propanu sami su krivi :/

Snich

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Septembar 04, 2011, 20:50:47 POSLE PODNE
Citat: Ivan_Bjedic poslato Septembar 04, 2011, 20:46:51 POSLE PODNE
u tom je problem, decko je samo izmenio ime  ::) koliko vidim nista nie korisno skriptao, necu da se svadam, ali nije ok ovako primat igrace jer nece na takav nacin dugo ostati. hteo sam biti dobronameran
tu si upravu... i ja sam danas usao i odmah sam dobio lvl5 i 200k.. nije uredu ali je to njhov nacin i treba ga postovat pa ako i propanu sami su krivi :/

Eh da sam ja kazem, i ja ovo govorim dobronamjerno, licno ja nikomu nedam stase dok igrac ne ode na forum i ne popui formular kako treba za vracanje statsa, maloprije sam pricao sa admin team-om za to vracanje statistika, da se ne daje dok igrac ne ode na forum i ne ispuni formular kako treba.
Sto s tice skripte, skripta je editovana od strog BU-a ali sam dosta toga izmjenio i promjenio, nije moja krivica sto je Ivan vidio samo par stvari sto ga asociralo na BU niti je moj krivica sto mu se server ne svidja pa laprda ovde (dobronamjeran sam :) ).
Vecina zna i prati moj rad sto se tice FG-a tako da su samo pojedinci koji su protiv mene i licno mog servera.
Ja samo kazem, kome se ne svidja moj rad, moj server, moja administracija, moja skripta, nemojte da zabadate nos tamo gdje vam nije mjestu niti da ostavljate  "lafo" dobronamjerne komentare jer i ja i "vi" znamo koji su to komentari.
Server kao server je dobio na igracima, ali ih ije dobio "ee dovedi igraca dobit ces admina" niti je dobio reklamam po nekim serverima i forumima.
Iskreno, nagradjujemo igrace koji dovedu prijatelje, ali ih nagradjujemo novcano.
Licno ja da sam se zadesio kada admin da statse tek onako, banovao  bih i igraca koji trazi a i admina koji daje.

...Neno...

Bez svadje decki i smanjite sa spamom,ako se nastavi svadja ide LOCK!