FactionGame [ www.faction-game.info ]

Započeo Vampire Diarie's, Septembar 02, 2011, 20:26:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

RPanje kod burga i jedan pozdrav za balkan samp :)


Dragi korisnici hteo bih vam prikazati jedan deo od onoga sto sve mozete videti na FactionGame .. Ovo je jedan deo kada smo RPali i slali jedan pozdrav BS-ovcima :D ( tj. vama ) .. Ukoliko zelite mozete nas postiti na serveru , IP servera mozete videti na nasem forumu www.faction-game.info






Haj ba popusti te malo otvra te tema svako 15 min -.-






Snich

Citat: [PG]Es©oba® √ poslato Septembar 02, 2011, 20:32:09 POSLE PODNE
Haj ba popusti te malo otvra te tema svako 15 min -.-
Ajd ti odjebi iz ove teme, jer imaju moderatori koji odlucuju o tome koliko je tema otvoreno!
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2011, 20:35:11 POSLE PODNE od [FG]Snich_Falcone

Citat: [FG]Snich_Falcone poslato Septembar 02, 2011, 20:34:35 POSLE PODNE
Citat: [PG]Es©oba® √ poslato Septembar 02, 2011, 20:32:09 POSLE PODNE
Haj ba popusti te malo otvra te tema svako 15 min -.-
Ajd ti odjebi iz ove teme, jer imaju moderatori koji odlucuju o tome koliko je tema otvoreno!

Ja ima pravo na svoje misljenje a tvoj komentar cu sad da prijavim radi tog " Odjebi "







Snich

Pa vidi ovako [treba malo razmisljat, a ne pustit glavu k'o pepeljaru samo za jedne stvaru].
Da je "odjebi" toliko negativna rjec, naravno bila bi cenzurisana, a sad slobodno prijavi moj post.


Hvala Salvatore ..


PS. Escobar ako ti smeta nemoj ni komentarisati Tema se sme otvoriti u SAMP  slike & video jer nijednom je nismo otvorili u ovih 7 dana a sa server oglasi i najnovije informacije ovo nema veze stim tako da nemoj molim te nista pisati :)

Citat: [FG]Snich_Falcone poslato Septembar 02, 2011, 20:38:27 POSLE PODNE
Pa vidi ovako [treba malo razmisljat, a ne pustit glavu k'o pepeljaru samo za jedne stvaru].
Da je "odjebi" toliko negativna rjec, naravno bila bi cenzurisana, a sad slobodno prijavi moj post.



Ja imam pravo na svoje misljnje ti mi to nemozes zabraniti ;) Vidim da otvrate temu svako malo to sam rekao ne vidim ikakv razlog za to "odjebi" s takvom kulturom necete daleko ;)






Snich

Moja kultura je kulturna xD
A samo posebne osobe dobivaju rjec koju sa ti napisao :)

Citat: [FG]Snich_Falcone poslato Septembar 02, 2011, 20:42:33 POSLE PODNE
Moja kultura je kulturna xD
A samo posebne osobe dobivaju rjec koju sa ti napisao :)



Hahaha ja stvarno neznam s cim sam ja zasluziotu cast Veliki sinci mi reko da odjebem necu moc spavat vcrs bgm






Mikic95

@[PG]Es©oba® √ , zabrana pisanja na 24 sata !
@[FG]Snich_Falcone , pazi kako se izražavaš.

dragan12


Cestitam Snich, drago mi je zbog tebe jer znam da si dobar covek a i dobar skripter i voleo bih da konacno uspes :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Jok dosta vam 26 igraca,, samo tako dalje doc cete vi do 50 :D

Snich

Citat: Gotti747 poslato Septembar 02, 2011, 20:56:20 POSLE PODNE
Cestitam Snich, drago mi je zbog tebe jer znam da si dobar covek a i dobar skripter i voleo bih da konacno uspes :)
Hvala bro ;)

Citat: Mattâ,,¢ poslato Septembar 02, 2011, 20:56:33 POSLE PODNE
Jok dosta vam 26 igraca,, samo tako dalje doc cete vi do 50 :D

Bit ce, bit ce, akoboga ;)
Citat: Gagi_Corleone poslato Septembar 02, 2011, 20:52:05 POSLE PODNE
Super je Snich dobro napredujete :)

Hvala care
Citat: Hawks poslato Septembar 02, 2011, 20:49:23 POSLE PODNE
@[PG]Es©oba® √ , zabrana pisanja na 24 sata !
@[FG]Snich_Falcone , pazi kako se izražavaš.


Soory Hawks.