[POMOC]Ne radi kako treba

Započeo Zgruvoâ„¢, Septembar 01, 2011, 01:39:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

E ovako,konacno smo zavrsili GM,uzeli host na KGB-u i uploadov'o sam mod ,bili je nekih problema al' na podrsci je sve reseno  ,e sad imam problem kad se registrujem na server cim prihvatim uslove i regam se i logam spawna me u nekoj vukojebini, i onda moram sacekat' 2-3 minute da me spawna gdje treba i da nastavi sa registracijom (da me pita odakle sam dal sam musko il zensko i te stvari)...Pit'o sam na podrsku al' kazu da nije do njih pa ako moze neka pomoc,do cega bi moglo biti bio bih zahvalan jer je stvarno bitno  :( :( :(
Poslednja Izmena: Septembar 01, 2011, 01:40:55 PRE PODNE od Bobby_Zacharias

Mod mi radi na kucnom serveru bez problema,to sam napis'o i na podrsci,ali on mi kaze da je drugo linux a drugo windows ::) ::) ::)

moguce da ti je to i zbog lagg-a :S
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_


Pretpostavljam da nije do njih,nego do tebe,ali kada si rekao da radi na kucnom srv,to sada stavlja nedoumicu.  ::)
It's so simple to be wise. Just think of something stupid to say and then don't say it.

Citat: [BUL] DoN poslato Septembar 01, 2011, 17:08:27 POSLE PODNE
Pretpostavljam da nije do njih,nego do tebe,ali kada si rekao da radi na kucnom srv,to sada stavlja nedoumicu.  ::)
Ma znam i meni bi puno lakse bilo da 100% znam da je do mene...  :o :o :o

I meni je to bilo kod KGB hosta ali sam sve sredio to si nesto za*ebao u GM , ja sam sebi uradio backup moda i ponovo sve uploadovo i radi super :)