[Pomoc] Pomoc oko hamachia

Započeo DeBlack, Avgust 31, 2011, 00:15:45 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Neznam sta mu je, napravio sam Hamachi ( http://imageshack.us/photo/my-images/98/beznaslovaaa.png/ ) i sve ostalo, gledo sam na forumu kako se prikljucit itd.... ISKLJUCIO sam Firewall kao sto sam vidio negdje da i to treba, i opet kad moji frendovi oce da dodju na server nemogu, pise im "Retrieving info.....", a ja kad unesem IP meni valja, tak da neznam sta more da bude, pa ako neko ima da zna nek javi, u mene je windows 7 i gledo sam nest o internet postavkama, pa ako neko ima isto win7 i da ima preko hamachia ( il da zna ) server nek objasne kako to ide..... jbg stvarno sam sve probavo i nikako da drugi mogu unic na srvr, il ako nemore hamachi nek da neko neki FRREHOST ( ako ima ) da je dobar, pa da umjesto hamachia stavim njega.... Jbg sve sam probavo i nikako neide :( ... Pa pomozitet ako znate
      
DeBlack | Mapper | PS User

Ma dao sam sve, imaju hamachi i kad se prijave imam i ja, budem zelene boje ( online ) i moji frendovi budu online i dadnem im IP onaj koji bude na hamachiu i nece opet, a taj isti sebi IP akd upisem meni valja otvori, a njima nece
      
DeBlack | Mapper | PS User

Pokusaj im dati onaj ip s
whatismyip.com

HAhahaah nemore to, mora bit Hamachi IP.. + port
      
DeBlack | Mapper | PS User