EM:RP | RC Ownership

Započeo Zarathos, Avgust 26, 2011, 19:13:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo da vam predstavim nesto jedinstveno, sto nisam vidio na balkanskim serverima...

KLIK

Nadam se da Vam se sviÄ'a :)

I naravno ne zaboravite posjetiti:
www.eminence-gaming.info/index.php
Just one more time.

dragan12

Svaka cast Pacino super odradjeno. Unikatno i lepo uradjeno.


Bravo Pacino ...Vrlo zanimljiva ideja svaka cast  ;)

Dobro je al totalno non-ro -.- " di covjek moze uci u tako malo auto i bit ceti velik DM ako imas onaj Avion iz kojeg se moze pucat ;)
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

...Neno...

Citat: [PG]_LiveOne poslato Avgust 26, 2011, 21:15:50 POSLE PODNE
Dobro je al totalno non-ro -.- " di covjek moze uci u tako malo auto i bit ceti velik DM ako imas onaj Avion iz kojeg se moze pucat ;)
Omg pa vidis da covjek ne sjedi u njemu,nego samo kada stisne enter onda kao izadje iz autica..Inace ideja preextra i sve odlicno uradjeno,+ za tebe pacino  :D

Uvjek postoji neko ko ce srat da nesto sto je predobro nevalja -.-' To je samo ljubomora i cao :D
Tebi Pacino svaka cast, jer se ovog niko dosad nije sjetio :D

Citat: [EM] FyoDoR poslato Avgust 26, 2011, 21:45:24 POSLE PODNE
Uvjek postoji neko ko ce srat da nesto sto je predobro nevalja -.-' To je samo ljubomora i cao :D
Tebi Pacino svaka cast, jer se ovog niko dosad nije sjetio :D
Nije on "srao" vec je rekao ono sto misli,zasto bi on bio ljubomoran???Izneo je svoje misljenje kako on smatra da je...


Btw,extra pacino...Bravo ! ;)



[BUL]Salvatore


Odlicno, ali nije unikatno an balkanu.... Ovako nesto su imala jos 2 servera (za koja ja znam), koja su sad zatvorena...Ali sve u svemu dobro je ;)...
Sretno u daljem razvoju...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Ekstra ovo a jos bolja muzika u videu  :D :D :D :D

Citat: [EM] FyoDoR poslato Avgust 26, 2011, 21:45:24 POSLE PODNE
Uvjek postoji neko ko ce srat da nesto sto je predobro nevalja -.-' To je samo ljubomora i cao :D
Tebi Pacino svaka cast, jer se ovog niko dosad nije sjetio :D

Hmm na sto sam ljubomoran ? Samo sam rekao da je po meni non-rp ... gdje je tu ljubomora ? ROFL ..
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

100 ljudi kaze da je ideja extra i ti se nasao kao nevalja :S