[Pomoc]Raven's

Započeo maseri, Avgust 24, 2011, 23:17:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Raven's
Detaljan opis problema:Ako moze neko da mi pomogne kako da ubacim na GM da mogu dati gamemaster-a nikako nema te komande!!
Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/

Citat: maseri poslato Avgust 24, 2011, 23:17:25 POSLE PODNE
Skripta koju koristim:Raven's
Detaljan opis problema:Ako moze neko da mi pomogne kako da ubacim na GM da mogu dati gamemaster-a nikako nema te komande!!
Dio skripte:/
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):/


Ima pogledaj malo bolje...GameHelper((Promjeni naziv i eto ti GM))
Idi na search pGhelper da bi ga nasao
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

hahahahah ljudi.....imas skriptu ttamo trazi dzabe otvaras temu.....malo pokusaj sam nesto odradit skuzi malo
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Citat: Medis poslato Avgust 25, 2011, 00:18:10 PRE PODNE
hahahahah ljudi.....imas skriptu ttamo trazi dzabe otvaras temu.....malo pokusaj sam nesto odradit skuzi malo

Alo sto se rugas i ti si nekad bio pocetnik i ja sam -.-
Trazim "Profesionalnog Skriptera" da mi napravi jednu stvar,cijena nebitna nek mi se javi na pm....trazim lika koji zna raditi ne nekog pocetnika

nisam ja reko da nisam bio pocetnik ali nek se malo snaÄ'e ja sam to radio i bio sam pocetnik ali nisam znao za balkan samp pa sam sam radio
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Citat: Medis poslato Avgust 26, 2011, 01:33:07 PRE PODNE
nisam ja reko da nisam bio pocetnik ali nek se malo snaÄ'e ja sam to radio i bio sam pocetnik ali nisam znao za balkan samp pa sam sam radio

Nisi ti zadužen da govoriš nekome da li se snalazi, ako si ti nemoraju biti svi.


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

a sad lagano svi na citanje pravila :
CitatZabranjeno je odgovarati na postove ukoliko nekome ne mozete dati savjet ili mu ne mozete pomoci!
ON : ako zelis novi system za Gamemasters trazis u temi trebam nesto.
i imas u ravensu helper to ti dode na isto kao gamemasters.