Ekvador RolePlay - 188.40.57.132:7808

Započeo Vampire Diarie's, Avgust 24, 2011, 20:32:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Partybreaker poslato Avgust 26, 2011, 13:04:11 POSLE PODNE
Ovaj [E]●Dr.John● je mali prevarant,cuvajte se jer vidim on je u staff team ili nesto slicno.

On je car <3 :D

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 26, 2011, 16:44:19 POSLE PODNE
Eto da dodam jos jednu sliku :D .. 35 igraca :D Mi se trudimo da bude sto bolja igra na serveru :P

Evo i mene ovdije :D

Najbolja ekipa, jos malo i bit ce full server, jedva cekam :D

Citat: Gospodin poslato Avgust 26, 2011, 16:49:50 POSLE PODNE
Samo nastavite da se trudite i bice sve kako treba  ;) Uhvatili ste zalet to je najbitnije  :D

Hvala lepo care , navarati ako zelis ekipa mozda nije kao sto uvek neko prica za servere svoje na kome ce igrati RP je hard mi smo ekipa koja se zeza i uziva u tome uvek je neki party neki event msm ne na svakih 5 ili 10 minuta vec na 30 minuta + ali je za to vreme bas dobro zezanje i druzenje sto je najvaznije a RP na serveru se trudimo da poboljsamo sada je na igracima dali ce oni trude da to rade .. Mi ih nemozemo banati zato sto nerpaju msm mozemo ali nije to to .. nadam se da me razumes :D

OBAVESTENJE:

Obavestavamo se da ce server biti zakljucan do sutra tj. 27.8. eventualno do prekosutra 28.8 ce biti offnline iz razloga zato sto smo primetili bugove neke koje nezelimo da uklanjamo tako sto cemo proveravati i restartovati server svakih 5 minuta pa smo odlucili da ga zatvorimo do tih datuma da bi sve bilo reseno i uradjeno kako treba bugovi su inace oko Firma , Autmobila , oko motora i letelica nema bugova mada cemo i tu proveriti za svaki slucaj ..


S' postovanjem vas,
Ekvador Team!!



Citat: Mare poslato Avgust 27, 2011, 10:58:16 PRE PODNE
Copy-Paste Noxicus RolePlay

Ti ono nerazumes i po neznam ni ja koji put pricam ... Nema bugova vecih jer se ispravljalo to sve osim sa vozilima ( /v ) .. i to resavamo danas ..

Kad sam ulazio na server pise script by: bla bla, pa kako mozete stavljat kad vi niste radili taj mod?

mogli ste makar nesto izmijeniti, textdraw isti kao NX.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Citat: Partybreaker poslato Avgust 27, 2011, 11:12:56 PRE PODNE
Kad sam ulazio na server pise script by: bla bla, pa kako mozete stavljat kad vi niste radili taj mod?

mogli ste makar nesto izmijeniti, textdraw isti kao NX.

Joj ja to uopste nisam video a inace pise da je editovan tako da molim te nemoj ovde svadjati .......... Idi u svoju temu pa tamo pisi ..

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 27, 2011, 11:55:49 PRE PODNE
Citat: Partybreaker poslato Avgust 27, 2011, 11:12:56 PRE PODNE
Kad sam ulazio na server pise script by: bla bla, pa kako mozete stavljat kad vi niste radili taj mod?

mogli ste makar nesto izmijeniti, textdraw isti kao NX.

Joj ja to uopste nisam video a inace pise da je editovan tako da molim te nemoj ovde svadjati .......... Idi u svoju temu pa tamo pisi ..

a izvini ja nesto nisam vidio da pise editovan.. nemoj me tjerat da udjem i da slikam :S



Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


OBAVESTENJE


Otvorenje servera ce biti u narednih 10 minuta! ..CarOwnerShip dolazi sutra radnjen od 0 .. tako da bice extra ostali bugovi popravljeni ..

Dobar opis sretno...
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2011, 20:28:16 POSLE PODNE od Dane

Lemi_Zero

Ni na jednoj slici se nevidim ja xD a ja uvek aktivan :D

//
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2011, 16:20:48 POSLE PODNE od [E]●Dr.John●

Citat: [E]Castello poslato Avgust 28, 2011, 00:04:34 PRE PODNE
Da...Oni su.Neznaju normalno skupljat igrace pa trebaju ic po drugim serverima.Treba ih i sa BS-a maknut..

Ocito im smeta tudji uspjeh  ;)

vlado_plavsic

Citat: [E]Castello poslato Avgust 28, 2011, 00:04:34 PRE PODNE
Da...Oni su.Neznaju normalno skupljat igrace pa trebaju ic po drugim serverima.Treba ih i sa BS-a maknut..

BSZ je odavno proterana sa BS-a :D

OT: Nije los GM,Srecno sa serverom

Nisam vas nesto primetio na modu , ako sam pogresio ispravite me i navedite sta ste promenili.. koliko sam ja vidio Download Noxicus RolePlay , Open GM , zameniti noxicus sa ekvador , compilati gamemod , staviti na server