Ekvador RolePlay - 188.40.57.132:7808

Započeo Vampire Diarie's, Avgust 24, 2011, 20:32:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Ma John ti je takav, malo je na CH, malo CL, malo Ekvador..

samo gleda gde ce dobit vecu poziciju lol..

on: Sretno
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2011, 19:25:55 POSLE PODNE od [BUL] Jimmy


Citat: [BUL] Jimmy poslato Avgust 25, 2011, 19:22:15 POSLE PODNE
Ma John ti je takav, malo je na CH, malo CL, malo Ekvador..

samo gleda gde ce dobit vecu poziciju lol..

on: Sretno

Nije zbog pozocije nego su me pozvali da odem kod njih jer ionako nisam imo gde igrati a dosada je pa sam otisao tamo i hteo sam pomoci da server opstane i pocne funkionisati sto normlanije tako da se trudim da bude sto bolji ..

Btw. Don : Znas i sam koliko sam ste trudio oko CL-a a vi ste sve posle zasrali tako da nisam ja kriv

:@ Koksido .. Necemo se svadjati vise okey je :) ..tj. samo pricamo nesvadjamo se :D ..



EDIT : pogledajte sto nam je jedan Korisnik Ekvadora napravio ( Bas lepo od njega :) )

Poklonu se negleda u zube .. Meni je lepo sto se setio neko nesto napraviti za nekoga je malo za nas je vrlo lep poklon :D Eto da postavim ..
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2011, 20:20:34 POSLE PODNE od [E]●Dr.John●

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 25, 2011, 20:01:11 POSLE PODNE
Citat: [BUL] Jimmy poslato Avgust 25, 2011, 19:22:15 POSLE PODNE
Ma John ti je takav, malo je na CH, malo CL, malo Ekvador..

samo gleda gde ce dobit vecu poziciju lol..

on: Sretno

Nije zbog pozocije nego su me pozvali da odem kod njih jer ionako nisam imo gde igrati a dosada je pa sam otisao tamo i hteo sam pomoci da server opstane i pocne funkionisati sto normlanije tako da se trudim da bude sto bolji ..

Btw. Don : Znas i sam koliko sam ste trudio oko CL-a a vi ste sve posle zasrali tako da nisam ja kriv

:@ Koksido .. Necemo se svadjati vise okey je :) ..tj. samo pricamo nesvadjamo se :D ..



EDIT : pogledajte sto nam je jedan Korisnik Ekvadora napravio ( Bas lepo od njega :) )

Poklonu se negleda u zube .. Meni je lepo sto se setio neko nesto napraviti za nekoga je malo za nas je vrlo lep poklon :D Eto da postavim ..
sta si se ti trudio samo sto si bio online na forumu to je tvoj trud ostalo nista ae necu da se svadjam

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 25, 2011, 17:54:16 POSLE PODNE


- Evo jedna mala slika ... sa servera xD ..
Evo i mene tamo negdje *____*

Citat: - Nickâ,,¢ poslato Avgust 25, 2011, 17:58:17 POSLE PODNE
Bolje da ste otvorili DM srw jadno udjem na srw ubise me jedno 1000000x puta bez razloga  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Ajuj, nebudu vise, reci cu im da te netuku... LoL, ja igram vec 10-ak sati, do tad me nijedan nije ubio NON-RP-erski, zato: dont srač tu mač

Poslednja Izmena: Avgust 25, 2011, 21:20:11 POSLE PODNE od [E]Matteo

Momci bez svadje samo se zezajte na serveru rpajte uzivajte kanite se svadja i tih gluposti :) .. Hvala sto me podrzavate ali nemojte se svadjati nema potrebe .. No izvinite momci stvarno .. Komentarisitie dajte pohvale / prituzbe / primedbe svi primamo sta vise to nam znaci da cemo se jos vise usavrsiti i dalje napredoavti mi se neljutimo ako nas prituzite vec cemo stati na noge da to popravimo u sto kracem roku :) ..

Yo momci server je prezestok svaka cast puno poslova igram na nijemu aktivno nisam nista ni admin ni nista ali super je skripte i sve bravo carevi :D

Uso sam na forum da vidim mislio sam biti igrac al kad sam vidio da vracate statse odma sam izaso






Citat: Es©oba® √ poslato Avgust 25, 2011, 23:28:32 POSLE PODNE
Uso sam na forum da vidim mislio sam biti igrac al kad sam vidio da vracate statse odma sam izaso

Sta's vracamo na pocetku i to nevracamo po lvl 10 i kozna koji i po 15 tako to vracamo do lvl 5 ali obicno igraci ispadne da dobijo oko lvl 3 tako da nije nista strasno to za Lvl niti para nedajemo po 5 miliona niti po milion 1 milion sasvim dovoljno za pocetak igre :) ..

Toni_Kilic

Super je server..


Event na kojem smo od LS do MC planine isli busem pa onda smo tamo pjevali i skakali padobranima i poslje toga ubijanje admina bazukom :D







Poslednja Izmena: Avgust 26, 2011, 01:32:19 PRE PODNE od Toni_Kilic

Evo jos jedna slikica sa oborenja skromnog rekorda novi rekord je 32 igraca :)



A mozemo time da se pohvalimo a i juce uvece oko 1 h bilo je oko 23 igraca .. sto je svakako za pohvalu .. :)

Svidja mi se server.

Sretno vam. :)

PS: Samo jedna zamjerka.

Ovaj [E]●Dr.John● je mali prevarant,cuvajte se jer vidim on je u staff team ili nesto slicno.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info


Citat: Partybreaker poslato Avgust 26, 2011, 13:04:11 POSLE PODNE
Svidja mi se server.

Sretno vam. :)

PS: Samo jedna zamjerka.

Ovaj [E]●Dr.John● je mali prevarant,cuvajte se jer vidim on je u staff team ili nesto slicno.

hahahah ja prevarant ? Majke ti po cemu ? Molim te .. Odalji se od mene brale nemam nista ni portiv tebe niti protiv BUL-a samo me nemoj vredjati i prekoretati mene na nesto sto nisam ..

Eto da dodam jos jednu sliku :D .. 35 igraca :D Mi se trudimo da bude sto bolja igra na serveru :P

Poslednja Izmena: Avgust 26, 2011, 16:44:41 POSLE PODNE od [E]●Dr.John●

Samo nastavite da se trudite i bice sve kako treba  ;) Uhvatili ste zalet to je najbitnije  :D