Ekvador RolePlay - 188.40.57.132:7808

Započeo Vampire Diarie's, Avgust 24, 2011, 20:32:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Ekvador RolePlay IP : 188.40.57.132:7808
Forum Adresa : www.ekvador-samp.in.rs

Postovani igraci ,
Posle duzeg vremena radjena na modu otvorio se i ''Ekvador' novi SA:MP server .. Naravno svi se trudimo da server budi bolji tako da i igracima obezbedimo igru bez lagga , buggova i vrlo pristojne i radne administracije .. Ovo je tek novo otvoreni server tako da cemo na pocetku 'vracati statse'.. Nebih puno govorio o serveru osim toga da ima unikatne ideje 'mape' i neke nove 'sisteme' i 'neboicne evente' sto mislim da ce vam se vrlo svideti .. Nasi mapperi i skripteri su se veoma trudili kako bi vama bila sto bolja igra na serveru sada je na vama veca strana koliko ce dobar RP biti na serveru , naravno mi smo se trudili da server izgleda sto realnije pa ubacili nesto unikatno kao npr. Tehnicki pregled automobila , onda u vecnici imate da obnovite dokumenta sto je vrlo RolePlay tim nacinom bi roleplay veci bio a od vas zavisi ostalo .. Do sada nismo primetili neke bugove sto znaci da je na serveru moguce igrati prijatno bez bugova , lagga i padanja servera .. Na serveru kod Policije , FBI , Swata mozete uzeti stit npr. kada pravite raciju ili neko akciju ili slicno .. Na serveru postoji i /v ( vozilo ) , /mo ( motor ) , /le ( letelica ) , /plo ( plovilo ) , /bi ( bicikla ) .. Da napomenem da je ovo samo jedan od mnogo brojnih stvari na serveru a to cete otkriti vi na serveru ili pak cete biti strpljivi za jedan predobar opis koji ce izaci u 'Server Oglasima' na www.balkan-samp.com tj. ovde ..

Postovani igraci zahvaljujem vam se u ime celog Ekvador teama sto ste izdvojili par minuta i procitali ovo , naravno nije ovo sve od onoga sto cete tek videti na dolazecim update-ovima i sada na serveru .. Uzivajte do daljnjeg i prijatno

S' postovanjem .. Ekvador Team ..

[BUL]Salvatore


Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 25, 2011, 09:26:54 PRE PODNE
Sretno sa serverom, ali in.rs je besplatna domena. :D

Nije imamo sve uplatnice platili smo ih nego koksido je ja msm pogresio .. A inace izgleda da uzimamo i drugu domenu .com zbog vas da budete sigurniji xD ..

PS. Hvala lepo posetie nas :) ..

Server je orginalan, ekipa luda, admini uvjek izadu u susret, covjek nebi reko da je edit moda... Svaka cast decki, smatrajte me stalnom igracem <3 :*
Matteo Kovacic

[BUL]Salvatore

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 25, 2011, 10:06:00 PRE PODNE
Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 25, 2011, 09:26:54 PRE PODNE
Sretno sa serverom, ali in.rs je besplatna domena. :D

Nije imamo sve uplatnice platili smo ih nego koksido je ja msm pogresio .. A inace izgleda da uzimamo i drugu domenu .com zbog vas da budete sigurniji xD ..

PS. Hvala lepo posetie nas :) ..
Nema veze, jednom sam besplatno dobio in.rs domenu uz besplatan hosting na jedan mjesec, ali eto, kako ti kažeš. ;)

Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 25, 2011, 11:43:06 PRE PODNE
Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 25, 2011, 10:06:00 PRE PODNE
Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 25, 2011, 09:26:54 PRE PODNE
Sretno sa serverom, ali in.rs je besplatna domena. :D

Nije imamo sve uplatnice platili smo ih nego koksido je ja msm pogresio .. A inace izgleda da uzimamo i drugu domenu .com zbog vas da budete sigurniji xD ..

PS. Hvala lepo posetie nas :) ..
Nema veze, jednom sam besplatno dobio in.rs domenu uz besplatan hosting na jedan mjesec, ali eto, kako ti kažeš. ;)

Opusteno brale nema frke to , ionako cemo sada uzeti .com domenu sada zbog vas sto pricate no imamo uplatnice slikane ako treba da pokazemo no nema veze uzivaj :) ..

doci cu i ja da pogledam, sretno sa serverom :)
Trenutno radim novi DeathMatch server... Trazim ljude koji mogu pomoc na bio koji nacin.. Za vise info PM ;)

Citat: kizla poslato Avgust 25, 2011, 13:13:46 POSLE PODNE
doci cu i ja da pogledam, sretno sa serverom :)

Hvala , dobro dosao ako trebas ikakvu pomocn a serveru /new , /pomoc ili /report uvek ce ti neko pomoci :)

Evo slika jedna rekorda .. Skroman rekord ali trudimo se ..  Da napomenem da vracamo statse do lvl 5 i do 200 k ..
Poslednja Izmena: Avgust 25, 2011, 13:20:16 POSLE PODNE od [E]●Dr.John●

[BUL]Salvatore



Bolje da ste otvorili DM srw jadno udjem na srw ubise me jedno 1000000x puta bez razloga  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Citat: - Nickâ,,¢ poslato Avgust 25, 2011, 17:58:17 POSLE PODNE
Bolje da ste otvorili DM srw jadno udjem na srw ubise me jedno 1000000x puta bez razloga  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

hahaha daj nemoj lagati neka udje neko pa nek proveri ti si kriv sto provociras jer ti je krivo sto sam otisao sa Classic Life-a .. tako da ..

[BUL]Salvatore

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 24, 2011, 20:32:56 POSLE PODNE
naravno mi smo se trudili da server izgleda sto realnije pa ubacili nesto unikatno kao npr. Tehnicki pregled automobila , onda u vecnici imate da obnovite dokumenta sto je vrlo RolePlay tim nacinom bi roleplay veci bio a od vas zavisi ostalo ..
Nije tačno da je ovo unikatno, ovo je imao Noxicus, ima i Balkan Underline i svi ostali editovi Noxicusa. I ovo niste vi napravili. :D

Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 25, 2011, 18:40:50 POSLE PODNE
Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 24, 2011, 20:32:56 POSLE PODNE
naravno mi smo se trudili da server izgleda sto realnije pa ubacili nesto unikatno kao npr. Tehnicki pregled automobila , onda u vecnici imate da obnovite dokumenta sto je vrlo RolePlay tim nacinom bi roleplay veci bio a od vas zavisi ostalo ..
Nije tačno da je ovo unikatno, ovo je imao Noxicus, ima i Balkan Underline i svi ostali editovi Noxicusa. I ovo niste vi napravili. :D

Mozda ali to su ti serveri mozda to makinjali mi smo uz to jos dodavali editovali itd udji pa pogledaj + sada stize novi Car OwnerShip..

Citat: [E]●Dr.John● poslato Avgust 25, 2011, 18:11:53 POSLE PODNE
Citat: - Nickâ,,¢ poslato Avgust 25, 2011, 17:58:17 POSLE PODNE
Bolje da ste otvorili DM srw jadno udjem na srw ubise me jedno 1000000x puta bez razloga  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

hahaha daj nemoj lagati neka udje neko pa nek proveri ti si kriv sto provociras jer ti je krivo sto sam otisao sa Classic Life-a .. tako da ..
Nije mi krivo sto si ti otisao boli me briga za tebe i cl nego je to istina bolje da ste DM srw otvorili udjem na srw samo dmaju