[Pomoc]Ograde i auta

Započeo Medis, Avgust 23, 2011, 16:58:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:CroBiH
Detaljan opis problema:Eee sad ja stavim ogradu da moze otvorit igrac te bande i stavim auta ali mi nejde to mogu svi otvarati i sjedati u to auto nije samo poseban igrac molim vas pomozite objasnite kako to vi tsavljate da ja probam tako jer mi nejde procito sam jedan tut i dobijem taj error moli vas objasnite :'(
Dio skripte:///
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):///
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Za kapiju:

if(strcmp(cmd,"/bso",true)==0)
       {
           if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] >= 2) //Admin Level koji moze da otvori ( Ti mozes staviti pMember & pLeader ..... )
           {
             MoveObject(bsgate, 2045.16247559,-1872.77062988,12.54687500, 3.000); // Bezveze sam lupo koordinate
             GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
             ProxDetector(30.0, playerid, string, COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE,COLOR_PURPLE);
          }


I dalje kak ti treba ici komanda za kapiju....




A za auto koristis komandu onu:
Isamember

Pa daj nam onda taj error i tu liniju da vidimo Å¡ta si uradio da ti pomognemo nemožemo ovako a imaÅ¡ i jedan najbolji TuT ja preko njega radim vozila za organizacije ako ga naÄ'em dadnem ti link pa uradi preko toga TuT jer je najlakÅ¡i,najjednostavniji...

dANE sry ne mogu vam dati jer mi se komp pravi pa sam na laptopu a nemama vreena skidat gta i to radit pa kad se vrati cu vam pokazat ako se bude error dogaÄ'o a ne kontam ovo za auta objasni bolan malo
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$

Pa kao sta imas Isacop i vozila za PD, tak napravis Isamember stavis ID organizacije i sa /oldcar stavis ID-ove vozila.

Citat: Sexserghy ♥ poslato Avgust 23, 2011, 21:41:19 POSLE PODNE
Pa kao sta imas Isacop i vozila za PD, tak napravis Isamember stavis ID organizacije i sa /oldcar stavis ID-ove vozila.

sexserghy objasni i malo bolje sry ali ne razumijem dobro pocetnik sam :D........Ako ti nije problem malo bolje reci jer mi stvarno treba to
Pravim modove i FS-ove javite mi se na PM za drugo samo $$$$$$$$$