[MAP] Mehanicarsko Odlagaliste

Započeo Brabus, Avgust 22, 2011, 10:40:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto jedno mehanicarsko odlagaliste sta sam radio za jedan RP server. Unikatno je, znaci osmisljeno je od strane mene. Na toj mapi sam radio svega 10-15tak minuta. Vrlo je korisno i jako dobro se moze RP-ati na toj mapi, pa eto vam slike i procjenite.


Cjelokupan izgleda:


Ulaz u prostoriju / sefovovu kancelariju:



Sefova kancelarija:



Tow vozila i pokretna kapija:



Odlagaliste sa ostecenim vozilima i slicno:


Super

Mapam za jako male pare kvalitetne mape za RPG RP DM i STUNT server vise na PM Cijela mapa 5 - 30 kn za admina na serveru mapam Besplatno



Po mom ukusu , odlično 9.5 / 10 .
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Uopšte ne izgleda kao da ju je mapao neko sa 3 godine iskustva. 7/10


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: Sexserghy ♥ poslato Avgust 22, 2011, 12:51:52 POSLE PODNE
Citat: Pablo Escobar poslato Avgust 22, 2011, 12:50:17 POSLE PODNE
Ma onak,prejednostavno 7/10  ;) ;) ;)

A sta bi ti jos tu dodao da nebude "prejednostavno" ?
Pa sta ja znam nije moja ideja ali eto na primjer dodao bi neku "garazicu" i u njoj ono nezz kako se zove "rampa" valjda sto se auto na to popne pa mehanicar ispod pregleda,dodo bi kao dijelove od auta naslagane u nekom cosku itd... Moras i sam priznati da je malo poprazno  ;) ;)

Citat: Pablo Escobar poslato Avgust 22, 2011, 13:22:46 POSLE PODNE
Citat: Sexserghy ♥ poslato Avgust 22, 2011, 12:51:52 POSLE PODNE
Citat: Pablo Escobar poslato Avgust 22, 2011, 12:50:17 POSLE PODNE
Ma onak,prejednostavno 7/10  ;) ;) ;)

A sta bi ti jos tu dodao da nebude "prejednostavno" ?
Pa sta ja znam nije moja ideja ali eto na primjer dodao bi neku "garazicu" i u njoj ono nezz kako se zove "rampa" valjda sto se auto na to popne pa mehanicar ispod pregleda,dodo bi kao dijelove od auta naslagane u nekom cosku itd... Moras i sam priznati da je malo poprazno  ;) ;)

Pa ja nisam radio mehanicarsku garazu, facepalm. lol

Radio sam mehanicarski otpad, da ga nisam htio ovako veliko parkiraliste nebih ga napravio.

Moje misljenje je da je PRAZNO a ti ako nemozes podnijeti kritiku nisi trebo okacit mapu na BS i to je to :)) ,samo opusteno  ;)


Odlicno jer je jednostavno i rp...i unikatno 10/10 imas od mene  :D