Treba mi pomoc oko kucnog servera

Započeo Никола, Avgust 20, 2011, 19:29:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZZ svima

Ja sam nasao neki GM mod i otovri port,i jedini problem jeste ne znam kako da napravim Global Restart.Ako moze mi neko pomoci.

[BUL]Salvatore

Global Restart ti je novi mod, a ti si valjda našao tek prvi mod. Kada igračima dojadi taj mod, ili kad ti odlučiš napraviti Global Restart, staviš novi mod. :D

HAhahaah xD cudno pitanje sve ti je rekao ovaj u prijasnjemo postu  :-\ je da mi je cudno sta neznas staje global al nema veze ;D nemam rjeci  :-X


Citat: nikolacar poslato Avgust 20, 2011, 19:57:53 POSLE PODNE
Meni je ovo prvi server pa bas ne znam.

Polako naučit češ, niko se nije naučan rodio, i mi kad smo došli na forum niko nije znao beknut, pa smo naučili =)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: nikolacar poslato Avgust 20, 2011, 19:57:53 POSLE PODNE
Meni je ovo prvi server pa bas ne znam.

onda ok uci se uci michel imas sta FS-ova? da su dobri npr RP celer al ne digitalni?

[BUL]Salvatore

Citat: DoMe poslato Avgust 20, 2011, 20:28:35 POSLE PODNE
Citat: nikolacar poslato Avgust 20, 2011, 19:57:53 POSLE PODNE
Meni je ovo prvi server pa bas ne znam.

onda ok uci se uci michel imas sta FS-ova? da su dobri npr RP celer al ne digitalni?
Tako je Michael. Dome, ne idi offtopic.

Procitaj pravila ovog podforuma.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Moze jos jedna mala pomoc da netvaram temu.

Da li znate neki dobar Game Mod koji se desava u selu ili LS.Ja znam za onaj Red Contruy nemogu naci.Njega bih hteo staviti kada bih nasao.

[BUL]Salvatore

Citat: nikolacar poslato Avgust 20, 2011, 20:57:30 POSLE PODNE
Moze jos jedna mala pomoc da netvaram temu.

Da li znate neki dobar Game Mod koji se desava u selu ili LS.Ja znam za onaj Red Contruy nemogu naci.Njega bih hteo staviti kada bih nasao.
1. Pročitaj pravila.
2. Sve imaš u Gamemodovi. ;)
3. Red County mod je objavljen. :D

Uredu procito sam,pa ako je objavljen znaci da nesme da se koristi?

Snich

Citat: nikolacar poslato Avgust 20, 2011, 21:32:49 POSLE PODNE
Uredu procito sam,pa ako je objavljen znaci da nesme da se koristi?

Care, gledaj, kada je mod objavljen, znaći da slobodno možeš da ga skineš i koristiš, inaće ako nije objavljen, normalno da ga nećeš i "ne"možeš koristiti.

Citat: nikolacar poslato Avgust 20, 2011, 21:32:49 POSLE PODNE
Uredu procito sam,pa ako je objavljen znaci da nesme da se koristi?

Ja vidim da nisi procitao, ide opomena SMOD-u.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Mikic95

Å ta spamate tu ako vidite da tema nije otvorena po pravilim ?

Zabrane pisanja na 24 sata: DoMe & [BUL]Salvatore

nikolacar - opomena pred ban, počni čitat pravila.