Eminence RolePlay - Stigao IP

Započeo Zarathos, Avgust 20, 2011, 17:43:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Bobby_Zacharias poslato Avgust 21, 2011, 21:13:21 POSLE PODNE
Bio sam na serveru i ISKRENO mislim da mod nema nekog potencijala i neverujem da ete uspeti,vozao sam se gradom ihihi i nigde nisam nasao neku za*ebanciju koja zabavlja igrace(tipa pecanje na Raevens'u) 2. stvar ti Pacino nevolis GF i mislis ako si naskriptao Gm od 0 da ces ih sa tim privuci ? e Neces zato sto oni neznaju sta znaci "GM od 0" A i navikli su na GF te ja mislim da serveri sa modom od 0 nece nista bolje uspeti od servera koji koriste Raevens cak je i obrnuto(pogledaj servere na kojima ima najvise igraca na Balkanu svi koriste GF edite ) ...Eto to je to od mene ,pohvala za trud ali neverujem bas u uspeh...(nemoj misliti da ja imam nesto protiv tebe il tako nesto ,ja samo iznosim iskreno misljenje ,sta vise veoma te respektujem jer znam da imas skila u pawnu a i hoces pomoci kad zatreba :D )...Eto to sam samo htio da napisem jer vidim da su neki ocekivali 100 igraca na otvaranju  8) 8) ...Pozdrav i srecno i nemoj da se ljutis samo sam napisao kako mislim da jest :))   

Znas ono "Na vrhu uvek ima mesta ako se krene sa dna"

Samo napred Pacino i ne odustaj :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Avgust 24, 2011, 15:43:29 POSLE PODNE
Citat: Bobby_Zacharias poslato Avgust 21, 2011, 21:13:21 POSLE PODNE
Bio sam na serveru i ISKRENO mislim da mod nema nekog potencijala i neverujem da ete uspeti,vozao sam se gradom ihihi i nigde nisam nasao neku za*ebanciju koja zabavlja igrace(tipa pecanje na Raevens'u) 2. stvar ti Pacino nevolis GF i mislis ako si naskriptao Gm od 0 da ces ih sa tim privuci ? e Neces zato sto oni neznaju sta znaci "GM od 0" A i navikli su na GF te ja mislim da serveri sa modom od 0 nece nista bolje uspeti od servera koji koriste Raevens cak je i obrnuto(pogledaj servere na kojima ima najvise igraca na Balkanu svi koriste GF edite ) ...Eto to je to od mene ,pohvala za trud ali neverujem bas u uspeh...(nemoj misliti da ja imam nesto protiv tebe il tako nesto ,ja samo iznosim iskreno misljenje ,sta vise veoma te respektujem jer znam da imas skila u pawnu a i hoces pomoci kad zatreba :D )...Eto to sam samo htio da napisem jer vidim da su neki ocekivali 100 igraca na otvaranju  8) 8) ...Pozdrav i srecno i nemoj da se ljutis samo sam napisao kako mislim da jest :))   

Znas ono "Na vrhu uvek ima mesta ako se krene sa dna"

Samo napred Pacino i ne odustaj :)
Kako ti kazes ...  :D :D :D

Sergio_Don

Citat: [EM] Pacino poslato Avgust 23, 2011, 17:19:12 POSLE PODNE
Da, ovaj hosting je totalno neozbiljan -.-
Dali nam isti port i IP kao drugom klijentu :S
Tako da smo presli na OruseiHosting i tamo planiramo ostati.
Kod njega cemo imati i game i web host...
Ja sam reko da je gpanel jos u beta fazi tako da nemoze idealno raditi...
Znaci bugovi su moguci, a to je bio jedan od bugova...
Evo ti:
Citat: [EM] Pacino poslato Avgust 20, 2011, 16:21:09 POSLE PODNE
Citat: Sergio_Don aka Don_Sergio poslato Avgust 20, 2011, 16:13:38 POSLE PODNE
Ok, al mislim da je gpanel u beta fazi tako da mislim da ti nece bas idealno raditi
Ima bug kad se ugasi server, prikazije neki 10ti ....
Npr. ja kad ugasim server
prikaze Grand Larcency...
Ja ti se ispricavam u ime Extrem Hosta jer nije nam bila namjera.
LP

Citat: Gotti747 poslato Avgust 24, 2011, 15:43:29 POSLE PODNE
Citat: Bobby_Zacharias poslato Avgust 21, 2011, 21:13:21 POSLE PODNE
Bio sam na serveru i ISKRENO mislim da mod nema nekog potencijala i neverujem da ete uspeti,vozao sam se gradom ihihi i nigde nisam nasao neku za*ebanciju koja zabavlja igrace(tipa pecanje na Raevens'u) 2. stvar ti Pacino nevolis GF i mislis ako si naskriptao Gm od 0 da ces ih sa tim privuci ? e Neces zato sto oni neznaju sta znaci "GM od 0" A i navikli su na GF te ja mislim da serveri sa modom od 0 nece nista bolje uspeti od servera koji koriste Raevens cak je i obrnuto(pogledaj servere na kojima ima najvise igraca na Balkanu svi koriste GF edite ) ...Eto to je to od mene ,pohvala za trud ali neverujem bas u uspeh...(nemoj misliti da ja imam nesto protiv tebe il tako nesto ,ja samo iznosim iskreno misljenje ,sta vise veoma te respektujem jer znam da imas skila u pawnu a i hoces pomoci kad zatreba :D )...Eto to sam samo htio da napisem jer vidim da su neki ocekivali 100 igraca na otvaranju  8) 8) ...Pozdrav i srecno i nemoj da se ljutis samo sam napisao kako mislim da jest :))   

Znas ono "Na vrhu uvek ima mesta ako se krene sa dna"

Samo napred Pacino i ne odustaj :)

Hvala :)

Citat: Sergio_Don aka Don_Sergio poslato Avgust 24, 2011, 16:20:55 POSLE PODNE
Citat: [EM] Pacino poslato Avgust 23, 2011, 17:19:12 POSLE PODNE
Da, ovaj hosting je totalno neozbiljan -.-
Dali nam isti port i IP kao drugom klijentu :S
Tako da smo presli na OruseiHosting i tamo planiramo ostati.
Kod njega cemo imati i game i web host...
Ja sam reko da je gpanel jos u beta fazi tako da nemoze idealno raditi...
Znaci bugovi su moguci, a to je bio jedan od bugova...
Evo ti:
Citat: [EM] Pacino poslato Avgust 20, 2011, 16:21:09 POSLE PODNE
Citat: Sergio_Don aka Don_Sergio poslato Avgust 20, 2011, 16:13:38 POSLE PODNE
Ok, al mislim da je gpanel u beta fazi tako da mislim da ti nece bas idealno raditi
Ima bug kad se ugasi server, prikazije neki 10ti ....
Npr. ja kad ugasim server
prikaze Grand Larcency...
Ja ti se ispricavam u ime Extrem Hosta jer nije nam bila namjera.
LP

Nema problema, :) rijesili smo stvar necemo duljiti bez veze...
Just one more time.

Nek vam je sretno
I najveci talenti gube se u neradu, zato nemoj trazit izgovor da neznas nego naÄ'i rjesenje!




A sad uspit je relativna rijec :D
Ide nam al moglo bi i bolje :D
Nadam se da ce se poboljsat broj igraca

Ovim putem bi samo spomenio da je na serveru bugova sve manje, iako ni onda nije bilo nekih prevelikih koji su onemogucavali rad
Postepeno ubacujemo stanove(kojih je sad oko 300)
Vikendice(oko 100)
I kuce, koje trebamo sad radit ali bit ce ih jako puno
Firme, kojih ima oko 100
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek



Bahata administracija -.-" nece da pomaze ..

...Neno...

Bas me zanima ko je ukrao nick James Smooth (Takav igrac ima na CH i GS je,nevjerujem da on igra na tom nicku)!

Citat: ...Neno... poslato Avgust 24, 2011, 22:27:19 POSLE PODNE
Bas me zanima ko je ukrao nick James Smooth (Takav igrac ima na CH i GS je,nevjerujem da on igra na tom nicku)!

I ja sam primetio to i James_Smooth i jos jedan isto sa CH-a GS ima takav nick na EM ovaj ..

Citat: ...Neno... poslato Avgust 24, 2011, 22:27:19 POSLE PODNE
Bas me zanima ko je ukrao nick James Smooth (Takav igrac ima na CH i GS je,nevjerujem da on igra na tom nicku)!

Lol,kako me nervira ta vasa prica.

Ako neko ima taj nick na CH,ljudi sa drugog servera ne bi smjeli da ga imaju?

Rofl.


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info