Eminence RolePlay - Otvorenje 20.8.2011 -> 78.47.53.130:7777

Započeo Zarathos, Avgust 19, 2011, 20:42:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

J4€k


Znaci veceras u 20:30!
IP: 78.47.53.130:7777
www.eminence-gaming.info
Svi pozvani, bit ce dosta evenata, trenutno ih je preko 500 na raspolaganju, bit ce novcanih nagrada, itd... :)
Just one more time.

Preko 500 evenata?  ???


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: monkeypantzz poslato Avgust 20, 2011, 18:13:48 POSLE PODNE
Preko 500 evenata?  ???
Da, tacnije 526 XD
Ali cu ih pobrisati dosta i uredit cu ih malo :)
Just one more time.

Ok svidja mi se, ali previse si nasarao raznim bojama....
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...


Citat: [EM] Pacino poslato Avgust 20, 2011, 20:24:56 POSLE PODNE
Jos 5 minuta!!! Spremite se :)

spreman haha... ajd ti samo to otvori :D
â˜... â–,â–ƒâ–...▆▇█ G â–ˆ O â–ˆ F â–ˆ █▇▆â–...â–ƒâ–, â˜...

â–'█▀▀█ █▀▀█ █▀▀ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀█
â–'â–ˆâ–'â–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ ▀▀█ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–€ â–ˆâ–'â–'â–ˆ
â–'â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ â–€â–'â–'â–€ ▀▀▀ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–€â–'▀▀ ▀▀▀▀



UÅ¡ao sam na par minuta mogu reći da mi se sviÄ'a samo Å¡to ima par bugova odma na startu koje sam ja opazio.

1. Vozila se nisu ucitala
2. Odabir spawn-a je zbugan
3. Ne znam jeli ovo bug ili ste tako htjeli ali svi igraci su vidljivi na mapi sto malo ne lici na jedan RP server.
4. Puno mi komandi NE RADI.
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 20:40:20 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

i problem sa lozinkama, regam se, odem relog, vratim se, upisem lozinku i pise da nije tocna
â˜... â–,â–ƒâ–...▆▇█ G â–ˆ O â–ˆ F â–ˆ █▇▆â–...â–ƒâ–, â˜...

â–'█▀▀█ █▀▀█ █▀▀ ▀▀█▀▀ █▀▀█ █▀▀█
â–'â–ˆâ–'â–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ ▀▀█ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–ˆâ–,,â–,,â–€ â–ˆâ–'â–'â–ˆ
â–'â–ˆâ–,,â–,,â–ˆ â–€â–'â–'â–€ ▀▀▀ â–'â–'â–ˆâ–'â–' â–€â–'▀▀ ▀▀▀▀



Još nešto šta sam primjetio, da se leveli igraca sa lvl 1 padne na lvl 0... Kao da nesto za bazom nije u redu

Odem relog upisem DOBRU lozinku pise mi da je netocna upisem losu pise mi da je dobra i onda sam tek dobio ono 'Koliko imas god', 'Koji si spol' - a prije toga sam se uspio spawnati na nekoj drugoj lokaciji
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 20:44:10 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Avgust 20, 2011, 20:39:43 POSLE PODNE
UÅ¡ao sam na par minuta mogu reći da mi se sviÄ'a samo Å¡to ima par bugova odma na startu koje sam ja opazio.

1. Vozila se nisu ucitala
2. Odabir spawn-a je zbugan
3. Ne znam jeli ovo bug ili ste tako htjeli ali svi igraci su vidljivi na mapi sto malo ne lici na jedan RP server.
1. Rijeseno :)
2. Moram vidjeti do cega je, kod mene nije bilo takvih bugova...
3. Nisu vidljivi, kako to :S

Citat: [H]265 poslato Avgust 20, 2011, 20:42:13 POSLE PODNE
Još nešto šta sam primjetio, da se leveli igraca sa lvl 1 padne na lvl 0... Kao da nesto za bazom nije u redu
Nije u redu ovaj sistem sto sam radio, jer je prosli host bio na windowsu i nije bilo problema, sad je ovaj na linuxu, pa znakovi imaju drugaciji encode i pravi probleme... -.-
Just one more time.

Netreba se upisati lozinka, ahahahahah ja samo puknem enter i prijavi me... Nije igrivo uopće, moraš to fixat lijepo sve :D

Jbg dogaÄ'a se treba samo malo vremena ja sam tu lekciju naućio zato kada idem testirati ubacim odma 10/15 testera tako da server reagira ko da je otvoren, a testiranje sa 4/5 testera nije bas pouzadno.
Kristijan Stipić

Citat: John_Mayer poslato Avgust 20, 2011, 20:47:28 POSLE PODNE
sta tu serete...aj vi napravite mod od 0 bez bugova...sve se moze popravit jebemu

Tko sere Å¡ta pricas ti rekao sam to dobronamjerno kako bi mogao ispraviti to. Nemoj biti bezobrazan odma. Nitko nije nista lose mislio - Inace, prije ces napraviti mod od nule bez bugova nego neki edit jer mod od nule poznajes i znas sta si radio u njemu.
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 20:49:03 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Avgust 20, 2011, 20:46:43 POSLE PODNE
Jbg dogaÄ'a se treba samo malo vremena ja sam tu lekciju naućio zato kada idem testirati ubacim odma 10/15 testera tako da server reagira ko da je otvoren, a testiranje sa 4/5 testera nije bas pouzadno.
Ma bilo nas je 10, na beta testu, ali doduse bio je windows operativni sistem i nisam bio prebacio na yini, bio je mysql...
Bug sa odabirom spawna sredjen...
Sada samo pw check i to je to :)

A vozila se nisu ucitala jer sam prebaciovao sa windowsa i ja imam u skripti ono "LoadMtaMap("file");
pa kad se prebaci potpuno drugo sranje -.-
Zato sam sad morao preko wine-a na laptopu nesto kombinirati i sa skriptom.... -.-
Poslednja Izmena: Avgust 20, 2011, 20:52:02 POSLE PODNE od [EM] Pacino
Just one more time.