MILF Roleplay [0.3c]

Započeo blaster-cs, Avgust 19, 2011, 12:30:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav ,

Predstavljam vam novootvoreni SAMP server , MILF Roleplay! Server je tek otvoren jos uvek je u izradi i koristi Ravens Roleplay gamemod , mapa je jednostavna na mapanju se jos uvek radi ma da ne ocekujemo mnogo da "nabudzimo mapu" jer za nase igrace zelimo sto jednostavnije a bolje igranje... Mozda ima po neki bag ali vremenom resice se... Server je u sklopu najveceg CS Community-ja na Balkanu , MILF Community-ja , tako da se nadamo da ce ovaj server biti uspesan , kao sto su i cs serveri... Takodje potreban nam je skripter koji bi zeleo da nam pomogne u sredjivanju moda (naravno besplatno uz neku nagradu , admin na serveru , leveli , novac na serveru , slot na nekom od nasih CS servera itd)... Tako da posetite i registrujte se!

Organizacije:

LAPD
FBI
Army
Medics
Los surenos
La Famigla Sinatra
Government
Hitman
News Reporter
Taxi
Fire Department
Sons of Anarchy
Yamaguchi
Chornaya Bratva
La Vice

Opste o serveru:

IP: 193 . 104.68.40:8888
Forum: http://milf-cs.info
Mapper servera: Coskee (ja)
Owner: zlajo192
Headadmins: graviant , blaster

[size=12]Server offline, Mod pls lock[/size]
Poslednja Izmena: Oktobar 24, 2011, 17:58:54 POSLE PODNE od blaster-cs

Veoma lose, ja sam ranije dok sam bio na MILF-u nudio Zlaji da uradimo RP mod od 0 ali rekao je da tu ima dosta cimanja, pa videcemo kako cete uspeti sa default Ravens skriptom, trebalo bi tu malo vise truda cim jedna tako velika zajednica stoji iza jednog servera.

Pozdrav, Gotti
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

znam da je Ravens los ubacili smo ga samo privremeno treba mi skripter koji ce mi pomoci oko editovanja Godfathera i mapanja... Nadamo se da cemo srediti server skorije

Los opis,nijedne slike :D
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Bio sam od samog pocetka tu, takodje sam hteo sa Zlajom da uradimo od 0...
Ja bih izmappao sve, ali nije zeleo, rekao je da ima mng posla ;)

Los opis,nisi postavio ni jednu sliku da vidimo kako to izgleda.
Srecno.


Milf?A ne nego Mature  8) Aj opis je za 1  ::) Sretno Milfaci  :-*


Ma zlajo je prica za sebe on nista nece i ni za sta ne brine... Ako ima neko voljan da pomogne oko fixanja bugova ili editovanja gf-moda za admina na serveru ili tako neku nagradu nek se javi na steam: adict07 , msn: [email protected] ili skype: blasterbree ... Svaka pomoc je dobrodosla ...

Cim malo sredimo i sve ubacujem i slike i to :) Posto je sad mali broj igraca i toga pa i nema slika


EDIT: sto se svi cudite imenu jeste da ima znacenje smesno ali ime je bas lepo :)
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 17:44:28 POSLE PODNE od blaster-cs

Cudno je to da ne znate za MILF Community, dugo sam tu igrao CS :D
btw: Pomogao bih, ali nisam trenutno slobodan...Mozda vam nadjem nekog voljnog za to...

Pa logicno da je mali broj igraca kada vam je mod katastrofa,skinuli ravens i stavili.
Da uradite mod bolji imali bi igrace.
Ovo je sramota ovoliki community a mod kanta..
[/center]

Pa dobro, ali, sredice...Ne vidim potrebu za tim...
Oni sam predstavljaju ovo...

[BUL]Salvatore


Ahahahahhahaha ovo još nisam vidio... ajd... sretno :)
CitatScio me nihil scire.
Sokrat