[OG:RP] Old Generation 22.8.2011 | 20:00 - NOVO!

Započeo [OG]undeR., Avgust 19, 2011, 02:33:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nije reklamirano na nas uticaj, sam igrac je reklamirao, administracija nema nista s tim...
Gagi jeste radio, ali on je zato i dosao...Da skripta...Tako da ne vidim potrebu u menjanju...
@Don_Sergio: Ideja nije sa Cybera...Nasa je ideja za ovo, tacnije moja, ako mislite da je nesto kopirano, javite se meni...

Oprostite za ovo "reklamiranje" to je bila zafrkancija koja je krivo ispala. :$
Administracija nije imala nista sa ovime. Bila je zafrkancija koja je krivo ispala. Ja se iskreno ISPRICAVAM!
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 14:13:20 POSLE PODNE od [OG]Monph2


Ja sam iskreno mislio da je to mrtav forum i da to nitko ne prati i mislio sam da nece nikome nista biti ako se malo zezamo, ali jbg sve je krivo ispalo na kraju
Stvarno oprostite!!! :-[



Ma bre zaboravi na to,sta je tu je,ne mozes sad da krivis celu administraciju za to,niko njega nije terao...  :P ;)



Trudi te se zelim vam srecu sto se tice reklamiranja na BM forumu ja sam siguran da niko od admina nije tjero igrace da reklamiraju to su samo mali botovi koji misle da ce tako pomoci ustavri mu odmazu nadam se da ce te ga pranaci i kazniti.Jos jedanom sretno vam






Lamine Diarra



Citat: [BM] Es©oba® √ poslato Avgust 19, 2011, 17:33:44 POSLE PODNE
Trudi te se zelim vam srecu sto se tice reklamiranja na BM forumu ja sam siguran da niko od admina nije tjero igrace da reklamiraju to su samo mali botovi koji misle da ce tako pomoci ustavri mu odmazu nadam se da ce te ga pranaci i kazniti.Jos jedanom sretno vam
[quote author=[OG]Monph2 link=topic=29952.msg225624#msg225624 date=1313756278]
Ja sam iskreno mislio da je to mrtav forum i da to nitko ne prati i mislio sam da nece nikome nista biti ako se malo zezamo, ali jbg sve je krivo ispalo na kraju
Stvarno oprostite!!! :-[
[/quote]
I nisam bot i to je zafrkancija koja je krivo ispala!
Nije bitno s kime sam se zafrkavao ali je sve krivo ispalo
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 19:21:15 POSLE PODNE od [OG]Monph2

A nemojte ovde da pocinjete svadju!
U svakom slucaju hvala svima!

Citat: Chuck Fuckin Norris poslato Avgust 19, 2011, 15:14:36 POSLE PODNE
Heh imate jedan fail ,, a to je sto ste (valjda zabunom) stavili da je server RP,, mozda ste htjeli stavit RPG/DM?  inace je sve odlicno, sretno
Server jeste RP, i ne, nije RPG/DM...Ne znam otkud ti to, pa molim da objasnis post...

Citat: [GM]Frankie poslato Avgust 19, 2011, 18:29:25 POSLE PODNE
aloooo prijave za lidere a ja nmg. na forum...
Koji ti je nick? Objasni zasto ne mozes i sta nije u redu?! ::)