[GM] Balkan Exodus RolePlay

Započeo Tarislavius, Avgust 18, 2011, 22:20:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tarislavius

Eh stavit cu vam link za download i opis mog prvog GM-a. Naime to je edit koji ima malo bugova i nisam bas puno vremena proveo radeci ga te ga nisam nesto extra ni uradio, ali za pocetak po meni nije ni malo los. Zamolio bih vas credits da ostavite ako ga budete skidali. Nadam se da ce vam pomoci, jer sam se i ja nasao u ovakvoj situaciji. Imam u svom folderu jos nekoliko GM-ova koje razmisljam dali da stavim... Pa da vam ne duzim ide opis:

OPIS:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dakle na GM-u ima preko 50 bizzova i 1300 kuca rasprostranjenih svugdje. Komande su identicne kao na drugim RP serverima mozete ih vidjeti na /help. Radnja je postavljena u Los Santosu. Uradjeno je dosta organizacija. Sad cu vam dati malo detaljniji opis.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BIZZOVI:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dakle imate vise vrsta bizzova rasprostranjenih na raznim mjestima u LS-u a neki od njih su:
1.Burger Shot
2.Cluckin' Bell
3.Sex Shop
4.Ammu Nation
5.24-7
6.Gym
I mnogi drugi.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ORGANIZACIJE:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na serveru su sve organizacije posebno uradjenje neka sa neke bez ograde a to su:
1.L.S.P.D (Los Santos Police Department)
2.F.B.I. (Federas Bureau of Investigation)
3.S.W.A.T. (Special Weapon and Tactics)
4.Armija
5.Hitman
6.GSF (Grove Street Family)
7.LCN (La Costra Nostra)
8.Ballas
9.RTC Studio
10.Corleone
11.Los Surenos
I jos mnoge druge ali se ne mogu sad sjetiti -.-' ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POSLOVI:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uzimaju se u vijecnici na istom starom mjestu a to su:

Legalni:

1.Detektiv
2.Advokat
3.Tjelohranitelj
4.Farmer
5.Cistac ulica
6.Raznosac novina
7.Raznosac pizza
8.Kamiondzija
9.Smecar
10.Automehanicar
11.Vozac Busa
12.Vozac Taksija
I mnogi drugi...

Ilegalni:

1.Diler droge
2.Diler oruzja
3.Diler Matsa
4.Diler Sprunka
5.Izumitelj Matsa
6.Kradljivac auta
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
To bi bio kratak opis vidjecu za ostale GM-ove da li da ih stavim. Napravio sam svoj server i zapoceo sa skriptanjem za svoj server tako da necu imati bas puno vremena sada, ali cu vidjeti da jos malo pomognem novajlijama  ;) :D :D
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LINK: http://www.megaupload.com/?d=IYQ8HAFE

Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 15:45:37 POSLE PODNE od Tarislavius

Nece da pokrene Gamemod..
Poslednja Izmena: Avgust 18, 2011, 23:28:22 POSLE PODNE od Mare

Promeni ime u serve.cfg umesto streetstories 1 stavi balkanexodus 1




Evo bas testiram i ovo se ne zove edit....nisi cak ni izmenio ime servera.. --.-- obican SS bez popravljenih bugova...u opisu si trebo napisati sta si uradio
Nestavljaj tako ogromne potpise i tako gadne...

ah meni se svidja kako je napravio ovo..sub zero?  :-\

Tarislavius

Sorry ljudi, ali sam doradio samo nesto od svojih jarana zastai nemam puno vremena a sto se tice server.cfg ako nekome treba evo:

echo Executing Server Config...
lanmode 0
rcon_password zamjenite
maxplayers 50
port 7777
hostname [*Balkan Exodus*] RolePlay
gamemode0 balkanexodus 1
filterscripts
announce 1
query 1
weburl http://berp.bosnianforum.com/
onfoot_rate 40
incar_rate 40
weapon_rate 40
stream_distance 300.0
stream_rate 1000
maxnpc 50
plugins streamer.so sscanf.so

Mogul prebaciti ove kuce i bizove u gf edit ?



Tarislavius

Citat: sedin007 poslato Avgust 19, 2011, 14:12:27 POSLE PODNE
Mogul prebaciti ove kuce i bizove u gf edit ?

Da, naravno da mozes ovo sam i ubacio da bih vam pomogao! :D

stavi ispred imena "Balkan Exodus Roleplay" tu na forumu prefix "[GM]"
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Tarislavius

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Avgust 19, 2011, 15:32:14 POSLE PODNE
stavi ispred imena "Balkan Exodus Roleplay" tu na forumu prefix "[GM]"

Hvala sto si me napomenuo stavio sam sad