Genius Gaming 0.3c

Započeo LuKsA, Avgust 17, 2011, 12:16:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Sto se tice mafija i bandi koliko sam ja informisan morate skupiti jedno 6 clanova IG imati svoju kucu tj HQ i svoja kola i kada to skupite javite se luksi iliparadoxu i oni vam iskriptaju to ;)






Danas nije baš prošlo kao što smo očekivali, ali u najbržem roku ćemo ispraviti bugove i dodati nove stvari. I počeli smo sa kikanjem jer želimo održati RP na visokoj razini i želimo da igrači poštuju pravila. :)

Last nick: Paradox

Serete tu nešto,igrajte malo na rp serverima a ne samo na dm.
Koji ce mu organizacije?
Ako nisi znao prvo se kupi kuca kao hq,pa neka auta pa se nabave clanovi IC putem pa se rpa pa tek onda postigne officijal.
Onda komandi ima,dovoljno za pocetak takodje i poslova bice update.
Meni se srv svidja jer je rp na velikom nivou.
[/center]

Evo Luksa sry sto cu ovo reci ali ja mislim da si se zeznuo sa otvorenjem. Pola cmd neradi.

P.S. nemoj se ljutit nemislim nis lose

Citat: [TG]Jixx poslato Avgust 18, 2011, 11:02:56 PRE PODNE
Evo Luksa sry sto cu ovo reci ali ja mislim da si se zeznuo sa otvorenjem. Pola cmd neradi.

P.S. nemoj se ljutit nemislim nis lose
Ma Å¡ta ne radi? Si lud?
Server je zakon.

Ja kucam /poslovi i marker mi pokaze u Pi*ku materinu :S

Kad kucas poslovi nista ne izbaci jer moras biti u prostoriji pored banke,ili tamo gdje je kamiondzija na cp pa tu kucas :)
[/center]

Ojj...ja se rego da udjem malo i pogledam server, i sad sjeo ja na bike kad me izbaci sa njeg. Ja pocnem trcat, kad odjednom me port u nekakav helikopter (neko ga vozio) i ja taman krenuo kucat /report kad ono ban razlog cheater xD...nidje vezze :D....

Al svejedno sretno vam :D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

cristiane

Trebate ih razumijeti,nije to tako lahko kao Å¡to vi mislite.Ako naÄ'ete bug onda ga prijavite na njihovim forumu,a ne ovdje pisati kako ne valja server baÅ¡ zbog tog buga.Ja znam iz ličnog iskustva kako je kad se otvori server sa modom koji je u  beta verziji.

Sretno sa serverom.

Citat: Koksildo poslato Avgust 18, 2011, 17:05:24 POSLE PODNE
Trebate ih razumijeti,nije to tako lahko kao Å¡to vi mislite.Ako naÄ'ete bug onda ga prijavite na njihovim forumu,a ne ovdje pisati kako ne valja server baÅ¡ zbog tog buga.Ja znam iz ličnog iskustva kako je kad se otvori server sa modom koji je u  beta verziji.

Sretno sa serverom.
Ali takodje to moze biti dobro za server...
Mi smo otvorili i popravili mnogo, mnogo bugova do sad...
Isto to zelim i Luski :D Srecno...


Server nije ni u beta, nego alpha verziji, sad prebacujemo na MYSQL + ispravljamo bugove cijelo vrijeme..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

SoNNix

bravo za vas...napredujete xD hahaha

Citat: [GG] LuKsA poslato Avgust 20, 2011, 02:43:24 PRE PODNE
Server nije ni u beta, nego alpha verziji, sad prebacujemo na MYSQL + ispravljamo bugove cijelo vrijeme..
Srecno sa sredjivanjem...Razumemo se ;)

Sretno,dolazim vam malo u posjet.