server uklonjen! SAMP Server

Započeo .............., Avgust 17, 2011, 00:12:08 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

...
Poslednja Izmena: Avgust 19, 2011, 11:22:20 PRE PODNE od Dude

Server je dobar (po igracima) ;)

Ali nimalo mi se ne svidjaju one boje igraca, totalna glupost.

Dosta toga hvali usao sam na trenutak u neku mafiju/bandu i nemaju skinove itd.

Sretno vam ;)


Odlučili smo da se upustimo u taj rizik i da dignemo rol3 play server jer je dm servera svakako puno
Neznam jesi si htio nesto drugo napisati pa se zezn'o ili sta je ali svi znamo da je bas obrnuto  :D :D :D :D

sretno vam , ulazio sam na server.. fino zamisljeno .. ali ne svidja mi se , kad se regas 10 k dobijes , odes rentat auto 15k :O , drugo nezz kako je danju , vise je raje i admina al sad eo ulazio prije 5 min , bila su 2 admina na serv Aza_Sehic meni se cini i jos jedan ne sjecam se imena , znaci ignoriraju pitanja [losa administracija ]...mozda cete imat igraca [i vec imate]ali to ce vam biti raja sa foruma , inace ovako neko sa strane , ne vjerujem da bih dosao [nadam se da igraci na serveru nece biti naqrceni ko korisnici na forumu] jos jednom sve najbolje sretno vam..
Poslednja Izmena: Avgust 17, 2011, 03:54:37 PRE PODNE od [ERP]McZap

malo  je non rp,ajde sretno vam  8)

Sretno vam :D
Since 19.6.2011 - P!xel
                                  

- Skripter
- Maper
- Web Developer


[BUL]Salvatore


...Neno...

Citat: [TG]Jixx poslato Avgust 17, 2011, 00:33:39 PRE PODNE
Te boje koda je DM server :S
To se makne za 10. sec,nadjes samo /duty pod OnPlayerCommandText i obrises SetPlayerColor bla bla bla...

Opis:Nevalja,doredi ga malo  ;)
Forum:Naravno dobar  :D

Sretno dalje!

Imate dosta igraca,to je dobro naravno trebate izmeniti puno toga srecno.

Vidim da je neki ne iskusni skripter, i da je mod od 0. Nema ni komande gde mozes vidjeti sve komande? ::)

Ima dosta bugova, no vasi igraci ne znaju za bugove u SAMP-u, jer je mozda tu samo dva ili tri pro SAMP igraca, ovo sve ostalo kad su vidjeli na asjtu da se otvarate, instalirali GTA i usli.

Ja kad sam vidio ovo odustao sam:

Udjes u PD, i imas interijer od LVPD, i kad odes na ona druga vrata i kucas /exit, umjesto da se opet spawnas u LS, ti se spawnas u LV
Last nick: Vectro64

SoNNix


Ne mogu boje da budu non rp...
Zato sto je to OOC stvar...
Kad vidis coveka ti mu ne kazes, ruzna ti boja imena iznad glave :D

BTW: Imate vi 'licencu' za ime? :D Jel su vam dozvolili iz Gamers.ba da uzmete ime? :D

ninja odi na Gamers.ba i vidjet ces kao reklama sa strane konektuj se na nas SAMP server :D

[BUL]Salvatore

[quote author=[OG]ukolazaNinje-Borat link=topic=29867.msg225274#msg225274 date=1313676599]
Ne mogu boje da budu non rp...
Zato sto je to OOC stvar...
Kad vidis coveka ti mu ne kazes, ruzna ti boja imena iznad glave :D

BTW: Imate vi 'licencu' za ime? :D Jel su vam dozvolili iz Gamers.ba da uzmete ime? :D

[/quote]
Da malo pratiš stvari znao bi da je ovo server od Gamers.ba