[Pomoc]Id vozila se uvijek pomijesa

Započeo Zlatan_Ibrahimovic, Avgust 11, 2011, 10:51:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zlatan_Ibrahimovic

Skripta koju koristim:(Moj edit)
Detaljan opis problema:E imam pitanje u vezi ovog, ja sam dodao nova vozila brodova,a prije toga sam imao za carown brodove.I kad sam dodao nova vozila brodova odem npr u jedno vozilo od carown brodova sam mi se pomijesa id vozila.Npr sad kad odem u neko vozilo id npr 28, i sad udjem u ono od carown-a bude onaj stari ID a ne od ovog u kojem sam trenutno usao,a sebi sam namjestio da u brodova nema engine i tako da moze ga odmah voziti kad su pomjesani id-ovi :S to mi je [cenzura]o nez kako to da popravim pls help.
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://


Poslednja Izmena: Avgust 11, 2011, 10:52:30 PRE PODNE od [iP]LuxZillo

Citat: [iP]LuxZillo poslato Avgust 11, 2011, 10:51:54 PRE PODNE
Skripta koju koristim:(Moj edit)
Detaljan opis problema:E imam pitanje u vezi ovog, ja sam dodao nova vozila brodova,a prije toga sam imao za carown brodove.I kad sam dodao nova vozila brodova odem npr u jedno vozilo od carown brodova sam mi se pomijesa id vozila.Npr sad kad odem u neko vozilo id npr 28, i sad udjem u ono od carown-a bude onaj stari ID a ne od ovog u kojem sam trenutno usao,a sebi sam namjestio da u brodova nema engine i tako da moze ga odmah voziti kad su pomjesani id-ovi :S to mi je [cenzura]o nez kako to da popravim pls help.
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://




pa izbrises te brodove i dodas ih iza zadnjeg postavljenog auta...
ali bolje ti da aute oznacavas npr.. new carown[10];
imas 11 auta koju su za prodat aute
i sad u prvi auto carown[0] = CreateVehicle(...);
itd dalje

tako ti se nece pomjesat mozes dodavat di oces...
Vratio sam se ponovo ocekjute novi server...


Zlatan_Ibrahimovic

pa imam ja brodove dodavao sam ih na zadnje :S ali zbugano,ali ovo je drugacije nekako ostane stari id od onog vozila kojeg sam prvi put usao i u drugo ako hocu da se promjeni id prvo trebam da udjem jednom  pa izadjem i opet udjem i tek onda promijeni ID  vozila :S
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2011, 15:20:35 POSLE PODNE od [iP]LuxZillo