[Savjet] DM/RP

Započeo Mladen Smiljan, Avgust 10, 2011, 21:41:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo sam naslov govori s kojom skriptom bi bio vise uspjesan??

Da pravim RolePlay ili Deatmatch?
Trenutni projekt: NightLife Roleplay

Bizz System 40%
House System 70%
Car Ownership 20%
Log/reg System 100%
Poslovi 20%
Anticheat 0%
Organizacije 50%
Event System 0%
Komande 20%

Ovisi kako skriptas, sa modom od 0 mogao bi biti uspjesan sa RP serverom. Ovi editi su gubljenje vremena, jer igraci imaju 123921384712 istih servera :)
DeathMatch neigram, samim tim i ne  komentarisem :)

dragan12

Citat: [NN] FyoDoR poslato Avgust 10, 2011, 21:50:28 POSLE PODNE
Ovisi kako skriptas, sa modom od 0 mogao bi biti uspjesan sa RP serverom. Ovi editi su gubljenje vremena, jer igraci imaju 123921384712 istih servera :)
DeathMatch neigram, samim tim i ne  komentarisem :)

Isto misljenje. Treba ti dobar mod pozeljno od 0 i dobre ideje koje ce da privuku igrace.

Da mod bi bio od 0 i bas nekako sam dobio neke ideje za mape?

Pa sto preporucujete DM ili RP
Trenutni projekt: NightLife Roleplay

Bizz System 40%
House System 70%
Car Ownership 20%
Log/reg System 100%
Poslovi 20%
Anticheat 0%
Organizacije 50%
Event System 0%
Komande 20%

zasto tako mali izbor?
dm automatski otpisi, jer po mom misljenju, to nije opcija za server
moze se dodati na svakoj skripti kao neki event ili neka arena, al sam mod da bude dm bi brzo smorio svakoga
opet rp servera ima milion, pogotovo na balkanu, tako da ti ni to nije rijesenje.
ja da sada pocnjem radit server od 0, lako bih se odlucio sto bi radio jer znam sto bi privuklo doosta igraca.



Patrick

Po meni je RP ali neisplati se nikako vise davat pare za host i slicno ja vidim po svom serveru..nema igraca ni nis kad  na balkanu ima 1586464893 RP servera i 80% njih ima isti mod -.-'' tak ako se nekuzis u skriptranje opce nemoj razmisljat o RP servru i ako nemas vremena jer su igriaci takvi da ako tebe nema online ni njih nema :S a s DM-om nemoj ni pokusavaat jer je to jedno sranje koje se nikome neda igrat ako oce DM-at bude radje igrao CS,Crossfire,COD i druge igrice u kojima se DM-a..ja sam razmisljao da bi napravi STUNT server posto toga bas nema puno na Balkanu napravio bi neku dobro skriptu STUNT tu nemas ni puno razmisljanja ni nis bacis neke eventice i to je to :D pa sad ti razmisli o ovome svemu..

RP definitivno. To se najviše igra.

@Patrick, ako ne uspe sa RP, neće uspeti niti sa jednim drugim modom. Moje osobito mišljenje koje se u više navrata pokazalo kao ispravno.

moj savjet je niti jedno niti drugo...
ako imas znanja u skriptanju kreni nesto novo i osmisli nesto drugacije da nije ni RP niti DM/Freerom ......

Citat: [TG]$--L84S--$ poslato Avgust 11, 2011, 13:07:27 POSLE PODNE
moj savjet je niti jedno niti drugo...
ako imas znanja u skriptanju kreni nesto novo i osmisli nesto drugacije da nije ni RP niti DM/Freerom ......


Istina ... u potpunosti se slazem
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

N0NE

slazem se niti jedno niti drugo ali ako neznnas i nisi iskusan uzmi dm za pocetak, ako vec nesto znas pocni editat neki rp mod :D