GTX-Gaming forum online !

Započeo Slay, Avgust 10, 2011, 18:18:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

@Makveli - na pm salji svoje zalbe :) ako te zanima ljepo cu ti objasniti zasto neces vise biti maper i tak i tak tvoje mape nit ne koristim na skripti ;)
Kristijan Stipić

Ne svidja mi se forum  :( posting stats u kucicama ima lose boje..crveni border se ne uklapa

Citat: Overlord poslato Avgust 11, 2011, 12:43:15 POSLE PODNE
Ne svidja mi se forum  :( posting stats u kucicama ima lose boje..crveni border se ne uklapa

Ne moze se svatkom svidjeti, naravno. ubacio sam i UCP login/register ali nisam spojio jos na bazu dok skriptu ne dovrsim.
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2011, 17:00:52 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 11, 2011, 09:03:34 PRE PODNE
Mene si stvarno iznvjerio, ne zbog foruma, evc zbog mappera, izmappatm ti skoro pa sve mape i ti kazes vise nisi mapper.

A BM koji je sad dosao, je vec Co-Admin, ja ne trazim da ja to budem, ali sto si me onda izbacio ako sam uradio skoro pa sve i radim jos ovo oko poslova, a on sad dosao?

Jer si umišljen i to jako :*

Meni sad forum ne radi, sta je sad?
Last nick: Vectro64

dragan12

Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 12, 2011, 13:04:05 POSLE PODNE
Meni sad forum ne radi, sta je sad?
Forum meni radi. Brobaj mozda sa Operom ili nekim drugim.

Citat: Gagi_Corleone poslato Avgust 12, 2011, 13:08:27 POSLE PODNE
Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 12, 2011, 13:04:05 POSLE PODNE
Meni sad forum ne radi, sta je sad?
Forum meni radi. Brobaj mozda sa Operom ili nekim drugim.

Ok sad ej u redu, a zasto mi nece sa GC-om?
Last nick: Vectro64

Evo malo sam još uljepšao forum tj. izgled foruma nadam se da vam se svida: http://forum.gtx-gaming.net/index.php
Kristijan Stipić

MeÄ'u najboljim forumima koje sam vidio. Svaka čast  8)


Hvala. TakoÄ'er da javim da je malo preureÄ'en forum i da minecraft server se otvara vjerojatno drugi tj. tako da mozete se registrirati kako bi vidjeli slike moda :D
BloodMaster radi na DM/Stunt modu na kojem je jucer bio beta test i naravno RP dev. log mozete naci u mom potpisu ako vas zanimaju novosti sa moda koje se svakim danom nadopunjuju.

Još jednom vas pozivam da nam se pridruzite na adresi: http://forum.gtx-gaming.net/
Kristijan Stipić