GTX-Gaming forum online !

Započeo Slay, Avgust 10, 2011, 18:18:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eto nakon ponovnog dizanja sustava foruma napokon je gotovo, temu još nisam dovršio ima još posla ali važno je da se vi možete već sada priključiti ponovno k nama - uskoro će stići komplenta lista pravila za forum. Eto link





www.forum.gtx-gaming.com (uskoro će raditi)

EDIT: Da bit će Minecraft server
Poslednja Izmena: Avgust 10, 2011, 18:39:30 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić


Citat: RedMan poslato Avgust 10, 2011, 18:21:36 POSLE PODNE
Ovo SMF tema od nule? ili?

Edit ali edit OPEN SORUCE teme tako da nije obvezno ostaviti nikakve credits'e a temu sam uredio da se više niti ne prepoznaje.
Kristijan Stipić

Citat: ...PhiLLipS... poslato Avgust 10, 2011, 18:36:54 POSLE PODNE
Svidja mi se tema nije lose idem se reg :D EDIT:KAD SE REG ONA slova su jako ruzna nevide se maltene moram naocare metnuti :D

Znam ali to je iz sigurnostnih razloga stavljeno na najjace mozda smanjim ali ne jos.
Kristijan Stipić

forum mi se cini odlican,i ostat cu uz vas,nadam se dugoj suradnji ;)




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


Ma slova su super kakva je matematika xD....heheheh zezam se naravno :D
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Odlican nam je forum.
Last nick: Vectro64


Ubacuj FanArt podforum :D
inace, odlican je forum

Ne treba mi fan art :P hehe hvala :)
Kristijan Stipić

E steta :(
Bio bi dosta aktivan ak bi ga ubacio ;D

Ma stavi fan art...vidiš da ljudi oce :D
Bit će forum bolji...sam cek da se pokrene stvar ;)


Mene si stvarno iznvjerio, ne zbog foruma, evc zbog mappera, izmappatm ti skoro pa sve mape i ti kazes vise nisi mapper.

A BM koji je sad dosao, je vec Co-Admin, ja ne trazim da ja to budem, ali sto si me onda izbacio ako sam uradio skoro pa sve i radim jos ovo oko poslova, a on sad dosao?
Last nick: Vectro64