Eminence RolePlay - Intro

Započeo Zarathos, Avgust 08, 2011, 20:32:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: EM|Pacino poslato Avgust 09, 2011, 20:26:49 POSLE PODNE
Citat: [CRP]Heavyfrost poslato Avgust 09, 2011, 20:25:14 POSLE PODNE
Burg je odlican samo ovaj komp bi mogao da izbacis smeta malo u celom prikazu . Ocekujemo otvaranje !!  :D
Nanx zna dobro uraditi, ali mu treba vremena... :)
Necemo vas razocarati :)

btw. Razmislio sam, i shvatio da nije bas dobro onaj "SkyCar" kopirati uklonjen je permanentno...

Ne nisi zbog toga vec sto ce vas Administracija potjerat ;).
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

cristiane

I dalje nisi odgovorio na moja postavljena pitanja,jer i nemaš odgovor,ma da si prije mog posta umišljao da ga imaš.

Citat: EM|Pacino poslato Avgust 09, 2011, 20:26:49 POSLE PODNE
btw. Razmislio sam, i shvatio da nije bas dobro onaj "SkyCar" kopirati uklonjen je permanentno...
Iskreno se nadam.Isto tako i lift koji je uraÄ'en na potpuno isti način,bolje da ukloniÅ¡.


Citat: EM|Pacino poslato Avgust 08, 2011, 23:20:36 POSLE PODNE
Citat: Aleksandar? poslato Avgust 08, 2011, 23:17:47 POSLE PODNE
Ne znam zasto sve poredite sa CH i CH modom... :S
Pa ako se malo dublje zagledas u CH na serveru,vidi se da je mod edit "cuvenog" GF-a..

I do sada je bilo boljih modova od CH,ali vlasnici takvih servera,kao i sami serveri su obrisani sa ovog foruma...
To je istina, nezz sta bi samnom pa poredim sa CH xD
To je samo jos jedan u nizu od 4199481949 GF edita :P
Ali dobrih...
A i ovaj mod ce biti unikatan sam po sebi, nece liciti ni na jedan, tj. nista nije kopirano 100%, jeste da su neke ideje uzete ( nemam toliko maste da svoje smisljam ) ali svaki server ima barem 50 % stvari koje svaki drugi ima...
Uglavnom, ja kad sam radio mod nisam isao na to da kopiram... Ovo cisto kazem da se zna...
Svi s*r*t* po CH i po njihovom modu a jos ga nitko nije uspio nadmasiti i mozete govoriti sta hocete trenutno nema boljeg GM
iako ce LI:RP biti konkurencija.
Citattj. nista nije kopirano 100%, jeste da su neke ideje uzete
Pa ako su neke ideje uzete znaci da su c/p zar ne ?

Citat: Koksildo poslato Avgust 09, 2011, 21:00:15 POSLE PODNE
I dalje nisi odgovorio na moja postavljena pitanja,jer i nemaš odgovor,ma da si prije mog posta umišljao da ga imaš.

Citat: EM|Pacino poslato Avgust 09, 2011, 20:26:49 POSLE PODNE
btw. Razmislio sam, i shvatio da nije bas dobro onaj "SkyCar" kopirati uklonjen je permanentno...
Iskreno se nadam.Isto tako i lift koji je uraÄ'en na potpuno isti način,bolje da ukloniÅ¡.


Kako ces drugacije lift napravit ako ne onako?

@Sonny, nije stvar samo u liftu, a i taj lift nije niko imao dok Correlli nije objavio one njegove radove.
Radi se o celom tom SkyCaru. Isto tako je Correlli napravio...

cristiane

Citat: [Minecraft] Sonny poslato Avgust 10, 2011, 02:59:28 PRE PODNE
Kako ces drugacije lift napravit ako ne onako?
Sve se može,ako nisi primjetio on je koristio sasvim iste objekte kao što je Correlli uradio na liftu od SkyCar-a.

Sky Car je MAKNUT neznam zasto uopce pisete nakon sto je SMOD reko da je dosta pisanja
Maknit cemo sve stvari koje lice na LI:RP jer nezelimo da iko govori da smo kopija ili nesto slicno
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Sta pravite novi mod ? LOL valjasad brisat sve ...
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :