Eminence RolePlay - Intro

Započeo Zarathos, Avgust 08, 2011, 20:32:31 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ne znam zasto sve poredite sa CH i CH modom... :S
Pa ako se malo dublje zagledas u CH na serveru,vidi se da je mod edit "cuvenog" GF-a..

I do sada je bilo boljih modova od CH,ali vlasnici takvih servera,kao i sami serveri su obrisani sa ovog foruma...

Citat: Aleksandar? poslato Avgust 08, 2011, 23:17:47 POSLE PODNE
Ne znam zasto sve poredite sa CH i CH modom... :S
Pa ako se malo dublje zagledas u CH na serveru,vidi se da je mod edit "cuvenog" GF-a..

I do sada je bilo boljih modova od CH,ali vlasnici takvih servera,kao i sami serveri su obrisani sa ovog foruma...
To je istina, nezz sta bi samnom pa poredim sa CH xD
To je samo jos jedan u nizu od 4199481949 GF edita :P
Ali dobrih...
A i ovaj mod ce biti unikatan sam po sebi, nece liciti ni na jedan, tj. nista nije kopirano 100%, jeste da su neke ideje uzete ( nemam toliko maste da svoje smisljam ) ali svaki server ima barem 50 % stvari koje svaki drugi ima...
Uglavnom, ja kad sam radio mod nisam isao na to da kopiram... Ovo cisto kazem da se zna...
Just one more time.

Mikic95

Burg nula poena. Ostalo nije loÅ¡e, sretno   ;)

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Avgust 08, 2011, 23:21:20 POSLE PODNE
Burg nula poena. Ostalo nije loÅ¡e, sretno   ;)
Hvala, burg cu srediti kad budem stigao :)
Just one more time.

X

*

Ima dobrih ideja koje su istovremeno na dobar nacin izvedene, dok opet ima stvari koje mi se bas ne svidjaju ali opet nemamo svi isti ukus i rasudjivanje. Sve u svemu, solidno je izbalansirano, samo se nadam da nemas bugova. Vidjecu da dodjem na otvaranje.


Sto se tice GF edita, nemojte biti takvi prema njima, vjerujem da je veliki dio vas poceo upravo na njima. Isto tako, ako je neki mod radjen od 0 ne znaci da ce biti bolji od nekog GF edita ili njemu slicnog...

Dobro je . Burg nebi bio toliko los da nisi stavio ovo za helic .

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Citat: Mad_Max poslato Avgust 08, 2011, 23:30:11 POSLE PODNE
Ima dobrih ideja koje su istovremeno na dobar nacin izvedene, dok opet ima stvari koje mi se bas ne svidjaju ali opet nemamo svi isti ukus i rasudjivanje. Sve u svemu, solidno je izbalansirano, samo se nadam da nemas bugova. Vidjecu da dodjem na otvaranje.


Sto se tice GF edita, nemojte biti takvi prema njima, vjerujem da je veliki dio vas poceo upravo na njima. Isto tako, ako je neki mod radjen od 0 ne znaci da ce biti bolji od nekog GF edita ili njemu slicnog...

Jesam poceo sam, i zato i kazem, GF mod je radjen 2006/2007 godine, sto ga za danasnje "SAMP standarde" cini jadnim i zastarjelim...
Iskreno da kazem, da ovaj source kod u mom modu ima vise linija od GF izvornog moda...

Citat: [ED] Carter ^^ poslato Avgust 08, 2011, 23:31:59 POSLE PODNE
Dobro je . Burg nebi bio toliko los da nisi stavio ovo za helic .
Hvala :) Burg cemo sredit...
Just one more time.

SoNNix

nije lose,samo malo burg mi se ne svidja

Možda jesi dobar skripter, ali ako si ovo ti mapao, moram ti reći da si jako loš maper.

NaÄ'i nekog ko je spretniji u tome da ti uradi.

Inače, mislim da će mod biti jako dobar i jedva čekam da se uverim u to.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Citat: [CRP]Djea poslato Avgust 09, 2011, 00:29:38 PRE PODNE
Možda jesi dobar skripter, ali ako si ovo ti mapao, moram ti reći da si jako loš maper.

NaÄ'i nekog ko je spretniji u tome da ti uradi.

Inače, mislim da će mod biti jako dobar i jedva čekam da se uverim u to.
Od mojim mapa je samo onaj lift i ona zicara, ostalo je nanx mapao...
Just one more time.

Od 1:50 do 2:09 kopiranje LI:RPa :O. Nemam link teme, ali znam da ima negdje to na LI:RP.

NaNx me razocarao sa mapama, pogotovo sa burgom :'(.

Ali, intro kao intro je dobar. Bravo :D 10 / 10

Citat: [CYRP] SpaMaster poslato Avgust 09, 2011, 00:40:13 PRE PODNE
Od 1:50 do 2:09 kopiranje LI:RPa :O. Nemam link teme, ali znam da ima negdje to na LI:RP.

NaNx me razocarao sa mapama, pogotovo sa burgom :'(.

Ali, intro kao intro je dobar. Bravo :D 10 / 10

Jooj, sta je to kopirano sa li:rp :S
mislis ona zicara i lift, nema to samo na li:rp... toj ideji nisam mogao odoljeti, samo sam to i kopirao xD
ostalo je sve od mene 100%
nisam isao na cilj da kopiram druge...
ipak hvala :)
Just one more time.

Eo da se i ja javim :)

Vidim burg nevalja al niste rekli bas puno novog .... ja mappam na mta race 2 godine
Kad sam preso na MTA 1.0.5. onda mi je burg bio prva mapa
Burg cu sljedeci napravit / danas sutra

EDIT:Nije to neka izlika, al eto da znate sta je
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 08:25:27 PRE PODNE od EM|Rick Dunn aka NaNx
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Sandek_Biscic

Nije lose. Mape su malo.... Zamjerio si se mi kod Sky car od Correllia a to se mi nesvidja. Ako bi svako kopirao CH nebi bilo zabavno jer bi svi serveri bili isti. Smisli nesto svoje a ne ici na server pogledati njihovu ideju i samo malo promjeniti. Ispravi me ako grjesim ;)







:P evo napravio sam novi burg
Za ovog sam se namucio .... oko 2 i pol sata radio
al necu vam sve pokazat evo ove dvije slike :)
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek