[Pomoc] Streamer

Započeo vlado_plavsic, Avgust 08, 2011, 18:21:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vlado_plavsic

Skripta koju koristim: PEN LS
Opis problema: Menjao sam streamer kod PENLS-a i kad hocu da compile ga izbaci mi errore u include-u streamer.inc.Kako mogu da popravim?

\penls sa\pawno\include\streamer.inc(267) : error 017: undefined symbol "IsPlayerNPC"
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(289) : error 017: undefined symbol "IsPlayerNPC"
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(311) : error 017: undefined symbol "IsPlayerNPC"
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(333) : error 017: undefined symbol "IsPlayerNPC"
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(355) : error 017: undefined symbol "IsPlayerNPC"
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(377) : error 017: undefined symbol "IsPlayerNPC"
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(399) : error 017: undefined symbol "IsPlayerNPC"
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(426) : warning 202: number of arguments does not match definition
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(427) : error 017: undefined symbol "CreatePlayer3DTextLabel"
\penls sa\pawno\include\streamer.inc(429) : error 017: undefined symbol "DeletePlayer3DTextLabel"


Deo skripte:/
Slike:/
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2011, 18:24:40 POSLE PODNE od Vlado_Plavsic

Daj linije na kojima ima error
LOL

vlado_plavsic

Pogledaj gde mi izbacuje errore

\penls sa\pawno\include\streamer.inc


Citat: Vlado_Plavsic poslato Avgust 09, 2011, 11:41:16 PRE PODNE
Pogledaj gde mi izbacuje errore

\penls sa\pawno\include\streamer.inc

Al daj mi linije u modu na kojima pokazuje 267 ,289 i ove ostale.
A imas li ti streamer uopce?
Poslednja Izmena: Avgust 09, 2011, 13:48:49 POSLE PODNE od [PG]MosT_WanteD
LOL

vlado_plavsic

Citat: [PG]MosT_WanteD poslato Avgust 09, 2011, 13:48:06 POSLE PODNE
Citat: Vlado_Plavsic poslato Avgust 09, 2011, 11:41:16 PRE PODNE
Pogledaj gde mi izbacuje errore

\penls sa\pawno\include\streamer.inc

Al daj mi linije u modu na kojima pokazuje 267 ,289 i ove ostale.
A imas li ti streamer uopce?

Ubacio sam ga,Promenio sve sta treba i compile kad ono izbacuje ove errore u include,Nema ovo veze s' linijama u modu

Otvori streamer.inc nekim text editorom i dodaj ovo gdje vec treba (vjerojatno na vrhu negdje)


#include <a_samp>
#include <a_npc>



Nadam se da sam pomogao :)


Registrirajte se na Pecalicu! (Rewards1 & Prizerebel tip stranice samo sto je ova za Balkan!) Molim preko ovog linka :)

Speedo & Fuel by #marcus.

Što se tiče skriptanja mogu vam pomoći sa manjim problemima, za nešto veliko me ne ispitujte!