Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

[BUL]Salvatore


Citat: BloodMaster poslato Avgust 29, 2011, 16:45:41 POSLE PODNE
Å ta mislite dali bi mogao uspjeti MTA Race server?

Naravno ^^


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


OMG



btw zašto se minecraft smije reklamirat a cs ne?

Citat: [PG]Korda poslato Avgust 29, 2011, 17:45:26 POSLE PODNE
OMG



btw zašto se minecraft smije reklamirat a cs ne?
a ti korda ne razlikujes potpis i temu?

EDIT : Pa valjda zato sto vec ima cs balkan za cs servere?
Poslednja Izmena: Avgust 29, 2011, 17:51:41 POSLE PODNE od [TG]Nxidza

Mikic95

@[PG]Korda, ne vidim u čem je problem ?
U potpisu smiješ držati koji hoćeš server (cod, cs, samp, Minecraft ...)
A ako nisi shvatio onaj je otvorio temu u Offtopik i reklamirao svoj CS server.

Citat: Hawks poslato Avgust 29, 2011, 18:11:30 POSLE PODNE
@[PG]Korda, ne vidim u čem je problem ?
U potpisu smiješ držati koji hoćeš server (cod, cs, samp, Minecraft ...)
A ako nisi shvatio onaj je otvorio temu u Offtopik i reklamirao svoj CS server.


Dobro ako pravilo za potpis nevrijedi. Ali offtopic je off znaci tamo bi se trebalo smijet reklamirat jer tamo nema veze sa sampom al ok nesmije se reklamirat ali onda lockajte i minecraft reklame :)

Citat: [PG]Korda poslato Avgust 29, 2011, 19:10:58 POSLE PODNE

Dobro ako pravilo za potpis nevrijedi. Ali offtopic je off znaci tamo bi se trebalo smijet reklamirat jer tamo nema veze sa sampom al ok nesmije se reklamirat ali onda lockajte i minecraft reklame :)

Nije bio zabranjen ni CS dok nije otvoren BCS, ali sada kada postoji i kada je partner BS-u normalno je da će se ljudi preusmeravati tamo.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


makelele

ajde reg. se tu ljudi referall ime stavite fixman :D
ajde pomozite mi da skupim 100,reg korisnika meni netreba vise :P

Pomozite mi da skupim 100 xD. Regajte se na referall, ime stavite SpaMaster. Molim vas :D.

Mikic95

Nemojte počimat s tim ovdje.

poznaticovik

Evo novi bestfive movie od krocana , inače češki cod2 fragmovie maker. BESTFIVE of August 2011

Ja sam daviss :D

http://www.gamerztube.cz/wjR209O7c/best5ive-august-2011-by-krocan

dragan12

http://zaslike.com/files/fag2brxj3d018gtumg.png
Uradio sam jedan alarm za kucu za BD.  Malo jos lepse izgleda XD. Ima mogucnosti da se stavi sifra,interfon i ostala sra*a da ga upali/ugasi  :). Nz da li je unikatno i da li to neko ima. Kako vam deluje to? :)

Citat: Gagi_Corleone poslato Avgust 30, 2011, 13:07:04 POSLE PODNE
http://zaslike.com/files/fag2brxj3d018gtumg.png
Uradio sam jedan alarm za kucu za BD.  Malo jos lepse izgleda XD. Ima mogucnosti da se stavi sifra,interfon i ostala sra*a da ga upali/ugasi  :). Nz da li je unikatno i da li to neko ima. Kako vam deluje to? :)
Zanimljiva ideja i lepo odradjeno, mislim da je ovo unikat a i ovo bi bilo lepo videti  ;) svaka cast gagi

dragan12

Citat: Gospodin poslato Avgust 30, 2011, 13:09:32 POSLE PODNE
Citat: Gagi_Corleone poslato Avgust 30, 2011, 13:07:04 POSLE PODNE
http://zaslike.com/files/fag2brxj3d018gtumg.png
Uradio sam jedan alarm za kucu za BD.  Malo jos lepse izgleda XD. Ima mogucnosti da se stavi sifra,interfon i ostala sra*a da ga upali/ugasi  :). Nz da li je unikatno i da li to neko ima. Kako vam deluje to? :)
Zanimljiva ideja i lepo odradjeno, mislim da je ovo unikat a i ovo bi bilo lepo videti  ;) svaka cast gagi
Hvala :). Ima jos dosta stvari koje radim za taj moj mod ali necu sve da pokazujem :).

Citat: BloodMaster poslato Avgust 29, 2011, 16:45:41 POSLE PODNE
@ Vi iza što trabunjate o raven modu: Raven's mod je jedan predobar "DM" mod... Probajte svima dati admin status i rukajte sve moguće komande po drugima, dva lika i ja, cjeli dan smo se zajebavali na tom modu, bilo je predobro... Lik skače s padobranom ti napraviš da eksplodira xd

@Dude Čestitam. A šta misliš da ste organizirali okupljenje? Bilo bi 502/500 xd.. Ne ono, svaka čast ;)

Å ta mislite dali bi mogao uspjeti MTA Race server?

I ja se zajebavam raven modom, odlican je kad imas head :D