Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

...Neno...

Citat: monkeypantzz poslato Avgust 22, 2011, 17:27:01 POSLE PODNE
Navratite u nedelju (28.08) u 18h na CroHerze RP da pokušamo da oborimo rekord od 415 igrača. ^^
Da bar  ;) od globala najvise nas bilo 387 a jbg  :D

btw bas me zanima kakva ce biti nova verzija,a nakon sto izadje mogu se kladit da ce B.e pasti odma jer pola ih nece znati sta znaci i kako da skinu novu verziju  ;)

Citat: ...Neno... poslato Avgust 22, 2011, 19:12:15 POSLE PODNE
Citat: monkeypantzz poslato Avgust 22, 2011, 17:27:01 POSLE PODNE
Navratite u nedelju (28.08) u 18h na CroHerze RP da pokušamo da oborimo rekord od 415 igrača. ^^
Da bar  ;) od globala najvise nas bilo 387 a jbg  :D

btw bas me zanima kakva ce biti nova verzija,a nakon sto izadje mogu se kladit da ce B.e pasti odma jer pola ih nece znati sta znaci i kako da skinu novu verziju  ;)
Tako je bilo i za ovu sada pa su jos povecali broj igraca :D

Povećali ku*ac, samo napravili još više fejk igrača.


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


[BUL]Salvatore

Ima li iko Stan System, ili da li uopšte postoji neki Stan System? Ako ne, kako da ga izradim?

Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 22, 2011, 20:15:47 POSLE PODNE
Ima li iko Stan System, ili da li uopšte postoji neki Stan System? Ako ne, kako da ga izradim?

Pa isto ko i za kuće lol =)


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

[BUL]Salvatore

Citat: S|Michael poslato Avgust 22, 2011, 20:17:10 POSLE PODNE
Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 22, 2011, 20:15:47 POSLE PODNE
Ima li iko Stan System, ili da li uopšte postoji neki Stan System? Ako ne, kako da ga izradim?

Pa isto ko i za kuće lol =)
Možeš li mi malo pojasniti na PM, molim te?
Početnik sam.

Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 22, 2011, 20:28:50 POSLE PODNE
Citat: S|Michael poslato Avgust 22, 2011, 20:17:10 POSLE PODNE
Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 22, 2011, 20:15:47 POSLE PODNE
Ima li iko Stan System, ili da li uopšte postoji neki Stan System? Ako ne, kako da ga izradim?

Pa isto ko i za kuće lol =)
Možeš li mi malo pojasniti na PM, molim te?
Početnik sam.
Pa gle ovako,ovo ti je najednostavnije ...Kopiras sve vezano za kuce (hinterior) i ostalo i to stavis kao npr sinterior to sam lupio nema u modu ja mislim i sve tako,tamo gde je housesystem npr ti stavi stansistem i tako sve,izmenis na stan umesto house ali kopiras nemoj odmah da izmenis pa da posle nemas house system,ne znam da li ce ti biti jasno jer si pocetnik ali ono...Ne znam kako drugacije da ti objasnim !

[BUL]Salvatore

[quote author=[OG]Nxidza link=topic=29372.msg226868#msg226868 date=1314037994]
Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 22, 2011, 20:28:50 POSLE PODNE
Citat: S|Michael poslato Avgust 22, 2011, 20:17:10 POSLE PODNE
Citat: [BUL]Salvatore poslato Avgust 22, 2011, 20:15:47 POSLE PODNE
Ima li iko Stan System, ili da li uopšte postoji neki Stan System? Ako ne, kako da ga izradim?

Pa isto ko i za kuće lol =)
Možeš li mi malo pojasniti na PM, molim te?
Početnik sam.
Pa gle ovako,ovo ti je najednostavnije ...Kopiras sve vezano za kuce (hinterior) i ostalo i to stavis kao npr sinterior to sam lupio nema u modu ja mislim i sve tako,tamo gde je housesystem npr ti stavi stansistem i tako sve,izmenis na stan umesto house ali kopiras nemoj odmah da izmenis pa da posle nemas house system,ne znam da li ce ti biti jasno jer si pocetnik ali ono...Ne znam kako drugacije da ti objasnim !
[/quote]
Hvala ti Nxidza, valjda će se naći neki TUT, pa ću preko njega, jer ovako baš i ne znam, zeznuću nešto haha.

Gle kako sam ja to nekad radio...

Skini si GarHouse FS i sve preimenuj u "Stan".... I imat ćeš i kuće na modu i stanove u FS...

[BUL]Salvatore

Citat: BloodMaster poslato Avgust 22, 2011, 20:44:27 POSLE PODNE
Gle kako sam ja to nekad radio...

Skini si GarHouse FS i sve preimenuj u "Stan".... I imat ćeš i kuće na modu i stanove u FS...
Hvala ti brate, pokušaću. :D

Citat: BloodMaster poslato Avgust 22, 2011, 15:28:02 POSLE PODNE
Citat: Pablo Escobar poslato Avgust 22, 2011, 12:14:52 POSLE PODNE
E ovako posto vidim da vjerujete ako je isti ping kod 2 igraca da je jedan fake,e to uopste nemora da znaci ,moze biti da igraju u igraonici pa koriste isti net a u igraonicama su kompovi vecinom sa istom konfom .. tako da nemojte optuzivati sve redom ..  ::) ::)

Kako onda objaÅ¡njavaÅ¡ ovo  :D



sta cu im ja kada fajkuju igrace

btw video sam da neko kaze da bi prije usao na server sto ima 75/100 nego 0/100 pa ramzmisli odes na server 75/100 igras malo vidis u gradu nema nikog i izadjes tako da je to samo sranje u boji










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Da, to smo Koksildo i ja vidjeli na YesBot serveru... Server pun a u gradu nikoga....

Citat: BloodMaster poslato Avgust 22, 2011, 23:41:37 POSLE PODNE
Da, to smo Koksildo i ja vidjeli na YesBot serveru... Server pun a u gradu nikoga....

pa eto samo dzabe fejkaju kada nemogu zadrzat igrace :P

a i ping ih odaje










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda


Coece sad ti vidim lika sta ti je sa njim xD? Neke rupe po telu xD

Citat: ÄŒakijaâ,,¢ poslato Avgust 22, 2011, 23:51:13 POSLE PODNE
Coece sad ti vidim lika sta ti je sa njim xD? Neke rupe po telu xD

bore od pameti sine moj :D










Real-Life informacije



Ime : Vedad
Prezime : Fetahovic
Nadimak : Dedica
Zanimanje : Zigolo
Pol : Musko
Godine : 17







BS i ostale informacije



Rank :
Profil : Click Skype : Vedad_Phantoom CH-RP : ex Head Admin CH-FPS : ex Head Admin CH status : Legenda