Glavni razgovor #11

Započeo cristiane, Avgust 06, 2011, 15:16:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo uploadam mod, svi poznati bugovi su sredjeni :)
Mora se i to uradit...
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2011, 21:07:13 POSLE PODNE od [EM] Pacino
Just one more time.

Sta da radim... znam da bi mnogi voleli a i sam znam da sam dobar skripter (da ne ispadne da se hvalim), a i posebno zbog mojih mapa, kada bih pravio to bi bio hard RPG server, ali bi bilo dosta biznisa sa samo enter/exit sistemom, koji bi vas teleportovali na razne moje TDM mape (kao paintball), na razne trke , stunt arene itd... (koje bi naravno bile RP mapovane a ne u vazduhu kao na nekim mapama na CroHerzi)

Videcemo, mozda jednog dana ako se Neno predomisli i nadjem dobar team :)
Poslednja Izmena: Avgust 21, 2011, 21:09:43 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gagi_Corleone poslato Avgust 21, 2011, 21:05:41 POSLE PODNE
Citat: [BM] Es©oba® √ poslato Avgust 21, 2011, 20:58:34 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Avgust 21, 2011, 20:52:58 POSLE PODNE
Hoce li biti po dupli MODovi ili ste ostalima zaboravili da skinete ?


Goti kralju oces ti kad napraviti svoj RP mod izjeba se ziv sa ovim serverima sto se otvaranju sa 100 bugova
Ja sam danas krenuo da pravim moj mod od 0 radim. Pa polako ali bice dobar nadam se i bez bug-ova. A i ja bih voleo da Gotti otvori svoj RP server jer je dobar skripter, a i bile bi dobre ideje najverovatnije ;)

Pa eto pozovi gA da ti se pridruzi






Citat: [BM] Es©oba® √ poslato Avgust 21, 2011, 21:08:51 POSLE PODNE
Citat: Gagi_Corleone poslato Avgust 21, 2011, 21:05:41 POSLE PODNE
Citat: [BM] Es©oba® √ poslato Avgust 21, 2011, 20:58:34 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Avgust 21, 2011, 20:52:58 POSLE PODNE
Hoce li biti po dupli MODovi ili ste ostalima zaboravili da skinete ?


Goti kralju oces ti kad napraviti svoj RP mod izjeba se ziv sa ovim serverima sto se otvaranju sa 100 bugova
Ja sam danas krenuo da pravim moj mod od 0 radim. Pa polako ali bice dobar nadam se i bez bug-ova. A i ja bih voleo da Gotti otvori svoj RP server jer je dobar skripter, a i bile bi dobre ideje najverovatnije ;)

Pa eto pozovi gA da ti se pridruzi

Ja trenutno nemam vremena, a i leto je, mozda za mesec-dva, u svakom slucaju bicete obavesteni ako se tako nesto dogodi.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Pozz,evo samo da se javim ovde hihihi ^__^

Napustam ovu zajednicu , pa stoga molim admine da mi skinu moderatora Samp mape . Pozdraw ljudi i sretno vam dalje .

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||



Citat: [ED] Carter ^^ poslato Avgust 21, 2011, 21:43:37 POSLE PODNE
Napustam ovu zajednicu , pa stoga molim admine da mi skinu moderatora Samp mape . Pozdraw ljudi i sretno vam dalje .

Aj ćao...

BaÅ¡ si dugo bio moderator...  ::)

Citat: [ED] Carter ^^ poslato Avgust 21, 2011, 21:43:37 POSLE PODNE
Napustam ovu zajednicu , pa stoga molim admine da mi skinu moderatora Samp mape . Pozdraw ljudi i sretno vam dalje .

Mozemo li znati razlog :/ ??

cristiane


...Neno...

Privatne Poruke: 2000 poruka, 0 su nova.

:D  :D

cristiane

Citat: ...Neno... poslato Avgust 21, 2011, 23:41:11 POSLE PODNE
Privatne Poruke: 2000 poruka, 0 su nova.
Zatrpal se chat o tim porukama,ti ćeš dobiti ban.

Zkj sutite? :)
Budjenje, spavalice.

12:00:00 posted this post!
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2011, 12:00:18 POSLE PODNE od Leros




Citat: Leros poslato Avgust 22, 2011, 12:00:00 POSLE PODNE
Zkj sutite? :)
Budjenje, spavalice.

12:00:00 posted this post!
ja sam ustao jos kad ikad samo nisam post nista ,samo pregledam forum  :D

Mene brat probudio  :(
EDIT:E ovako posto vidim da vjerujete ako je isti ping kod 2 igraca da je jedan fake,e to uopste nemora da znaci ,moze biti da igraju u igraonici pa koriste isti net a u igraonicama su kompovi vecinom sa istom konfom .. tako da nemojte optuzivati sve redom ..  ::) ::)
Poslednja Izmena: Avgust 22, 2011, 13:44:33 POSLE PODNE od Pablo Escobar