CroHerzegovina Gaming Community,Veliki UPDATE

Započeo kreso345, Januar 14, 2010, 14:34:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Sve ok, samo ne kontam zasto bi neko popljuvao djuru i njegov mod kad se toliko trudio oko toga i vidim i po ovom updateu...djuro zakon

Ma pusti mazlume odavno oni ovdje potpiruju vatru nije ovo prvi put da ja ovako reagiram ovdje. Uostalom, oni su sve preokrenuli. Po njihovim tvrdanjama CH je prije Djure bila uvijek rupa, a tek kad je Djuro dosao po njima je CH sa 30 igraca se popeo na 130 igraca. A ovi mu fino kazu da nije istina, da je CH i prije dobro stajao i dok je bio matej i da je imao igraca vise od 30 ali naravno nije bas imao preko 100 igraca. I onda ova dva smrada okrenu pricu da je to pljuvanje po Djuri samo da bi potpirili vatru, ma kazem ti gubavci najobicniji.

matemandbrnaze742

AJ ne serite vas dvojica.Jel Michel rekao da nas gm nije nesto i da nije bas ureden.Aj navedite gdje su oni kritizirali druge servere ajde recite.I nemozete rec da nije istina CH je prije imao oko 70 igaca a odkad su dobili novi GM tj. otkad je djuro dosao svaki dan imaju po 100 igraca.CH je vrlo napredovao od novog GMa.Novi GM je odlican bolji je id svih na balkanu.I djuro se stvarno trudi.

i nek neko sad rece da admin != sop, mislim isti stil pisanja, iste rijeci jednostavno PREOCITO. mislim znalo se to odavno samo ovi seru da admin == 3 osoba sto nije istina

Citat: [ST]Mate Mandac poslato Januar 15, 2010, 18:51:25 POSLE PODNE
AJ ne serite vas dvojica.Jel Michel rekao da nas gm nije nesto i da nije bas ureden.Aj navedite gdje su oni kritizirali druge servere ajde recite.I nemozete rec da nije istina CH je prije imao oko 70 igaca a odkad su dobili novi GM tj. otkad je djuro dosao svaki dan imaju po 100 igraca.CH je vrlo napredovao od novog GMa.Novi GM je odlican bolji je id svih na balkanu.I djuro se stvarno trudi.

Cini se da populacija sa istog servera ima i isti kvocijent inteligencije. Ocu i tebi ponoviti i napomeniti da procitas prije postane postove i da vidis da su i ostali rekli da je CH i prije imao igraca ali da od kad je dosao Djuro da ima vise igraca i to nitko nije osporio. Samo oni tvrde da je CH prije Djure bio nula i da su oni imali bolji mode i da je bio ovakav ili onakav, bolji kome??? Bolji njima jer je njihov? Mozda ne bolji za CH igrace ili neke druge. Tako da ne pricajte vise gluposti. I naravno da je dobar mode, trenutno je najbolji na Balkanu i nitko to nije osporio niti to itko moze osporiti. Samo, kazu da admin tim nije nesto a nek prvo pogledaju svoj...

Ja sam SOP tko ima problem s tim neka otkaci sa foruma jer je namjera CH servera i vise nego plemenita, otvorili smo vam mjesto gdje mozete uciti skriptati i skripte razmjenjivati, dopustili smo vam slobodno reklamiranje servera, doveo sam vam Correllia i ostale poznate skriptere da vam pomognu i da vas nauce, poticem vas da otvarate svoje servere, medutim ne dopustam da se govori NE istina. Jer matej nas je malo zajebao, ali bez obzira na sve nisam zlopamtilo i ne zelim da se misli da za vrijeme mateja da CH je bila sranje jer nija bila sranja i imala je dosta igraca a kad je Djuro dosao onda je dobila mnogo vise igraca i to nitko nije osporavao. I nemate sta reci, tu vas cijelo vrijeme ucimo skriptanju i svemu i poticemo otvaranje novih servera i nema nitko pravo pljuvati po tome, nigdje na ovom forumu CH nije reklamirana nista vise nego neki ostali SAMP server, svi imaju pravo na banner iste velicine kao i CH i sve ostalo i zato NEMATE pravo. Sad planiram da vam otvorim i tournament server, koji nema veze sa CH koji uopce ne bi ja vodio, nego i ja i correlli i igraci i admini sa ostalih servera i koji nece raditi stalno nego samo za vrijeme turnira tako da ne bi bilo da prikupljamo igrace na ovaj nacin. To je iskren, i tko normalno razmislja slozit ce se sa svime sto sam rekao. Svi ste dobili jednaku reklamu svi ste imali jednako pravo da napisete tekst o svom serveru i da se on posalje svim clanovima foruma i sve isto kao i CH i zato i jesu izabrani i admini i smodovi i moderatori sa razlicitih servera i zato i jeste correlli admin koji je trenutno univerzalan i koji sigurno nije za CH jer ko se sjeca izmedu mene i correllia nije slavno zavrsilo kad se dogodilo ono sa CH ali smo opet preko svega presli i zaboravili da bi napravili ovaj forum i da bi pogurali SAMP na podrucju Balkana i da bi se otvorili novi serveri. Jer da sam sebicani da mislim samo na CH onda ne bi ovo nikad otvorio jer ovako sad vise ljudi zna skriptati i imaju bolje mjesto za reklamu i prave nam konkurenciju mozda ne veliku ali i 20 igraca puno znaci.

r4z0r

Citat: admin poslato Januar 15, 2010, 19:22:12 POSLE PODNE
Ja sam SOP tko ima problem s tim neka otkaci sa foruma jer je namjera CH servera i vise nego plemenita, otvorili smo vam mjesto gdje mozete uciti skriptati i skripte razmjenjivati, dopustili smo vam slobodno reklamiranje servera, doveo sam vam Correllia i ostale poznate skriptere da vam pomognu i da vas nauce, poticem vas da otvarate svoje servere, medutim ne dopustam da se govori NE istina. Jer matej nas je malo zajebao, ali bez obzira na sve nisam zlopamtilo i ne zelim da se misli da za vrijeme mateja da CH je bila sranje jer nija bila sranja i imala je dosta igraca a kad je Djuro dosao onda je dobila mnogo vise igraca i to nitko nije osporavao. I nemate sta reci, tu vas cijelo vrijeme ucimo skriptanju i svemu i poticemo otvaranje novih servera i nema nitko pravo pljuvati po tome, nigdje na ovom forumu CH nije reklamirana nista vise nego neki ostali SAMP server, svi imaju pravo na banner iste velicine kao i CH i sve ostalo i zato NEMATE pravo. Sad planiram da vam otvorim i tournament server, koji nema veze sa CH koji uopce ne bi ja vodio, nego i ja i correlli i igraci i admini sa ostalih servera i koji nece raditi stalno nego samo za vrijeme turnira tako da ne bi bilo da prikupljamo igrace na ovaj nacin. To je iskren, i tko normalno razmislja slozit ce se sa svime sto sam rekao. Svi ste dobili jednaku reklamu svi ste imali jednako pravo da napisete tekst o svom serveru i da se on posalje svim clanovima foruma i sve isto kao i CH i zato i jesu izabrani i admini i smodovi i moderatori sa razlicitih servera i zato i jeste correlli admin koji je trenutno univerzalan i koji sigurno nije za CH jer ko se sjeca izmedu mene i correllia nije slavno zavrsilo kad se dogodilo ono sa CH ali smo opet preko svega presli i zaboravili da bi napravili ovaj forum i da bi pogurali SAMP na podrucju Balkana i da bi se otvorili novi serveri. Jer da sam sebicani da mislim samo na CH onda ne bi ovo nikad otvorio jer ovako sad vise ljudi zna skriptati i imaju bolje mjesto za reklamu i prave nam konkurenciju mozda ne veliku ali i 20 igraca puno znaci.

Ma neka je SOP ajde , mrzim ga i ovdje i tamo ali svako podjednako ima pravo koristenja ovog foruma kome se svidja neka izvoli pa pa . Pojedinci naucite za sto sluzi ovaj forum i okanite se corava posla i svadja. Mislim malo mi je krivo sto je ispostavljeno da je ovo forum CroHerza servera ali je previse ocito da bi se tvrdilo suprotno. Banao sam par ljudi radi iznosenja realnih cinjenica mada se na prvu nisam pomirio s tim , ovom prilikom se izvinjavam igracima LG-a . Necu odugovlacit ali SOP[e] mogao si pre reci da si to ti , glupo od strane tebe . Poz

Eto ja sam svoje obavio!

Prijavio sam sve koji su napdali i vrijedali te se nadma da Ce Balkan SAMP postupiti časno i ukolniti nepoželjne!

BTW: Ispricavam se svim clanovima foruma, citaeljima i CH pojedincima Å¡to sam se spustio na adminovu razinu!
Sada sam se konacno smirio i shvatio situaciju!
Zato jos jednom isprike svima!

Hvala!

Pozdrav!
Poslednja Izmena: Januar 15, 2010, 19:43:28 POSLE PODNE od [ST]Michele

matemandbrnaze742

Kad je LG govorio protiv  CH  odmah cu se teme brisale a kad bi neko na ST  nema veze sto ce oni i ostavite da se svadate

Citat: [ST]Michele poslato Januar 15, 2010, 19:40:24 POSLE PODNE
Eto ja sam svoje obavio!

Prijavio sam sve koji su napdali i vrijedali te se nadma da Ce Balkan SAMP postupiti časno i ukolniti nepoželjne!

BTW: Ispricavam se svim clanovima foruma, citaeljima i CH pojedincima Å¡to sam se spustio na adminovu razinu!
Sada sam se konacno smirio i shvatio situaciju!
Zato jos jednom isprike svima!

Hvala!

Pozdrav!

Da ti nisi na sampareni igro? Jer vidim da hvalis djuru ko i ja jer znam otprilike kakav je covjek sa samparene koju je jako dobro vodio....a mod mu je istina zakon, a mnogi mu zavide na tome pa je lakse vrjedati nego prihvatiti cinjenicu da je stvarno dobro odradio taj posao, nemojte vise poticati svadu jer ipak ovaj forum je i meni puno pomogao oko scriptanja, mnogi svakim danom dolaze ucit, mnogi ostaju ovdje kako bi pomagali nemojte sad ovo unistit, ovo jest istina da ch nebi trebala prevladavati na ovom forumu ali ajde kako smo zivjeli s tim do sada tako cemo i dalje, Pozz

Hehhehehe Baff imaÅ¡ ti možda i pravo  ;D

BTW htio sam dodati neÅ¡to u miru već kada je Soprano mene izvrijeÄ'ao ja neču tako al ču neÅ¡to dodati!

Benjamin preskočio si onaj dio kada je CH bila u rasulu kako si praktički preklinjao našu pomoć!
Tražio si Dajgora da skripta za CH, pokušao si nam ga preoteti, htio si da se Randy i ja vratimo da ti vodimo server, tražio si bilo kakvu pomoć ako ne to makar neko uskakanje, da tid amo neke skripte ili nešto slićno...
Eto toliko o tome kako je čak i bog morao tražiti pomoć!

Eto ako je već Speedtouch takvo smeće kako smatraš i ako nas gledaš tako s visoka kako je to da si baš Speedtouch tim molio za bilo kakvu raspoloživo pomoć!
Djelovao si kao država koja svakim trenutkom gubi svoj teritoriji!


Eto tako!

Ukoliko se ne sječaš podsjetiti ču te slikama....


BTW: OPREZ: Slikam ovo i slikat cu nakon postanja posta!

Svaki pokušaj brisanja ovog posta biti če objavljen na nekim mjestima! Nije ovo prijetnja samo oprez...

EDIT: Ne na samp areni igrao sam samo oko 2 tjedna pregledavanja....
To jest igrao sam prvo na CH kao pocetni server a zatim smo osnovali Speedtouch.
Nego ja jako cjenim neciji trud! I mrzim kada netko oskvrgljuje neciji trud i prikrpava sebi, kiti se tuÄ'im perijem!

A što se tiče portala... to se može napraviti i sa novom ekipom, gta-balkan o tome je i razmišljao ali je balkan-samp nastao prije...

Lijep pozdrav!
Poslednja Izmena: Januar 15, 2010, 19:57:08 POSLE PODNE od [ST]Michele

ma da di bi CH bila ko i drugi, zato se CH stavlja u glavni chat haha, sop nemoj srat ovdje sam od pocetka i vidio sam kako je CH "kao i svi drugi" samo sto je admin CH to znaci da ne moze biti dobro jer si ti odmah na CH strani, vec da sebi skines prava i da ostavis npr. corelliju onda bi bilo pravedno jer je on valjda neutralan... a inace dok god bus ti glavni admin ovdje ce CH biti UVIJEK favorizirana, npr. i ovaj topic je jako dobar primjer: da se drugi serveri poceli ovako svadat vec bi odavno svi njihovi clanovi bili eliminirani

matemandbrnaze742

Hahah za to vec nisam znao.Znao sam da su trazili ono za register/login od Dajgora i da in je on dao.

Nemogu da verujem da se RAZOR izvinuo igracima LG!!!

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Januar 15, 2010, 19:57:36 POSLE PODNE
ma da di bi CH bila ko i drugi, zato se CH stavlja u glavni chat haha, sop nemoj srat ovdje sam od pocetka i vidio sam kako je CH "kao i svi drugi" samo sto je admin CH to znaci da ne moze biti dobro jer si ti odmah na CH strani, vec da sebi skines prava i da ostavis npr. corelliju onda bi bilo pravedno jer je on valjda neutralan... a inace dok god bus ti glavni admin ovdje ce CH biti UVIJEK favorizirana, npr. i ovaj topic je jako dobar primjer: da se drugi serveri poceli ovako svadat vec bi odavno svi njihovi clanovi bili eliminirani

Sta je je bullet ima pravo...