|| Zatvor || by CrniGavran

Započeo ⋑ᴇᴀᴅ⋑ᴏɴ, Avgust 06, 2011, 11:53:20 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

|Zatvor|
__________
Special Interior
__________
by CrniGavran





Ovo je veliki interior zatvora. Ima kuhinju, čelije, sobu gdje se razgovara sa zatvorenicima i košarkaški teren.
Mapa je vrlo velika te ima puno, puno objekata. Koristio sam unikatne objekte za krov, zidove i pod. Molim vas da me ne ispitivate koji su to objekti jer vam neču reći.
Mapa je na PRODAJU za 60Kn. Ukoliko želite kupiti mapu, kontaktirajte me u Privatne Poruke.
Evo par slikica, uživajte u fotografijama te se nadam da vam se sviÄ'a.























































































































Svidja mi se, samo uglavnom, kos bude izvan interijera zatvora a ne u zatvoru, sve ostalo je odlicno.

Ovi objekti uopste nisu unikatni koje si koristio, a ograde pored zidova?

8.5/10
Poslednja Izmena: Avgust 06, 2011, 12:00:54 POSLE PODNE od [GTX] Makaveli aka Make
Last nick: Vectro64

Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 06, 2011, 11:59:28 PRE PODNE
Svidja mi se, samo uglavnom, kos bude izvan interijera zatvora a ne u zatvoru, sve ostalo je odlicno.

Ovi objekti uopste nisu unikatni koje si koristio, a ograde pored zidova?

8.5/10

Pa kažem nisu svi, no pogledaj pod te krov na čelijama. Isto tako pogledaj zidove na čelijama.
Ostali zidovi nisu ono "orginalni." Kao Å¡to sam rekao, neki jesu.
Hvala na ocjeni.
Ovaj interior sam radio 2 sata.

Ovaj zid je ono sfn_villa (tako nesto), a krov je cini mi se mozda neko zemljiste ili tako nesto, mozes mi uslikati taj int ali exterijer, ono okolo zidove i to, pa mi posalji na PM/PP, da vidim PLS PLS PLS
Last nick: Vectro64

Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 06, 2011, 12:05:18 POSLE PODNE
Ovaj zid je ono sfn_villa (tako nesto), a krov je cini mi se mozda neko zemljiste ili tako nesto, mozes mi uslikati taj int ali exterijer, ono okolo zidove i to, pa mi posalji na PM/PP, da vidim PLS PLS PLS

Plati i dam ti cijelu mapu :D

Citat: [CH] StjepanS poslato Avgust 06, 2011, 12:33:34 POSLE PODNE
Dobro je 9/10

Hvala.

Citat: [CRP]CrniGavran |a.k.a| Pičkolovac poslato Avgust 06, 2011, 12:41:43 POSLE PODNE
Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 06, 2011, 12:05:18 POSLE PODNE
Ovaj zid je ono sfn_villa (tako nesto), a krov je cini mi se mozda neko zemljiste ili tako nesto, mozes mi uslikati taj int ali exterijer, ono okolo zidove i to, pa mi posalji na PM/PP, da vidim PLS PLS PLS

Plati i dam ti cijelu mapu :D


Zasto, kad ja sebi to mogu izmappat :D
Last nick: Vectro64

medin



Citat: [ED]Medin_Twilight poslato Avgust 06, 2011, 13:01:21 POSLE PODNE
Bez spamanja ljubomorko 10/10 odlicno

Hahaha, pa eto neko ga prokužio..

Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 06, 2011, 12:49:21 POSLE PODNE
Citat: [CRP]CrniGavran |a.k.a| Pičkolovac poslato Avgust 06, 2011, 12:41:43 POSLE PODNE
Citat: [GTX] Makaveli aka Make poslato Avgust 06, 2011, 12:05:18 POSLE PODNE
Ovaj zid je ono sfn_villa (tako nesto), a krov je cini mi se mozda neko zemljiste ili tako nesto, mozes mi uslikati taj int ali exterijer, ono okolo zidove i to, pa mi posalji na PM/PP, da vidim PLS PLS PLS

Plati i dam ti cijelu mapu :D


Zasto, kad ja sebi to mogu izmappat :D

Pa ajde si izmapaj pa daj slike da vidimo..
Probaj više radit mape nego komentirat druge, jer vidiš, trenutno si najgori mapper na balkanu, samo zbog toga jer si ljubomoran na početnike.

meni se bas svidja pohwala i od mene
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

dobra mapa 10/10   (:

CitatMapa je na PRODAJU za 60Kn. Ukoliko želite kupiti mapu, kontaktirajte me u Privatne Poruke.
da ako uradis i skriptu za taj zatvor -.-'' onda bi vrijedila 60kn a ovako ništa :P

Mappa je lijepa , previse je 60 kn . o9/1o

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Jeste Lepo , Al Si lud Toliko kosta , Mogu Sam DA Napravim Takvu Mappu -.-

Moguti reci da je dobro xD 10/10 super a gdje si nasao ovaj zid(cigle) ismedju celija pod kojim nazivom?

Sad sam video kako si napravio idem da napravim istu takvu i dam free ? Nidje veze da prodajes :|