Balkan Arena Gaming portal

Započeo vlado_plavsic, Avgust 05, 2011, 21:28:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

vlado_plavsic

Pozdrav svima.
Otvoren je novi gaming portal i forum, Balkan Arena Gaming, gde mozete raspravljati/saznati nesto novo o PC/PlayStation/XBOX/MMO konzolama,igricama.
Takodje,na forumu mozete raspravljati i o tehnoloskim dostignucima(softweri,hardweri,internet...).

Link od portala ----> http://balkanarena.com/
Link od foruma ----> http://balkanarena.com/forum/

Sponzor ovog gaming portala je omegahosting ----> http://www.omegahost.org/

Hahhahaha ovo još nisam doživio.
Moj prijatelj je vlasnik Balkan Arena RPG servera.
Sram vas bilo, kako možete ukrasti ime.

Ako ne vjerujete, pogledajte sami: www.balkan-arena.com
Postoji više od godinu dana. Ja sam bio njihov mapper.
Nije mi jasno?! GDJE VAM JE SRAM!?!?!?!


Citat: [GROBARI]...PhiLLipS... poslato Avgust 05, 2011, 21:44:07 POSLE PODNE
Srecno vam al ukrali ste ime... ;)

PAZI OVO:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27270.0
POGLEDAJTE DATUM OVOG POSTA.
IMATE LI ŠTO REĆI NA TO?

Moj bliski prijatelj je komentirao sve ovo samo jednom riječju:
CitatGadovi!
:D
Smiješno je to, ali , moram reći, istinito.... Molim vas, promijenite ime, ja ću vam kupiti domenu.

cristiane

Citat: [CRP]CrniGavran |a.k.a| Pičkolovac poslato Avgust 05, 2011, 21:49:46 POSLE PODNE
PAZI OVO:
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=27270.0
POGLEDAJTE DATUM OVOG POSTA.
IMATE LI ŠTO REĆI NA TO?
Ne piÅ¡i capsom i  bez svaÄ'e pobanat ću vas.
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2011, 22:04:06 POSLE PODNE od Koksildo

Citat: [CRP]CrniGavran |a.k.a| Pičkolovac poslato Avgust 05, 2011, 21:49:46 POSLE PODNE
Molim vas, promijenite ime, ja ću vam kupiti domenu.

Ako si vec toliko pun para, kupi i meni  ::)




Balkan Parkour | www.balkan-pk.isgreat.org

Nisam ja pun para, nego sam spreman spasiti našu RPG zajednicu.

vlado_plavsic

@CrniGavran Ovo je gaming zajednica,ne server,Tako da nema potrebe za svadjom i menjanjem imena ;)

Citat: Vlado_Plavsic poslato Avgust 05, 2011, 23:13:49 POSLE PODNE
@CrniGavran Ovo je gaming zajednica,ne server,Tako da nema potrebe za svadjom i menjanjem imena ;)
istina

Balkan Arena. Odlicno ime za jedan portal o igricama.

A Crnigavran aka pickolovac. kolko inace Balkan Arena server ima igraca -.-''
a ujedno sto se ne dogovorite pa udete u suranju sa njima :S
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

vlado_plavsic

Pod 1. balkanarena.com je projekat posvecen gaming zajednici ne znaci samp zajednici vec opcenito gaming zajednici na balkanu.
Pod 2. sama stranica se sastoji od 2 djela portal i forum dakle postoji portal na kojem se pisu clanci i postoji forum na kojem korisnici diskutuju o svijetu gaminga
Pod 3. da vam realno kazem balkanarena je projekat zamisljen prije preko od godinu dana zajedno sa jos par aktuelnih projekata ali je tek sad krenulo sa realizacijom
Pod 4. balkanarena.com je legalno nabavljena domena niti je ukradena niti ista nit ste me inspirisali da vam najiskrenije kazem nisam ni znao da postojite kao samp community :)
Pod 5. nemam se stvarno namjeru raspravljat sa vama ovo je sve u svemu ozbiljan projekat koji ima mnogo vece ambicije od toga da se prepucava po forumima oko svog imena :)
Pod 6. mi budemol htijeli mjenjat cemo domenu al hvala na ponudi
Pozdrav svima
Glavni administrator balkanarena.com

Citat: Vlado_Plavsic poslato Avgust 05, 2011, 23:31:33 POSLE PODNE
Pod 1. balkanarena.com je projekat posvecen gaming zajednici ne znaci samp zajednici vec opcenito gaming zajednici na balkanu.
Pod 2. sama stranica se sastoji od 2 djela portal i forum dakle postoji portal na kojem se pisu clanci i postoji forum na kojem korisnici diskutuju o svijetu gaminga
Pod 3. da vam realno kazem balkanarena je projekat zamisljen prije preko od godinu dana zajedno sa jos par aktuelnih projekata ali je tek sad krenulo sa realizacijom
Pod 4. balkanarena.com je legalno nabavljena domena niti je ukradena niti ista nit ste me inspirisali da vam najiskrenije kazem nisam ni znao da postojite kao samp community :)
Pod 5. nemam se stvarno namjeru raspravljat sa vama ovo je sve u svemu ozbiljan projekat koji ima mnogo vece ambicije od toga da se prepucava po forumima oko svog imena :)
Pod 6. mi budemol htijeli mjenjat cemo domenu al hvala na ponudi
Pozdrav svima
Glavni administrator balkanarena.com
sretno! nadam se da cete uspjet.
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Evo uspio sam se napokon prijavit imao sam problema sa cookiem.Ja sam glavni pokretač portala/foruma balkanarena.com i pored ovoga Å¡to je Vlado rekao znači volio bi suradnju sa svim gaming portalima u regiji pa tako i sa balkan-samp (ukoliko administrator odluči tako) a može i sa balkanarena serverom kao i sa svim ostalim korisnicima koji imaju servere ili žele doprinjeti razvoju portala mogu mi se obratiti ili ovdje ili na forumu balkanarena.com/forum ili na msn [email protected]


Uskoci,Pogledaj i doznaj prije svih!
Uskoro Lan Party!


Zasto svi portali koriste tu WP themu :\

Sklanjaj dole copyright kad je ovo free tema -.-

Copyright © 2011 Balkan Arena. Sva prava zadržana.