Registracija na server - savijet

Započeo Slay, Avgust 05, 2011, 15:35:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Eto pošto neki znaju da 'mexico' više ne postoji sada za informaciju je ime GTX uglavnom počeo sam raditi FULL-REGISTER preko sajta: http://reg.samp-actross.com/

ova domena je samo za testanje tema i sl.

Šta mislite dali je bolje da se registracija može raditi SAMO preko sajta i onda na serveru samo login ili normalno. Trenutno ovo nije gotovo još nije ništa sa bazom spojeno ali su temelji napravljeni?
Kristijan Stipić

Citat: ναηιâ,,"â,,"α.αмχâ—,, â,,–¹ poslato Avgust 05, 2011, 15:38:40 POSLE PODNE
Po mome misljenju,preko stranice,jel igraci koji misle ostat ce se tako registrirat,a npr. reklamatorima ce bit dosadno da se registriraju na stranici,udu na server i onda reklamiraju... , tako da je bolje preko stranice , to je moje misljenje.
to i ja mislim
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √



cristiane

Citat: [PG] RedMan poslato Avgust 05, 2011, 15:46:22 POSLE PODNE
Preko sajta. Unikatno je ;)
::)

Citat: [H]265 poslato Avgust 05, 2011, 15:35:34 POSLE PODNE
Eto pošto neki znaju da 'mexico' više ne postoji sada za informaciju je ime GTX uglavnom počeo sam raditi FULL-REGISTER preko sajta: http://reg.samp-actross.com/
Citat: [H]265 poslato Avgust 05, 2011, 15:35:34 POSLE PODNE
Šta mislite dali je bolje da se registracija može raditi SAMO preko sajta i onda na serveru samo login ili normalno. Trenutno ovo nije gotovo još nije ništa sa bazom spojeno ali su temelji napravljeni?
Po mojim mišljenju bolje je na serveru da se vrši registracija,jer ćeš imati više igrača.

Citat: [H]265 poslato Avgust 05, 2011, 15:35:34 POSLE PODNE
ova domena je samo za testanje tema i sl.
Actross bolje zvuči nego GTX,al ti znaš svoje.

sto nebi "Google RolePlay" :D  ili "FaceBook RP" :D
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: Koksildo poslato Avgust 05, 2011, 16:15:10 POSLE PODNE
Actross bolje zvuči nego GTX,al ti znaš svoje.

Ne mogu svakome udovoljiti složilo se 30 igrača sa 'mexica' sa tim imenom pa sam odlucio ostaviti, a da mogu svima udovoljiti jako rado al je to gotovo nemoguce.
Kristijan Stipić

Preko servera, ali da je moguce i preko Foruma  :-\

I sta uopce znaci GTX?




Balkan Parkour | www.balkan-pk.isgreat.org

Citat: zerocool poslato Avgust 05, 2011, 16:22:22 POSLE PODNE
I sta uopce znaci GTX?

Uskoro ću objaviti kada prestavim beta log.

Zapravo sam planirao napraviti i da napravim sajt - trgovina i da se može kupovati auti/kuće/biz isto tako i prodavati FULL UCP
Kristijan Stipić

cristiane

Citat: [H]265 poslato Avgust 05, 2011, 16:19:59 POSLE PODNE
a da mogu svima udovoljiti jako rado al je to gotovo nemoguce.
Ma ne,ne trebaš meni udovoljavati,samo sam rekao svoje mišljenje o nazivu servera.

Po meni je bolje da registracija bude preko sitea...Tada ces mozda imati par igraca manje, ali ce vecina reganih igraca biti stalna (s ozbiljnom namjerom da igra), te bi na taj nacin mogao sumanjiti broj mnogobrojnih botova koji udju na par minuta sa sobeitom, jer vecina citera nema volje negdje ici da bi se registrirala...

To je moje misljenje :D...
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Moje miseljenje je da ces preko server imati vise igraca (mozda uz to i vise non-rp-era, reklamatora itd)

Ali preko sajta je unikatnije (da ne kazem potpuno unikatno jer to imaju veci strani serveri dok na balkanu niko nema), i ja bih ostao samo pri sajtu :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Avgust 05, 2011, 17:38:23 POSLE PODNE
Moje miseljenje je da ces preko server imati vise igraca (mozda uz to i vise non-rp-era, reklamatora itd)

Ali preko sajta je unikatnije (da ne kazem potpuno unikatno jer to imaju veci strani serveri dok na balkanu niko nema), i ja bih ostao samo pri sajtu :)

na balkanu nitko nema zasad, ali prema onome sto sam cuo u kratkom roku bi mogla vecina imat  ;)
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2011, 20:24:31 POSLE PODNE od John

Spica ideja, trebalo na Modernu tako bit ali stani od toga :P

Ja mislim da bi isto bilo bolje preko sajta!
Mysterious roleplay