Old Generation 0.3c v2 [OG:RP]

Započeo [OG]undeR., Avgust 04, 2011, 22:42:56 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Statsi predobro uradjeni, poradite na dizajnu mobilnog, sve u svemu - super, srecno dalje !  ;)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

A Gagi, di je televizija ona za tut šta si pričao? o.O
Inače odličan update. ;)

Svaka cast al nek vas bude stid ako je istina da ste pokrali dosta ideja sa drugih servera







Mod je savrsen :D
Hvala svima koji su nas podrzali

@ Ostali hejteri zna se sta mogu da rade ljubomorne duse
kojima se ne svidja mod neka ne ostavljaju glupe komentare, hvala :D

Sve vidjeno na drugim serverima uglavnom GLHF .
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






dragan12

@Aleluja Ma mislio sam to za Televiziju da uradim ali nije hteo ukolazaninje ali to je zakon za tut. Da objasnim ostalima o cemu se radi to smo ja i Aleluja radili za BD kao tutorial pa smo pravili i antene za televiziju i CNN oznaku sve u svemu bilo je dobar ideja ;)
@Pacijen_ Stats mi je dosla ideja da uradim kao pravu licnu kartu npr. ime pa crta pa gore njegovo ime
@[H]265 Kako sam uzeo ideju za telefon od tebe sam si rekao da to nije tvoja ideja i da nije unikatna. Mnogo je drugaciji telefon od tvog
@Ostali Hvala svima

EDIT:
Evo sada sam pogledao dizajn od MX mobilnog kod nas je isto samo da pise pozivni broj. Ja sam napravio sve ostalo poput baterije za telefon,mreze, i ostalog.
A sledeci update ce biti uskoro. Stvari koje niko nije radio sto je bitno bice unikatne ideje i RP+ sa tim idejama
Poslednja Izmena: Avgust 05, 2011, 09:24:28 PRE PODNE od [OG]Gagi_Corleone


Ljubomorne duse mogu da vam.... :D
Sve najbolje i sretno vam!




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


Eto posto vidim da svi pljujete da vam kazem lepo...
SVe ideje sam dao licno ja...
Mappe sam ja radio...
Ako neko ima nesto protiv>ovde ili PM...
Znaci ja sam mu dao ideju kako da radi, Gagi uradio...
Mappao sam ja, nemojte da lupetate...
Zatvor je na istom mestu? Pa sta...
Defaultna zgrada je zatvor -.-
Ako to ne znate, onda stv. Defaultno postoje bodljikave zice napred na zgradi...
Zato nemojte da lupate...Stizu jos mnoge unikatne mappe, pa cete da vidite...
A to sto ste rekli da kopiramo Cyber je FAIL FAIL FAIL...
Oni su kopirali nase mappe banke i opstine, pa tako uradili i PD...Tek toliko da znate...
Ako neko ima nesto protiv, ponavljam> Slobodno ovde ili na PM recite...

I da, volim i ja vasss :D

[quote author=[OG]ukolazaNinje link=topic=29271.msg220780#msg220780 date=1312554390]
Eto posto vidim da svi pljujete da vam kazem lepo...
SVe ideje sam dao licno ja...
Mappe sam ja radio...
Ako neko ima nesto protiv>ovde ili PM...
Znaci ja sam mu dao ideju kako da radi, Gagi uradio...
Mappao sam ja, nemojte da lupetate...
Zatvor je na istom mestu? Pa sta...
Defaultna zgrada je zatvor -.-
Ako to ne znate, onda stv. Defaultno postoje bodljikave zice napred na zgradi...
Zato nemojte da lupate...Stizu jos mnoge unikatne mappe, pa cete da vidite...
A to sto ste rekli da kopiramo Cyber je FAIL FAIL FAIL...
Oni su kopirali nase mappe banke i opstine, pa tako uradili i PD...Tek toliko da znate...
Ako neko ima nesto protiv, ponavljam> Slobodno ovde ili na PM recite...

I da, volim i ja vasss :D

[/quote]
Videcemo sta je FAIL!

"Oni su kopirali nase mappe banke i opstine, pa tako uradili i PD...Tek toliko da znate..."

Ti nisi normalan, Opstina je radjena dok vi jos niste postojali, PD je radjeno iz nase glave, i takav PD nije imao niko pre nas. BANKU smo mi prvi napravili tako sa staklima jos na prvom Cyberu i od onda su svi poceli tako da prave.(Takvu banku je prvi napravio Hawks za Cyber)

Takodje od kad smo MI (Cyber) vecinu Servera prebacili u TextDraw, tad su odma svi poceli koristiti vise TextDrawova.
Tako da, bolje cuti, pametniji si.

Citat: [CRP] Pacijent_ poslato Avgust 05, 2011, 16:45:10 POSLE PODNE
[quote author=[OG]ukolazaNinje link=topic=29271.msg220780#msg220780 date=1312554390]
Eto posto vidim da svi pljujete da vam kazem lepo...
SVe ideje sam dao licno ja...
Mappe sam ja radio...
Ako neko ima nesto protiv>ovde ili PM...
Znaci ja sam mu dao ideju kako da radi, Gagi uradio...
Mappao sam ja, nemojte da lupetate...
Zatvor je na istom mestu? Pa sta...
Defaultna zgrada je zatvor -.-
Ako to ne znate, onda stv. Defaultno postoje bodljikave zice napred na zgradi...
Zato nemojte da lupate...Stizu jos mnoge unikatne mappe, pa cete da vidite...
A to sto ste rekli da kopiramo Cyber je FAIL FAIL FAIL...
Oni su kopirali nase mappe banke i opstine, pa tako uradili i PD...Tek toliko da znate...
Ako neko ima nesto protiv, ponavljam> Slobodno ovde ili na PM recite...

I da, volim i ja vasss :D

Videcemo sta je FAIL!

"Oni su kopirali nase mappe banke i opstine, pa tako uradili i PD...Tek toliko da znate..."

Ti nisi normalan, Opstina je radjena dok vi jos niste postojali, PD je radjeno iz nase glave, i takav PD nije imao niko pre nas. BANKU smo mi prvi napravili tako sa staklima jos na prvom Cyberu i od onda su svi poceli tako da prave.(Takvu banku je prvi napravio Hawks za Cyber)

Takodje od kad smo MI (Cyber) vecinu Servera prebacili u TextDraw, tad su odma svi poceli koristiti vise TextDrawova.
Tako da, bolje cuti, pametniji si.
[/quote]
Tu se sa joxyem slazem...




The true terrorists of our world do not meet at the docks at midnight, or scream "Allahu Akbar" before some violent action.
The true terrorists of our world wear 5000 dollar suits and work in the highest positions of finance, government and business.


dragan12

Za mape ja neznam nista ali sa ovim se neslazem
Takodje od kad smo MI (Cyber) vecinu Servera prebacili u TextDraw, tad su odma svi poceli koristiti vise TextDrawova.
Tako da, bolje cuti, pametniji si.

Vi niste prvi poceli sa TD pa CH kopirala od vas :P
Necemo ovde da se svadjamo ili tako nesto ako nesto treba na PM


Srecno under dobar updejt mozda navratim danas da vidim kako je  :D