Prilagodite vase ime serveru na kojem igrate najvise!

Započeo V_More, Avgust 03, 2011, 11:55:54 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: [BM]Mr.Saxobeat poslato Avgust 03, 2011, 13:58:51 POSLE PODNE
Ljudi mu govore on opce ne edita  ::)

Ajde ne dosadjuj i necu ja cekati ovdje da i neko napise!
Last nick: Vectro64

Citat: Gotti747 poslato Avgust 03, 2011, 14:02:31 POSLE PODNE
Zasto ovde nema CroHerze Freeroama a ima Ping Gaming Freeroama ? Ako si vec napisao da su ovde "samo veci serveri", po cemu je tu PG ciji mod moze svako da skine a CH:FR mod imam samo ja + je deo najvece SA:MP zajednice na Balkanu + je od jutros bilo 10-tak igraca a evo sad 5 sto je prosecno dobro za Freeroam server na Balkanu ?
Možda nije znao šta to znači ili je zaboravio na CHFR ? Ili je možda to sve CH Community ?

Citat: [PG] RedMan poslato Avgust 03, 2011, 14:08:18 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Avgust 03, 2011, 14:02:31 POSLE PODNE
Zasto ovde nema CroHerze Freeroama a ima Ping Gaming Freeroama ? Ako si vec napisao da su ovde "samo veci serveri", po cemu je tu PG ciji mod moze svako da skine a CH:FR mod imam samo ja + je deo najvece SA:MP zajednice na Balkanu + je od jutros bilo 10-tak igraca a evo sad 5 sto je prosecno dobro za Freeroam server na Balkanu ?
Možda nije znao šta to znači ili je zaboravio na CHFR ? Ili je možda to sve CH Community ?

Onda Makaveli izmeni CroHerze RolePlay i stavi CroHerze community

i da.. msm da bi umesto ovih servera koji se jos nisu otvorili (Mexico, Tera) itd.. trebali da se stave LB, GF i tako neki malo veci. (PS: nemam nista protiv tih servera samo jos nisu online)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Ma stavio bih, nego vidim da se oni ne pojavljuju ovdje.
Pa reko da ne popijem ban zbog toga.
Ako Super Moderator dozvoli, stavit cu.
Ovo je vec editano sto ste mi rekli.
Last nick: Vectro64

Citat: Gotti747 poslato Avgust 03, 2011, 14:02:31 POSLE PODNE
Zasto ovde nema CroHerze Freeroama a ima Ping Gaming Freeroama ? Ako si vec napisao da su ovde "samo veci serveri", po cemu je tu PG ciji mod moze svako da skine a CH:FR mod imam samo ja + je deo najvece SA:MP zajednice na Balkanu + je od jutros bilo 10-tak igraca a evo sad 5 sto je prosecno dobro za Freeroam server na Balkanu ?


Jesi lik OMG ! I on je u krivu Ping nije samo FreeRoom dode jos 2-3 servera , no dalje zasto da vas stavi kad vec pise [CH] - Croherza ???? LOLLLLLLL
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: EM|_LiveOne poslato Avgust 03, 2011, 14:11:33 POSLE PODNE
Citat: Gotti747 poslato Avgust 03, 2011, 14:02:31 POSLE PODNE
Zasto ovde nema CroHerze Freeroama a ima Ping Gaming Freeroama ? Ako si vec napisao da su ovde "samo veci serveri", po cemu je tu PG ciji mod moze svako da skine a CH:FR mod imam samo ja + je deo najvece SA:MP zajednice na Balkanu + je od jutros bilo 10-tak igraca a evo sad 5 sto je prosecno dobro za Freeroam server na Balkanu ?


Jesi lik OMG ! I on je u krivu Ping nije samo FreeRoom dode jos 2-3 servera , no dalje zasto da vas stavi kad vec pise [CH] - Croherza ???? LOLLLLLLL

Padobrancu nemam nameru da se svadjam sa tobom, prvo je pisalo samo CroHerze RolePlay. a i sam je rekao da su ovde samo veci serveri, po cemu je Ping Freeroam veci server kada je otvoren juce i plus taj mod moze bilo ko da skine i ubaci na svoj server? Mogao je da stavi PING Gaming Community a ne samo Freeroam, nauci da citas prvo.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri


Pa kad se pojavi jos servera za Ping Gaming stavicu, a oni nigdje nisu najavili da otvaraju jos servera, jesu u opisu za ovaj, no nigdje ga ni u prici nema!
Last nick: Vectro64

CH je stavljn, a ove ostale servere nisam stavljao jer se nigdje ne pokazuju na forumu, jer su navodno GF i LB odustali za ovaj forum, tj. e zele da budu ovdje, a BE je kako znam protjeran.
Ukoliko SMOD/ (Co)Owner dozvoli, (neka sada ovdje napise neko od administracije!, da ne skupljaju postove vise) stavit cu!
Last nick: Vectro64

Gotti naporan si -.- .....
Ping | Need For Speed - Progres
OwnerShip 100 % | Reg/Log sistem 100 % | Admin + GameMaster sistem 100 % | Bande 100 % | Poslovi 100 % | Eventi 0 % | Sistem Duel za Gunove 100 % | Sistem Duel Race 100 % | Tuning Sistem 15 % | Shop sistem 0 %
Potrebni Mapperi za Ping posebno za NFS i FR mod
Prijavnica :
Nick na forumu ( Ping forumu ) :
Za koji mod zelite mappat ( mozemo se bazirat samo za jedan a mozete za oba ) :
Sto zelite kao nagradu :

Citat: EM|_LiveOne poslato Avgust 03, 2011, 14:18:57 POSLE PODNE
Gotti naporan si -.- .....

Nisam ja naporan vec si ti nepismen i ne znas da razmisljas pre nego sto postas nesto :)
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: [BC]crozzer poslato Avgust 03, 2011, 14:15:45 POSLE PODNE
Ma ajde brate pola servera nije otvoreno ne prica se tu o serverima gdje je

LB
GF

Oni su slabi jel )


Dobio di odgovor, zasto uredjujes sada post?
Citat: [MX] Makaveli aka Make poslato Avgust 03, 2011, 14:18:43 POSLE PODNE
CH je stavljn, a ove ostale servere nisam stavljao jer se nigdje ne pokazuju na forumu, jer su navodno GF i LB odustali za ovaj forum, tj. e zele da budu ovdje, a BE je kako znam protjeran.
Ukoliko SMOD/ (Co)Owner dozvoli, (neka sada ovdje napise neko od administracije!, da ne skupljaju postove vise) stavit cu!

Ja nisam rekao da su slabi!
Last nick: Vectro64


[CH:FR] CroHerze Freeroam
[BU] Balkan Underground Evolution
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato Avgust 03, 2011, 14:31:05 POSLE PODNE
[CH:FR] CroHerze Freeroam
[BU] Balkan Underground Evolution
A da malo pogledas pre nego sto napises nesto? BU je vec stavio. a i CHFR -.-