[Pomoc]Samp me izbacuje ...

Započeo Nxidza, Avgust 01, 2011, 03:17:16 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo ovako,ubacivao sam neke modove i nije mi mogao samp,sada sam skinuo novi gta3.img i pokusao da ga ubacim ali takodje mi daje "Don't send " poruku ,tj kada pokusam da se konektujem odmah me izbaci iz igre i da mi onaj tekst "Don't send "  i "Send Error Report" :S Ako moze pomoc bio bih zahvalan ...

Mikic95

Jesi siguran da je taj gta3.img 'ispravan' Å¡to si skinio ?
Pošaljem ti link na PM koji da skineš, trebalo bi onda radit.

Citat: [ED] ..Hawks.. poslato Avgust 01, 2011, 03:26:11 PRE PODNE
Jesi siguran da je taj gta3.img 'ispravan' Å¡to si skinio ?
Pošaljem ti link na PM koji da skineš, trebalo bi onda radit.

Oke,skida se ...Javicu da li radi kada skinem i proverim :)

Ne nalaze se svi modovi u gta3.img, tamo se nalaze samo teksture i modeli objekata i ped-ova...
Npr. za felge imaš drugi file i sl.

Pa ubacio si pogresan mod jer imate ono nesto skinete pise infernus.wtg ili tako nesto moras promjenit na txd ili naci drugi sa txd ili kako vec zaboravio sam te nazive nisam dugo ubacivo modove sebi
LOL

@Hawks - skinuo sam i o5 je isto,

@BloodMaster,MosT_WanteD - Sta treba da uradim,ne razumem vas nista :S

blood - nije istina, unutra se vecina nalazi, u gta_int je sve za interiore, u player je sve za CJ, obuca, kacige itd. u cutscene su ti ono za one scene kad prolazis misiju pa kad CJ prica s nekim i tako, znas to


on: reinstal gta, najlakse, i kad stavljas modove onda uvjek napravi backup moda ili cijeli gta3.img, ja napravim backup od gta3.img i onda kad mi ne valjam od samo izvadim iz originalnog fajlove i eto ga
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Reinstall prosto . Ili skini celokupan backup modova sa interneta .
MTA Mapper | Counter Strike 1.6 Player | World of Warcraft Player






Citat: Heavyfrost poslato Avgust 05, 2011, 12:47:10 POSLE PODNE
Reinstall prosto . Ili skini celokupan backup modova sa interneta .
nevalja to, moze biti virus moze biti neki modovi ostali... najbolje reinstal
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

Ma bravo,ja da imam gta cd ili da ima neko koga poznajem ne bih pitao vec bih reinstall odmah ali problem u tome sto nemam gta na cd pa nmg da instaliram ...-.-

1. Sto ce ti CD?
2. Zar je internet tako mal?
Uskoro novi stunt server iStunt. DoÄ'ite i zabavite se!




   
   




Dizajniram za $$$
Popis stvari koje radim:

Wallpaper √  Signature ×  Logo √  Dizajn stranice (Ne kodiranje) √  Baner √  Avatar √  Animacija √  Intro √

skini si sa neta gta, odma cim skines prvo kopiraj gta3.img negdje na sigurno i onda ubaci samo par modova koji su ti najbolji nemoj pretjerivat, ako ti opet steka probaj bez modova skroz uc


da ako ubacis previse moze ti se nesto pobrkat pa da imas crasheve
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Skinuo sam gta sa neta...Hvala svima na pomoci :* Ovde moze lock !