[pomoc] login bug

Započeo Nenad, Jul 27, 2011, 15:21:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Ravens (moj edit)
Detaljan opis problema: Evo imam problem kod login-a. Registrovao sam se na serveru i mogu uci na server ali nakon par ulazaka dobijem poruku "Pogrešna šifra"
Provjerio sam u scriptfiles moj account i on je prazan, a stvorio mi se novi fajl sa mojim imenom ali njega server ne moze ocitati jer je ekstenzija drugacija (ime_accounta.ini.part a treba biti ime_accounta.ini). Nadam se da razumijete sta pokusavam da kazem.
Deo skripte: /
Slika ili video za laske dobijanje pomoci: /

Popravio sam dosta bugova na ovoj skripti pa bih vas molio da mi pomognete sa ovim i molim vas bez glupih komentara (tipa nauci skriptati, koristi drugi GM, kopiraj iz drugog GM-a itd) i skupljanja postova.










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

kada si pravio novi fajl...to za tovj nick :S zasto nisi optisao Save As pa dole lepo stavio svoje ime i na kraju upisao .ini i ocitavalo bi kao taj fajl...

To pogresna sifra ti pise jer si nesto obrisao u svom Ini Fajlu...
//

Nisam ja pravio taj fajl i nisam ništa mjenjao u tom fajlu. Server je sam kreirao taj fajl kada sam se registrovao. Ovo mi se desava samo nekad pa onda moram sve iz drugog fajla (onog novog sto se stvorio) kopirati u originalni, a ne mogu to raditi stalno :S










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting

Citat: Nenad poslato Jul 27, 2011, 16:10:25 POSLE PODNE
Nisam ja pravio taj fajl i nisam ništa mjenjao u tom fajlu. Server je sam kreirao taj fajl kada sam se registrovao. Ovo mi se desava samo nekad pa onda moram sve iz drugog fajla (onog novog sto se stvorio) kopirati u originalni, a ne mogu to raditi stalno :S

AKo si davao sebi admina nesto si obrisao slučajno
//

Nisam uopste dirao taj fajl. Admina sam sebi dao pomocu komande /sal ID 1338...
Edit: Moze lock. Nasao sam u cemu je problem
Poslednja Izmena: Avgust 03, 2011, 15:00:36 POSLE PODNE od Nenad










Services
Web Designing
Graphic Designing
PAWN Scripting