.::All Saints RolePlay::.

Započeo BrOnG, Januar 11, 2010, 19:26:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

.::[All Saints RolePlay]::.

Pozdrav,AS:RP je RolePlay server na balkanu koji će otvoren 15.1.2010.Zasad smo ureÄ'ivali scriptu cijelu zimu i testirali bugove,nakon Å¡to smo platili za sve potrebne usluge(gameserver & webhosting) spremili smo otvorenje servera,pa malo ću vam pričati o serveru ako razmiÅ¡ljate o igranju kod nas.

.::[RolePlay]::.

All Saints RolePlay je u potpunosti RolePlay server tj. RolePlay pravila su ispoÅ¡tivana u zadnji detalj,zato ako mislite raditi non RP ili Deathmatch ovo nije server za vas,RolePlay će ovdje biti na jako visokim kriterijima,zato uvijek provjerite forum i naÅ¡ website za tutoriale i naravno kontaktirajte naÅ¡e administratore za pomoć,oni će biti spremni da vas nauče sve Å¡to trebate znati.Svjatujem vam da često i redovito pratite forum gdje ćete pronači odreÄ'enu sekciju gdje igrači visokog RolePlay iskustva mogu postati tutoriale o RolePlayu da bi vam pomogli.

.::[Gamemode]::.

Naš gamemode je zasad još u izradi,to jest trenutno se jako puno radi na njemu,dodavaju se nove stvari i dolaze redoviti updatei u kojima su ispravljeni bugovi koje vi prijavljujete na naš forum i nove stvari koje će igranje učiniti kvalitetnijim i naravno server olakšati igranje za nove igrače,naš cilj je da server bude profesionalan RolePlay ali i prijateljski za nove igrače i one koji još tek uče(ili žele naučiti) pravila RolePlaya.

.::[Pomoć i Administracija]::.

Naša administracija sastoji se samo od 2-3 administratora,mnogi bi rekli malo no zato su naši administratori uvijek na serveru,informirani o cijelome gamemode i na visokoj RolePlay razini kako bi uvijek bili spremni pravilno reagirati i odgovoriti na vaša pitanja i prijave,na našem forumu ćete naravno pronaći i sekciju za prijavljivanje administratora ukoliko mislite da on ne bavi svoju dužnost u što čisto sumnjam da bi se dogodilo pošto smo mi na izrazito visokoj razini.

.::[Policija i Pravila zakona]::.

NaÅ¡a Policija i FBI ovdje su da bi vam pomogli.Kratke rutinske kontrole ovdje su česte stvari no to je samo RolePlay rutina u kojoj morate pokazati osobnu iskaznicu.Ako nemate niÅ¡ta za sakriti,nemate se ničega bojati.Ukoliko vidite zločin možete sve to prijaviti naÅ¡oj policiji sa /call 911.PoÅ¡to je na nekim balkanskim serverima policija vrlo loÅ¡a,radi powergaming i tazira i pretražuje za ilegalne stvari kod najobičnije rutinske kontrole ovdje želimo to Å¡to viÅ¡e spriječiti te će zato obuka za Policiju Los Santosa biti vrlo stroga,vrlo detaljna i vrlo organizirana kako bi naÅ¡a Policija bila uzor za sve nas,Å¡to se tiče pravila vožnje,poÅ¡to je ovo RolePlay server moraju se pridržavati 100%.Na to mislim i na stajanje na crveno koje će policija takoÄ'er strogo kažnjavati.Tutorial i pomoć za to kako ispravno voziti po naÅ¡im cestama možete naći na naÅ¡em forumu

.::[Kriminal]::.

Ovo je RolePlay server i koliko bih vam i ja htio govoriti samo o našoj policiji o našoj vladi moram spomenuti kako Kriminal ipak pripada u RolePlay zato i ima mnoštvo opcija za "buduče zločince".Postoje Bande i Mafije,no za razliku od nekih server koji se zovu RolePlay ovdje se vidi razlika.Ako idete u bandu vaš život će se vrtjeti oko pljačkanja,gang warova i ostalih kriminalnih aktivnosti,dok ćete u mafiji baviti se prljavim poslovima i opčenito poslovanjem te naravno pravila Cosa Nostre koja su vjerojatno ćak toliko opsežna kao i RolePlay pravila.Za one sitne kriminalce imaju komande /pretrazinovcanik za pretraživanje novčanik, /knockout za onesposobljivanje žrtve i /kdrag za povuči žrtvu u vaše vozilo,ima još hrpa komanda koje sam ja sam izradio ili pobrao od nekog GM-a koji mi se činio vrlo dobrim,no njih morate sami otkriti.

.::[Umiranje || Character Kill]::.

Kada igrač umre ima hrpa RolePlay pravila koja ga upozorava kako se treba ponašati,ovdje smo imali namjeru da se igrači što više boje smrti i da ne ubijaju,kao prvo naša policija je postavila izrazito stroge kazne za ubojstva te tako namjerava spriječiti ubojstva.Dok vi umrete padne vam svo oružje kojega nosite te 40% novaca koje nosite sa sobom(zato pazite na novce i spremajte ih u banku jer ako imate 1milijun kod sebe izgubiti 40% od toga je puno) i drugi to mogu pokupiti sa poda,kada umrete pojavite se u bolnici kod operacijske sale.Ovaj server dosad koliko ja znam jedini na Balkanu podržava Character Kill odnosno ubijanje lika da je on baš mrtav,mrtav kao nema ga više i nemože više igrati sa tim likom,to je po meni vrlo dobra stvar pošto sam unaprijedio onaj CK sustav iz klasičnog Godfathera i sredio vrlo dobar i realan CK sustav.Character Kill odlično koristi za povečavanje faktora straha kada ste u otmici ili sa bandama,jer tako nećete raditi Powergaming i glumiti heroja ili ne glumiti strah,više o Character Killu pročitajte na našem websiteu i forumu.

.::[Kraj]::.

Eto to je zbilja najkraće što sam mogao napisati,nadam se da vas je malo informiralo o našem serveru i da ćemo se vidjeti InGame.Puno uspijega u igri i mnogo mnogo postignuča želi vam:

All Saints RolePlay Administration Team:

Text napisao: TheSaint
Website: http://www.allsaints-roleplay.net  (comming soon poÅ¡to smo tek nedavno platili hosting te joÅ¡ čekamo da nam se sredi domena i webhosting)
Server IP: 94.23.26.10:8401
Vlasnici:TheSaint & Brong
Server će se otvoriti 15.1.2010 u 16:00
Poslednja Izmena: Januar 11, 2010, 19:36:04 POSLE PODNE od BrOnG
AS:RP V1.0 u izradi=35%

Baff

Citat: BrOnG poslato Januar 11, 2010, 19:26:54 POSLE PODNE

Kada igrač umre ima hrpa RolePlay pravila koja ga upozorava kako se treba ponašati,ovdje smo imali namjeru da se igrači što više boje smrti i da ne ubijaju,kao prvo naša policija je postavila izrazito stroge kazne za ubojstva te tako namjerava spriječiti ubojstva.Dok vi umrete padne vam svo oružje kojega nosite te 40% novaca koje nosite sa sobom(zato pazite na novce i spremajte ih u banku jer ako imate 1milijun kod sebe izgubiti 40% od toga je puno) i drugi to mogu pokupiti sa poda,kada umrete pojavite se u bolnici kod operacijske sale.Ovaj server dosad koliko ja znam jedini na Balkanu podržava Character Kill odnosno ubijanje lika da je on baš mrtav,mrtav kao nema ga više i nemože više igrati sa tim likom,to je po meni vrlo dobra stvar pošto sam unaprijedio onaj CK sustav iz klasičnog Godfathera i sredio vrlo dobar i realan CK sustav.Character Kill odlično koristi za povečavanje faktora straha kada ste u otmici ili sa bandama,jer tako nećete raditi Powergaming i glumiti heroja ili ne glumiti strah,više o Character Killu pročitajte na našem websiteu i forumu.
oke sve fino si ti to nama objasnio nego ovo ne kontam :O

kad umres jel si u bolnici ili ti je game over(char mrtav pa pravi novi :P ) ?

Character Kill nije naravno da kada umreÅ¡ da si ti mrtav,pa zaboga onda bi server bio prazan kao pustinja,Character Kill se samo primjenjuje uz dozvolu admina,npr. bande to koriste za ubijanje krtica ili onih koji se igraju sa njima i ne glumi strah,takoÄ'er tijekom otmice ako ga vi vežete a on neželi dati novce jer zna da će se respawnati i da mu neće bit niÅ¡ta koristite Character Kill,jednostavno character kill povisuje strah od gubitka imovine i naravno strah od smrti koji je vrlo potreban na RolePlay serverima.Character Kill se izbjegne jedino ako RPaÅ¡ dobro i izbjegavaÅ¡ probleme,kao u stvarnome životu.Ako normalno umreÅ¡ ili te netko ubijek bez Character Kill-a pojaviÅ¡ se u bolnici

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Baff

Citat: TheSaint poslato Januar 11, 2010, 19:45:58 POSLE PODNE
Character Kill nije naravno da kada umreÅ¡ da si ti mrtav,pa zaboga onda bi server bio prazan kao pustinja,Character Kill se samo primjenjuje uz dozvolu admina,npr. bande to koriste za ubijanje krtica ili onih koji se igraju sa njima i ne glumi strah,takoÄ'er tijekom otmice ako ga vi vežete a on neželi dati novce jer zna da će se respawnati i da mu neće bit niÅ¡ta koristite Character Kill,jednostavno character kill povisuje strah od gubitka imovine i naravno strah od smrti koji je vrlo potreban na RolePlay serverima.Character Kill se izbjegne jedino ako RPaÅ¡ dobro i izbjegavaÅ¡ probleme,kao u stvarnome životu.Ako normalno umreÅ¡ ili te netko ubijek bez Character Kill-a pojaviÅ¡ se u bolnici
Lijepo zamisljenjo  ;)
Samo sta ako je ovaj pod character killom i uradi sve ispravno a ovaj drugi kreten ga opet ubije? Imate valjda nesh i protiv toga? =)

Citat: Baff poslato Januar 11, 2010, 19:54:16 POSLE PODNE
Lijepo zamisljenjo  ;)
Samo sta ako je ovaj pod character killom i uradi sve ispravno a ovaj drugi kreten ga opet ubije? Imate valjda nesh i protiv toga? =)

Nije izmisljeno,idi na LSRP ili neki RolePlay server i vidjet ćeš da svi to koriste,samo iz nekog razloga balkanski serveri to nikada ne uzimaju niti u obzir...

Pa ako ovaj lijepo veže žrtvu,ide /knockout i uzme joj oružje,nemože ju on ubiti ćak i da radi bilokakav non RP,al u slučaju da se dogodi ima Administrator Jail za takve jer kao što rekoh naši kriteriji su na visokoj razini(tako su i kazne xD)

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Baff

Citat: TheSaint poslato Januar 11, 2010, 19:57:51 POSLE PODNE
Citat: Baff poslato Januar 11, 2010, 19:54:16 POSLE PODNE
Lijepo zamisljenjo  ;)
Samo sta ako je ovaj pod character killom i uradi sve ispravno a ovaj drugi kreten ga opet ubije? Imate valjda nesh i protiv toga? =)

Nije izmisljeno,idi na LSRP ili neki RolePlay server i vidjet ćeš da svi to koriste,samo iz nekog razloga balkanski serveri to nikada ne uzimaju niti u obzir...

Pa ako ovaj lijepo veže žrtvu,ide /knockout i uzme joj oružje,nemože ju on ubiti ćak i da radi bilokakav non RP,al u slučaju da se dogodi ima Administrator Jail za takve jer kao što rekoh naši kriteriji su na visokoj razini(tako su i kazne xD)
Kao sto ces sada uvidjeti napisao sam ZAMISLJENO ;) (to citav sistem kako si mi objasnio itd ;) )
- Ali inace OK hvala na informacijama.  :)

Ljepo zamisljeno, nadam se da cete uspjeti...

Citat: [CC]Chrisâ,,¢ poslato Januar 11, 2010, 20:03:06 POSLE PODNE
Ljepo zamisljeno, nadam se da cete uspjeti...

hvala,i ja se nadam,uložio sam puno novaca i truda u server,al tko ne riskira,ne profitira  ;D

Gotov sa SAMP - Proud vG Player
Visit Valhalla Gaming!

Sa srecom,zelim vam sve najbolje da imate puno igraca  ;D


Ovo je dobro zamisljeno jer se igraci bahate ajde ubime opet uc se respawnat a i dobar ti je potpis , bas govori o tome character killu

Dobar server, tj. opis za sad, iako trenutno sam postao ovisan o LS-RP mozda vas posjetim.  ;D
Stvarno mi se svidja realizacija.

Nije jedini ;)

Balkan Mafia ima to vec odavno ;)

mislim za CK
Poslednja Izmena: Januar 11, 2010, 22:18:23 POSLE PODNE od [BM]Daka




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

jos jedan Balkan server -.- .. sve u svemu sretno
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Baff