Knjiznica by Jizzy

Započeo Jizzy, Jul 26, 2011, 21:06:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

http://img40.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=mtascreen20110726203933.png


Ovo sam napravio zbog ovog

Izvor: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=28789.new;boardseen#new

Citat: [MX] Makaveli aka Make poslato Jul 26, 2011, 15:29:36 POSLE PODNE

Evo cuo sam od nekog da za otprilike 2-3 sedmice dolazi 0.3x na kojem ce biti popravljen sistem tablica, i puno puno novih funkcija, sto se sada priprema. Navodno, od sada ce se svjetla moci kupovati, tj. boja svjetala, doce novi editovani 0.3x objekti, kad sam mislio na svjetla, mislio sam da ces moci kupiti npr, zeleno svjetlo umjesto onog bijelog.
Nadam se da je istina jer je to veoma zanimljivo.

Cuo sam da ce i od sada ukoliko imas forum, postojati da kupis npr. laptop u 24/7, i sve ce podatke preuzimati sa interneta, i ukoliko odes na svoj forum, imaces sve nove podatke, tako da ne moras spustati stalno igricu, i ici AFK.
Navaodno, dolaze neke tehnice stvari poput kamere i fotoaparata, gdje ces ukoliko imas kameru moci snimati, i kasnije opet pogledati snimak, no u to opet ne vjerujem,

no sve ce se to morati skriptati, pa za to dolaze funkcije, i navodno bice sve stare funkicje editvoane, i bice u mnogo laksem formatu, od sada ces moci da npor, setplayerpos i ti odes IG, i stavis poziciju, ili imas sve spremno, samo da uneses koordinate. Sve ce navodno biti kao slaagnje kockica, kako sam cuo od druga.
Poslednja Izmena: Jul 26, 2011, 21:07:04 POSLE PODNE od [GENIUS GAMING]Jizzy

Izvini, no ja tu ne vidim nikakvu povezanost, ostali?
Last nick: Vectro64

Laptopi sa kojima se ide na forum,vjerovatno ce se moci i sa kompjutera,pa ce zato sluzit i knjiznica sa kompjuterima,a knjiznicu sam izmappao tako jer sam dobio ideju

Aha, pa u knjiznicu stavis kao neki racnuar i onda tako, odlicna ideja, ocjena 10/10 od mene
Last nick: Vectro64

Ne sviÄ'a mi se ulaz , ostalo je odlicno 9/1o

Poslednja Izmena: Jul 26, 2011, 21:15:56 POSLE PODNE od [ED] Carter ^^

|| Edimax Admin || Edimax Mapper ||


Knjiznica a najmanje knjiga unutra.

Citat: HorseDick.MPEG poslato Jul 26, 2011, 21:24:58 POSLE PODNE
Knjiznica a najmanje knjiga unutra.

Pogledaj malo sliku dva i ono najdalje na policama su knjige


Dobra mapa 9.2/10(nasao sam samo 1 gresku xd)  :)

Od mene imas 10/10!
Svaka cast!
Respect to:mafica .pwn




Uskoro Glavno spremište novca LS

Hvala na dobrim ocjenama  ;D