Hitler Dobiva ban sa BS-a

Započeo |Xeptic| Führer, Jul 26, 2011, 12:50:55 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo posto mi je 3. rad i BloodMaster mi je rekao da mogu staviti xD nadam se da je dobro


Nemojte pregrubo xD ipak mi je 3. video  :'( xD

http://www.youtube.com/watch?v=i5le7rgyorc
Poslednja Izmena: Jul 26, 2011, 12:56:05 POSLE PODNE od [BM]Apokalipsa

ahahhahahah omfg jako dobra parodija samo sada svi radite o istom videu tj. ovom xD
Svaka cast

Hvala xD,ima puno tih scena al nekako ova je najbolja,dolazit ce jos tih parodija od mene al necu vise stavljati da se BS vrijedja xD da ne dobijem BAN ko hitler hehehehe
Poslednja Izmena: Jul 26, 2011, 13:09:46 POSLE PODNE od [BM]Apokalipsa



ahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahah

Bano sam Hitlera ahahahahahhahaahah

10/10 predobro je ;)

"Nebrini, mi nismo dobile ban" hahahahahahah

hahahahhaahaah! :D "Otidjite,moram plakati!"
Mysterious roleplay

Hahahahah  :D Najjači delovi su mi : '' Ne brini, mi nismo dobile ban'' i ''OtiÄ'ite, moram plakati''. Bravo za klip  :)


No matter how hard it is, how tough life gets, never ever give up. If you do, you never will know how close you were to making it.


Hvala vam.  :D


Citat: [TG] BloodMaster poslato Jul 26, 2011, 13:50:45 POSLE PODNE
ahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahah

Bano sam Hitlera ahahahahahhahaahah

10/10 predobro je ;)

"Nebrini, mi nismo dobile ban" hahahahahahah

Eto ce i tebe spomenuti u povijesti xD
Poslednja Izmena: Jul 26, 2011, 14:09:10 POSLE PODNE od [BM]Apokalipsa

Hahhaha, Blood banovao Hitlera
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

OMG, sta se sve nece izmisliti, samo si mozda trebao promjenuti video, jer sada je ovaj na sve i jednom klipu. Postaje dosadno vise.

Last nick: Vectro64

Citat: [MX] Makaveli poslato Jul 26, 2011, 14:18:59 POSLE PODNE
OMG, sta se sve nece izmisliti, samo si mozda trebao promjenuti video, jer sada je ovaj na sve i jednom klipu. Postaje dosadno vise.




Ocu sljedeci ... ce drukciji biti koji se rijetko koristiti a mozda i nikako ... jos neznam o cemu bi stavio ...

Stavi nesto za CroHerze, bice dobro.
Last nick: Vectro64