[MAP]Ganton Crips Baza

Započeo Poslednji Don, Jul 25, 2011, 14:29:10 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Sve je to lijepo rasporedjeno, samo je malo NoNRP, inace mi se svidja, nije ono da ima sad samo kapija i nabacana auta.

7/10
Last nick: Vectro64

meni je super svaka cast 9/10
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
I                ***    zvonzy   ***              
I   <a href="http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31911.msg269791#msg259791">[MAP] Bahamas otok</a>                                   
I                                                                    
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

Hvala svima...radim za BM mod novi...pa nisam stavljao kola jer se stavljaju posebno preko /savecar pa posle i pawno...makaveli...nije da se rapspravljam ili tako nesto...ali volio bih da znam sto je non rp pa da to  popravim



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Glas je da.... al zapravo sam negdje izmedju

Citat: [MX] Makaveli poslato Jul 25, 2011, 14:39:44 POSLE PODNE
Sve je to lijepo rasporedjeno, samo je malo NoNRP, inace mi se svidja, nije ono da ima sad samo kapija i nabacana auta.

7/10
Ovo je pravi komentar ^^  ::)
Datum registracije:    Listopad 21, 2009, 15:56:43
|Rick Dunn| NaNx |Soldier |
|Maper | Web Developer [HTML+CSS] | C++ beginner |

Respect: Karike, Chris, ///Masic, Stormer, Walter, NeNo, Pacino, NaNek

Pa stavio si one kauce na vrh prodavnice, tako da ko god prolazi moze vidjeti slavlje mafijasa.
Stavio si one vrece para tamo na skoro pa cesti.
Last nick: Vectro64

Vidis...o tome nisam ni razmisljao...
Hvala na savjetu  ;D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Citat: [BM]Poslednji Don poslato Jul 25, 2011, 16:52:59 POSLE PODNE
Vidis...o tome nisam ni razmisljao...
Hvala na savjetu  ;D

Evo, pa vi sad recite da ne pazim.
Mogu se kladiti da sam u Top 50 na Balkanu onih koji najvise paze na RP dok mappaju, a ujedno odlicno mappaju, ne samo onako, pa se boje staviti i wglassmah, da bude RP.
Poslednja Izmena: Jul 25, 2011, 17:08:46 POSLE PODNE od [MX] Makaveli
Last nick: Vectro64

Ma...pazim vise nego me je jedan iznervirao sto smo radili mod za BM...pa sam nervozan ovih dana...oce da radim mape kakve najvise mrzim...da pravim kafic od 0 sa staklima sa tim stvarima sto je najveci non RP...u sred neke selendre ili tako ja da mu pravim Trzni centar on mi trazi...omfg
:-X



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Pa to su najmanji problemi, koda je problem staviti ona stakla sa shbby zidom.
Problem je kad pravis cestu od LS irporta do SF airoprta u vazduhu, sa skokovima i ostalim.
Sto sam ja radio.
Last nick: Vectro64

Ako volis takav nacin mapanja onda ti nije tesko :P...



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Pa ja sam inace pmapper za RP mape, svako treba odabrati svoj pravac, izgleda da neki nisu (ne odnosi se samo na tebe).
Kako?
Izmappas prvo jednu RP tezu mapu, pa onda Freeroam/DM/stunt mapu. Pa vidis sta ti bolje ide.
Last nick: Vectro64

Ja sam se opredijelio sam za RP :D



Kad bih ponovo mogao da biram...al' nemozes da biras.
Zajebes jedan minus i ode ceo zadatak u kurac. Ceo fazon brate, nema druge sanse.

Meni se svida mapa malo je nonRP ali ima puno ditalja .. 7/10