[Pomoć] FB Virus.

Započeo Darko, Jul 25, 2011, 00:47:42 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Frend mi je pokupio FB virus, i sada nemože uči uopče na fejs niti išta..

Ako netko zna do čega je? - Kako to popraviti?

antivirusom logicno
neka skenira komp sa avastom, malwarebytes-om, moze i avg kao i combofix



Nema ništa, sve je prošao već par puta.
Sve može učitati, samo facebook nemože. I sa njegovog acca na fejsu, šalju se neke čudne
poruke po chatovima itd. :(

Citat: Darko poslato Jul 25, 2011, 01:04:19 PRE PODNE
Nema ništa, sve je prošao već par puta.
Sve može učitati, samo facebook nemože. I sa njegovog acca na fejsu, šalju se neke čudne
poruke po chatovima itd. :(

Ovako Skini program Combo Fix....pokreni ga sačekaj da odradi Update..zatim Ugasi net pa AntiVirus...to gašenje Neta je preventiva...sačekaj da sve on odradi...nemoj ga ni slučajno prekidati..posle mi pošalji Logo Fajl na Pm da vidim šta je sve uradio pa ću ti reći da li treba šta dalje...

COmbo Fix je legalan opšte se ne plaća da ne mislite da je warez
//


Jel salje ljudima
"hi how are you" ili tako nesto

[quote author=[OG]SteXi.ılllı. link=topic=28767.msg215975#msg215975 date=1311591937]
Jel salje ljudima
"hi how are you" ili tako nesto

[/quote]

To nije virus, to je AdBot. Bot koji oglašava.
Slično virusu, no lako se pokupi. Kad se ide na one stranice za profil bannere.

Virus nemozes pokupit OSIM ako nesto ne skidas, pa pokreces, znaci npr. skines neki file i pokrenes ga, ovo drugo su gluposti..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Snich

[quote author=[OG]SteXi.ılllı. link=topic=28767.msg215975#msg215975 date=1311591937]
Jel salje ljudima
"hi how are you" ili tako nesto

[/quote]

hhh to meni svakodnevno dolazi, mnogo se ispricam s tim Bot automatom, skrešem mu sve od nerodjenog do mrtvog ;)

Meni se nikad na FB-u nista nije dogodilo poput virusa ili botova, neznam, ali to samo onima koji vise na FB-u
0-24h  :D
Last nick: Vectro64

ako mu nemoze uci neka ode na email pa ponovo posalje pass, meni se to dogodilio i pass na gmailu mi se promjenio pa sam morano novi profil raditit
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
I                ***    zvonzy   ***              
I   <a href="http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=31911.msg269791#msg259791">[MAP] Bahamas otok</a>                                   
I                                                                    
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __

Mozete kontaktirati FB tim, ima i onih koji znaju nas jezik, znam jednog koji rijesava bas takve probleme.
Ukoliko on ne moze otidji mu ti.
Oni ce mu poslati novo ime i novi pass, imace sve prijatelje i grupe i stranice, samo resetovan acc.
Last nick: Vectro64

prije sam ja radio phishing . pa razne skripte npr . da ljudima salje u chat kao "Pogledajte ovo/ono" il ljepi po zidovima frendova i tako to. al to samo zbog fb stranica.

samo skeniraj to ti je mali virus nista strasno .nista mu nemoze naparavit al ce morat restartirat sifru,
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]Ï...ÊŸÑ,ıмαÑ,ε poslato Jul 25, 2011, 16:53:37 POSLE PODNE
prije sam ja radio phishing . pa razne skripte npr . da ljudima salje u chat kao "Pogledajte ovo/ono" il ljepi po zidovima frendova i tako to. al to samo zbog fb stranica.

samo skeniraj to ti je mali virus nista strasno .nista mu nemoze naparavit al ce morat restartirat sifru,

Al kako ce restartovati kad ne moze uci na www.facebook.com
Last nick: Vectro64



Al kako ce restartovati kad ne moze uci na www.facebook.com
[/quote]
"Zaboravili ste sifru" o.O
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_