Balkan street roleplay [Ponovno Otvaranje]

Započeo [BS:RP]Tornado, Jul 25, 2011, 00:18:47 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

I posle mesec i nesto dana radjenja na novom gamemodu otvorio se balkan street roleplay
-------
Sa dosta vise rpanja i mnogo smo se trudili da mappamo i skriptamo sa sto vise rp

IP:-
Forum:bsforum.info - forum trenutno neradi jer radimo na njega
Ali nismo jos dosta stvari zavrsili uskoro sve nove organizacije / komande /bizovi / kuce i jos po nesto
zato nece imat ovih nekoliko dana dosta igraca dok ne zavrsimo sve



Samo da vas podsetim da je balkan street star vec 9 meseci i da je max imao 50 igraca
Poslednja Izmena: Jul 25, 2011, 16:54:21 POSLE PODNE od Koksildo
Srdacan pozdrav od
Balkan Street Roleplay
Max players:50/50
Host Name:Balkan Street Roleplay
Hosting:kgb-hosting.com
Forum:www.bsforum.info




Opis los, dodaj neke slike i opisi organizacije, poslove itd
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

cristiane

Citat: [BSrp]Tornado poslato Jul 25, 2011, 00:18:47 PRE PODNE
Samo da vas podsetim da je balkan street star vec 9 meseci i da je max imao 50 igraca


Serveru još nema ni 5 mjeseci,što i ova tema govori.Jedno pitanje za tebe jesil ti vlasnik servera (Gunex)?

Bi sam na serveru jedino sto mi se dopalo jete textdraw na ulazu u server :)
-inace sam ja pre visio na vasm serveru ko majmun :) poz

Citat: [BSrp]Tornado poslato Jul 25, 2011, 00:18:47 PRE PODNE
I posle mesec i nesto dana radjenja na novom gamemodu otvorio se balkan street roleplay
-------
Sa dosta vise rpanja i mnogo smo se trudili da mappamo i skriptamo sa sto vise rp

IP:188.40.57.132:7782
Forum:bsforum.info - forum trenutno neradi jer radimo na njega
Ali nismo jos dosta stvari zavrsili uskoro sve nove organizacije / komande /bizovi / kuce i jos po nesto
zato nece imat ovih nekoliko dana dosta igraca dok ne zavrsimo sve



Samo da vas podsetim da je balkan street star vec 9 meseci i da je max imao 50 igraca
Sta pricas bre ti?Kakvih 9 meseci lol ...!
Btw ,Mogao si to bolje !

Bio sam na serveru na serveru koliko sam ja vidio mozda imaju 2-3 Mape Spawn nije izmapan nista PD neke ogradice banka nista burg nista...Dobro je ono kad se ulazi na server sve 10/10....
Nije preveden..
Sretno :)
Respect to:mafica .pwn




Citat: Koksildo poslato Jul 25, 2011, 01:01:52 PRE PODNE
Citat: [BSrp]Tornado poslato Jul 25, 2011, 00:18:47 PRE PODNE
Samo da vas podsetim da je balkan street star vec 9 meseci i da je max imao 50 igraca


Serveru još nema ni 5 mjeseci,što i ova tema govori.Jedno pitanje za tebe jesil ti vlasnik servera (Gunex)?

Ti mislis mi sto smo otvorili server mi smo odma reklamirali ga na balkan samp ? ne znao sam za balkan samp ali nije me ni zanimao nisam ni znao da ima se reklamira server pa smo posle uradili opis ali nije ovaj ni znao da uradi pa pre nekolko je jedan isto nas vlasnik uradio jedan opis , i ja sam vlasnik bs ima nas vise
Srdacan pozdrav od
Balkan Street Roleplay
Max players:50/50
Host Name:Balkan Street Roleplay
Hosting:kgb-hosting.com
Forum:www.bsforum.info



cristiane

Citat: [BS:RP]Tornado poslato Jul 25, 2011, 15:06:58 POSLE PODNE
ne znao sam za balkan samp ali nije me ni zanimao
Neka te ne zanima ni sada.Evo ti ban,a ovdje lock jer forum ne radi.