[MAP]Izgradnja Tunela

Započeo SARMA, Januar 10, 2010, 16:39:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

daj link za download :=)  :D :D

odlicno :)


U.S.A

Hehe nice sam nemas link za DOWNload xD???

Hvala svima, trenutno nisam doma na svomp kompu,cim dodem doma uploadam i stavljam link. ;)


turker_kc

Lijepo uradjeno, moglo bi i bolje, ali dobro je :)



Evo ja se ispricavam sto prije nisam mogao stavit za download jer nisam bio doma pa evo sada.
Ovo je gotov tunel, onaj u izgradnji cu stavit danas/sutra...
Evo Download

To vam je onaj map file...

Super napravljeno! Nisam znao da nova verzija MTA ima tak super objekte. By the way, kako tunel moze biti nasred ulice, xD?

E da mogu busit planine radio bi ga ja tamo di i ide...

svaka cast....treba za ovo imati mozak i finu rukicu xD


Citat: JoeBullet v2.1
Ljudi, u skripti najvaznije vam koliko vam mod ima redaka/linija nije o cemu se radi, nego samo linije, ako vam mod ima vise linija bit ce vam i bolji!

Znam da se nemoze maknit ni jedan objekt u SA koji je programiran od SA teama. Bilo bi fora, npr. tvom serveru smeta neki objekt, npr. ono gradiliste u SF-u, pa maknes i stavis travnjak.

By the way, imam svoj server i kad radim objekte, to traje dugo jer sto preciznije stavljam xD

turker_kc

Citat: BrunoHP poslato Januar 21, 2010, 12:21:52 POSLE PODNE
Znam da se nemoze maknit ni jedan objekt u SA koji je programiran od SA teama. Bilo bi fora, npr. tvom serveru smeta neki objekt, npr. ono gradiliste u SF-u, pa maknes i stavis travnjak.

By the way, imam svoj server i kad radim objekte, to traje dugo jer sto preciznije stavljam xD



Eh da se mogu micat default SA objekti...

Correlli

Citat: panda poslato Januar 21, 2010, 13:27:42 POSLE PODNE
Citat: BrunoHP poslato Januar 21, 2010, 12:21:52 POSLE PODNE
Znam da se nemoze maknit ni jedan objekt u SA koji je programiran od SA teama. Bilo bi fora, npr. tvom serveru smeta neki objekt, npr. ono gradiliste u SF-u, pa maknes i stavis travnjak.

By the way, imam svoj server i kad radim objekte, to traje dugo jer sto preciznije stavljam xD


Eh da se mogu micat default SA objekti...

Mogli bi se, da se nije SA:MP ekipa raspala na pola. Eto, sad je Kye ostao skoro sam. Ali moglo bi se desiti u novim verzijama da bude ta mogućnost da se izbrišu default objekti.