[Pomoc] Mape nestaju

Započeo [M:RP] Williamsâ„¢, Jul 24, 2011, 15:42:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: Raven's
Detaljan opis problema: Imam ove mape na serveru: Banka, Opstina, PD i jos neke i sada kad god ocu da dodam jos, nestanu mi rampe na PD  FBI,Army itd a mogu da se otvore sa komandom (Sve pise ali se ne vide) a mapa koju sam ubacio prikazuje samo neke objekte... ostalo Ne postoji... U Convertffs convertujem kao Icongonito Streamer Plugin posto sam cuo da sa njim moram kada predjem limit objekata ali je isto... jel mi treba nesto jos ili? Imam streamer.so i dll u plugins i u server.cfg
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): Evo sad cu ubaciti sam oda se uploaduje


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!

I kakve to ima veze sa MTA modom ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Tema premjestena... Unlock  :D

NetrebaÅ¡ to napraviti kada prijeÄ'eÅ¡ limit, trebaÅ¡ sve objekte imati streamane...

Pa ne znam jesu li mape iz Ravensa streamane? Ja kad ubacim, stalno neceg nema.... ili se ne pojavi kafic ili opstina i stalno tako... A convertujem sa Icongonito u convertffs tamo ono. Plssssssss pomozite


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!

Citat: ^KinGstoN^ poslato Jul 24, 2011, 17:57:19 POSLE PODNE
Pa ne znam jesu li mape iz Ravensa streamane? Ja kad ubacim, stalno neceg nema.... ili se ne pojavi kafic ili opstina i stalno tako... A convertujem sa Icongonito u convertffs tamo ono. Plssssssss pomozite

Kovertuj u Ylesov
//

Mislis u YSI? Evo i opet nece.... samo nesto ocita ostalo ne


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!

Citat: ^KinGstoN^ poslato Jul 24, 2011, 18:25:36 POSLE PODNE
Mislis u YSI? Evo i opet nece.... samo nesto ocita ostalo ne

Imas li ovaj Novi streamer?
//

Edited: Evo skinuo sam sad cu da probam sa novim incongonito...
Poslednja Izmena: Jul 24, 2011, 19:01:46 POSLE PODNE od ^KinGstoN^


Trenutno radim na modu Monaco RolePlay od 0.
Uradjeno: 95% | COMING SOON!