Onoliko tema kolko tebi bude trebalo da naucis

Započeo Fica94, Jul 23, 2011, 00:44:25 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Da naucis da obrises topic , da kad neku temu vec obrisete tekst obrisite i nju samu. Pod 2 da se naucis da meni nmzes da das ban proxy ima preko 19000 ip adresa , a ja jos vise zivaca da prevaspitam takve kao ti sto misle da su baje pa na prvu stvar nekom lupe ban ko se bavi duze servera nego sto si ti ovde administrator. I na kraju mozes lepo poslati pvt da se ne otvara tema i jos jedna stvar na FORUMU koj ti kazes da je warez ne postoji ni jedna link (tako da tvoj komentar "bezi odavde ti i tvoj warez forum" pada u vodu) , jer samo sajt ima linkove za download.

AKO OVU TEMU OBRISES I MENI LUPIS BAN , A PRE TOGA MI NE OBRAZLOZIS SVOJE PONASANJE OD PRE PAR MINUTA POSTOVACU OVU TEMU U SVAKOJ KATEGORIJI NA SVAKIH  5 MINUTA. Hvala.

Opet neko 'jaki', ajde bjezi odakle si i dosao, na hladenje! I da, btw. tko smo mi da moramo TEBI obrazlozit nase ponasanje?
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 01:40:51 PRE PODNE od LuKsA
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

cristiane

Citat: Fica94 poslato Jul 23, 2011, 00:44:25 PRE PODNE
Da naucis da obrises topic , da kad neku temu vec obrisete tekst obrisite i nju samu.
Baš nam trebaju takve budale poput tebe da nas uče kako brisati teme.

Citat: Fica94 poslato Jul 23, 2011, 00:44:25 PRE PODNE
Pod 2 da se naucis da meni nmzes da das ban proxy ima preko 19000 ip adresa ,
Et vidiš da ti možemo dati ban,pa sad ulazi preko proxy-a.

Citat: Fica94 poslato Jul 23, 2011, 00:44:25 PRE PODNE
I na kraju mozes lepo poslati pvt da se ne otvara tema i jos jedna stvar na FORUMU koj ti kazes da je warez ne postoji ni jedna link (tako da tvoj komentar "bezi odavde ti i tvoj warez forum" pada u vodu) , jer samo sajt ima linkove za download.
Samo linkovi za download?  :D Ajde lijepo sjedi i nauči Å¡ta je warez,prije toga lupni glavom od monitor možda ti i proradi to malo mozga Å¡to ga imaÅ¡.

Citat: Fica94 poslato Jul 23, 2011, 00:44:25 PRE PODNE
AKO OVU TEMU OBRISES I MENI LUPIS BAN ,  A PRE TOGA MI NE OBRAZLOZIS SVOJE PONASANJE OD PRE PAR MINUTA POSTOVACU OVU TEMU U SVAKOJ KATEGORIJI NA SVAKIH  5 MINUTA.
Et nisi dobio obrazloženje,ajd sad mudonja "postovaj" temu u svaku kategoriju.

SAVJET:Nauči pisati prije nego što se nama obratiš.
Poslednja Izmena: Jul 23, 2011, 01:05:24 PRE PODNE od Koksildo